Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajše deklice, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 03.04.2020, 21:30:10

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

0:34,47

479

14.07.2018

Kranj

2.  

GERDEJ Nija

2007

FR

0:35,15

452

14.07.2018

Kranj

3.  

VIDEC Iza

2007

KA

0:35,29

446

14.07.2018

Kranj

4.  

LIPOVEC Tinkara

2007

GBR

0:35,74

430

14.07.2018

Kranj

5.  

NOVAK Lena

2007

LL

0:35,82

427

14.07.2018

Kranj

6.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:36,22

413

14.07.2018

Kranj

7.  

POHOREC Špela

2007

VV

0:36,82

393

14.07.2018

Kranj

8.  

ŠVONJA Manca

2007

KK

0:36,98

388

14.07.2018

Kranj

9.  

ARKO Marta

2007

RR

0:37,04

386

25.06.2018

Nova Gorica

10.  

KOKOT Lana

2007

FR

0:37,89

361

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

0:38,14

353

02.06.2018

Brestanica

12.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:38,15

353

09.06.2018

Ravne na Koroškem

13.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

0:38,34

348

14.07.2018

Kranj

14.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:39,05

329

15.07.2018

Kranj

15.  

MELE Ula

2007

LL

0:39,23

325

15.07.2018

Kranj

16.  

PANGERC Neja

2007

KK

0:39,33

322

14.07.2018

Kranj

17.  

MOČNIK Klara

2007

CER

0:39,50

318

14.07.2018

Kranj

18.  

ZORKO Zara

2007

OL

0:39,54

317

14.07.2018

Kranj

19.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:39,58

316

02.06.2018

Brestanica

20.  

ŠTEFELIN Ema

2007

GBR

0:39,63

315

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

RAZBORŠEK Neja

2007

GBR

0:39,78

311

14.07.2018

Kranj

22.  

GOLOB Maja

2007

FR

0:39,83

310

28.04.2018

Ravne na Koroškem

23.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

0:40,24

301

14.07.2018

Kranj

24.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

0:40,36

298

09.06.2018

Ravne na Koroškem

25.  

PERC Živa

2007

VV

0:40,42

297

28.04.2018

Ravne na Koroškem

26.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:40,61

293

15.07.2018

Kranj

27.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:40,66

292

14.07.2018

Kranj

28.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:40,78

289

14.07.2018

Kranj

29.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:40,82

288

14.07.2018

Kranj

30.  

BRICELJ Iza

2008

LL

0:41,01

284

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:41,02

284

26.05.2018

Reka/Rijeka

32.  

KOKALJ Tea

2007

TK

0:41,06

283

15.07.2018

Kranj

33.  

PERC Tia

2007

NC

0:41,15

281

14.07.2018

Kranj

34.  

RADELJ Pika

2007

LL

0:41,28

279

09.06.2018

Ravne na Koroškem

35.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:41,47

275

14.04.2018

Maribor

36.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

0:41,86

267

15.07.2018

Kranj

 

ŽALAC Lana

2007

OL

0:41,86

267

30.06.2018

Kamnik

38.  

RODE Lia

2007

IL

0:42,18

261

09.06.2018

Ravne na Koroškem

39.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

0:42,33

258

15.07.2018

Kranj

40.  

ARH HUSANOVIĆ Sara

2007

TK

0:42,35

258

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠKAPER Neli

2007

RR

0:42,35

258

14.07.2018

Kranj

42.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:42,48

256

15.07.2018

Kranj

43.  

PURGAR Ema

2007

KK

0:42,58

254

15.07.2018

Kranj

44.  

ROMIH Nastja

2007

VV

0:42,61

253

14.07.2018

Kranj

45.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:43,16

244

14.07.2018

Kranj

46.  

MENONI Ema

2009

CK

0:43,24

242

14.07.2018

Kranj

47.  

DOLENEC Neja

2007

TK

0:43,47

239

14.07.2018

Kranj

48.  

LOZAR Alina

2007

TK

0:43,82

233

14.07.2018

Kranj

49.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:44,28

226

14.07.2018

Kranj

50.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

0:44,29

226

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZIMIC Lara

2007

FR

0:44,29

226

09.06.2018

Ravne na Koroškem

52.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:44,40

224

17.06.2018

Reka/Rijeka

53.  

VOJSK KOZINA Meta

2007

TK

0:44,41

224

17.06.2018

Reka/Rijeka

54.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:44,47

223

30.06.2018

Kamnik

55.  

MAHER Lana

2007

GBR

0:44,50

222

25.03.2018

Kranj

56.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:44,58

221

21.04.2018

Kranj

57.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:44,62

221

14.07.2018

Kranj

58.  

CAR Tinkara

2007

ZR

0:44,67

220

30.06.2018

Kamnik

59.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

0:44,69

220

26.05.2018

Radovljica

60.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:44,84

217

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:44,87

217

07.07.2018

Koper

62.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:45,00

215

30.06.2018

Kamnik

63.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:45,01

215

14.07.2018

Kranj

64.  

ROZINA Brina

2007

RT

0:45,17

213

02.06.2018

Brestanica

65.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:45,21

212

09.06.2018

Ravne na Koroškem

66.  

