Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 25.02.2021, 06:41:12

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

* ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:34,17

363

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:35,87

313

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

MENONI Ema

2009

CK

0:37,24

280

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:37,63

271

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

5.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:37,96

264

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:37,97

264

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

7.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:38,11

261

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

8.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:39,83

229

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

9.  

TANKO Polona

2010

RR

0:39,85

228

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

10.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:40,27

221

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:40,44

219

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

12.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:40,66

215

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

13.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:40,83

212

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

GONČIN Tara

2009

RL

0:41,02

209

08.12.2019

Beograd

(ml.deklice)

15.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:41,10

208

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

16.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:41,15

207

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

17.  

MELE Zoja

2009

LL

0:41,43

203

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

18.  

SEVER Sara

2009

RL

0:41,74

199

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

19.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:41,99

195

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:42,12

193

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:42,21

192

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

22.  

VALEK Zala

2009

NC

0:42,59

187

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

23.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:43,56

175

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

24.  

LAH ŠKRBEC Pia

2010

RT

0:43,75

173

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

25.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:43,84

171

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

26.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:44,10

168

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

27.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

0:45,07

158

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

28.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:45,33

155

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

29.  

STARC Taja

2009

RR

0:45,62

152

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

30.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:46,29

146

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:46,38

145

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

32.  

GRM Marija

2009

LL

0:46,42

144

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

33.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:46,45

144

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

34.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:46,71

142

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

35.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:46,74

141

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

36.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:46,86

140

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

37.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:47,11

138

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

38.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:47,34

136

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

39.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:47,41

135

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

40.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:47,66

133

24.01.2020

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:47,75

133

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

42.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:48,17

129

08.01.2020

Kranj

43.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:48,29

128

12.01.2020

Celje

44.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:48,60

126

19.01.2020

Zagreb

45.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:48,63

126

12.01.2020

Celje

46.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:48,73

125

12.01.2020

Celje

47.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:48,86

124

24.01.2020

Ljubljana

48.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:49,12

122

07.12.2019

Ljubljana

49.  

ILC Manja

2009

RR

0:49,71

117

18.01.2020

Kranj

50.  

KORELC Kim

2010

TK

0:50,30

113

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:50,58

111

07.12.2019

Ljubljana

52.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:50,68

111

12.01.2020

Celje

53.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:51,07

108

08.01.2020

Kranj

54.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:51,74

104

19.10.2019

Ribnica

55.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:52,56

99

18.01.2020

Kranj

56.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:53,70

93

13.11.2019

Kranj

57.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:53,81

93

18.01.2020

Kranj

58.  

POLANC Nina

2009

PKA

0:53,90

92

07.12.2019

Ljubljana

59.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:54,10

91

20.10.2019

Cerkno

60.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

0:54,17

91

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:54,61

88

18.01.2020

Kranj

62.  

KRALJ Ana

2010

TK

0:54,89

87

18.01.2020

Kranj

63.  

VOGA Liu

2011

RAD

0:54,92

87

12.01.2020

Celje

64.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:55,18

86

18.01.2020

Kranj

65.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:55,91

82

18.01.2020

Kranj

66.  

URŠIČ Neva

2009

CER

0:56,22

81

20.10.2019

Cerkno

67.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:56,47

80

12.01.2020

Celje

68.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:56,88

78

18.01.2020

Kranj

69.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:56,92

78

18.01.2020

Kranj

70.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:57,64

75

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:57,74

75

18.01.2020

Kranj

72.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:58,17

73

12.01.2020

Celje

73.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:59,10

70

18.01.2020

Kranj

74.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

1:00,06

66

07.12.2019

Ljubljana

75.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

1:00,45

65

18.01.2020

Kranj

76.  

BROLIH Lara

2011

TK

1:00,52

65

18.01.2020

Kranj

77.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

1:00,53

65

18.01.2020

Kranj

78.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

1:02,56

59

18.01.2020

Kranj

79.  

KONEC Ula

2009

KK

1:02,62

59

20.10.2019

Cerkno

80.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

1:03,25

57

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

1:03,58

56

18.01.2020

Kranj

82.  

HELBL Lija

2010

FR

1:03,77

55

12.01.2020

Celje

83.  

BERČAN Ana

2010

LL

1:05,51

51

18.01.2020

Kranj

84.  

BREŠAN SEMIČ Šeli

2009

NG

1:06,06

50

20.10.2019

Cerkno

85.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

1:07,40

47

18.01.2020

Kranj

86.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

1:08,25

45

12.01.2020

Celje

87.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

1:10,45

41

18.01.2020

Kranj

88.  

JURETIČ Eva

2010

NG

1:11,52

39

20.10.2019

Cerkno

89.  

VUJANOVIC Ana

2010

TK

1:24,75

23

18.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

89

2009.5

0:50,59

111



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.