SKLEDAR Eva

2007

VV

0:45,29

211

28.04.2018

Ravne na Koroškem

67.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:45,32

210

14.07.2018

Kranj

68.  

PROJE Nastja

2007

FR

0:45,34

210

14.07.2018

Kranj

69.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

0:45,39

210

02.06.2018

Brestanica

70.  

PORI Naja

2008

FR

0:45,42

209

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

0:45,45

209

02.06.2018

Brestanica

72.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

0:45,92

202

07.07.2018

Koper

73.  

POŽRL Maša

2008

OL

0:45,94

202

14.04.2018

Maribor

74.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

0:46,04

201

14.07.2018

Kranj

75.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:46,12

200

28.04.2018

Ravne na Koroškem

76.  

PRIMC Lina

2007

LL

0:46,23

198

02.06.2018

Brestanica

77.  

CAMLEK Maca

2007

TK

0:46,27

198

14.07.2018

Kranj

78.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

0:46,55

194

14.07.2018

Kranj

79.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:46,58

194

28.04.2018

Ravne na Koroškem

80.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:46,62

193

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:46,63

193

30.06.2018

Kamnik

82.  

KORELC Karin

2008

TK

0:46,74

192

09.06.2018

Ravne na Koroškem

83.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

0:46,93

190

30.06.2018

Kamnik

84.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

0:46,94

189

02.06.2018

Brestanica

85.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

0:46,97

189

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

86.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:47,05

188

25.06.2018

Nova Gorica

87.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:47,35

184

14.07.2018

Kranj

88.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:47,51

183

14.07.2018

Kranj

89.  

SEKUTI Nina

2008

FR

0:47,66

181

14.04.2018

Maribor

90.  

RUDOLF Kaja

2007

RL

0:47,74

180

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ZOREC Ema

2007

PAK

0:47,86

179

19.05.2018

Wels

92.  

SEKNE Ina

2009

GBR

0:47,92

178

14.07.2018

Kranj

93.  

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

0:47,96

178

14.04.2018

Maribor

94.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:48,28

174

14.04.2018

Maribor

95.  

VOLJČ Lana

2007

PC

0:48,31

174

14.04.2018

Maribor

96.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:48,46

172

28.04.2018

Ravne na Koroškem

97.  

BURJAK Jera

2007

FR

0:48,50

172

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

98.  

MILIĆEVIĆ Alisa

2007

OL

0:48,53

171

09.06.2018

Ravne na Koroškem

99.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:48,70

170

14.04.2018

Maribor

100.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:48,76

169

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

0:48,82

168

09.06.2018

Ravne na Koroškem

102.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:48,92

167

30.06.2018

Kamnik

103.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:48,93

167

02.06.2018

Brestanica

104.  

GYÖREK Neja

2007

BM

0:48,97

167

28.04.2018

Ravne na Koroškem

105.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:49,19

165

02.06.2018

Brestanica

106.  

GOMBOŠI Naya

2007

RL

0:49,25

164

14.07.2018

Kranj

107.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

0:49,26

164

14.07.2018

Kranj

108.  

SILA Neža

2007

KK

0:49,27

164

07.07.2018

Koper

109.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:49,30

163

14.07.2018

Kranj

110.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:49,39

163

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:49,48

162

09.06.2018

Ravne na Koroškem

112.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

0:49,62

160

17.06.2018

Reka/Rijeka

113.  

SITAR Eni

2007

BM

0:49,65

160

14.04.2018

Maribor

114.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:49,71

159

16.06.2018

Ljubljana

115.  

LAVRIČ Tinkara

2007

RT

0:49,97

157

23.06.2018

Trbovlje

116.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:50,02

156

30.06.2018

Kamnik

117.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:50,07

156

15.07.2018

Kranj

118.  

VALEK Zala

2009

NC

0:50,16

155

14.07.2018

Kranj

119.  

ČREŠNIK Zala

2007

FR

0:50,25

154

28.04.2018

Ravne na Koroškem

 

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:50,25

154

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:50,36

153

30.06.2018

Kamnik

122.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:50,45

152

25.06.2018

Nova Gorica

 

ROŠER Sara

2008

BM

0:50,45

152

14.04.2018

Maribor

124.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:50,64

151

02.06.2018

Brestanica

125.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:50,90

148

07.07.2018

Koper

126.  

ERŽEN Teja

2007

TK

0:51,05

147

09.06.2018

Ravne na Koroškem

127.  

VIDOVIČ Raeni

2008

TK

0:51,27

145

17.06.2018

Reka/Rijeka

128.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:51,34

145

02.06.2018

Brestanica

129.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:51,48

143

30.06.2018

Kamnik

130.  

LUSKAR Melita

2008

PC

0:51,79

141

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

FRANČEŠKIN Živa

2008

KK

0:51,87

140

14.07.2018

Kranj

132.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:52,02

139

17.06.2018

Reka/Rijeka

133.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:52,12

138

14.07.2018

Kranj

134.  

TOMIĆ Sara

2008

KK

0:52,24

137

02.06.2018

Brestanica

135.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:52,48

135

16.06.2018

Ljubljana

136.  

ILC Manja

2009

RR

0:52,54

135

17.06.2018

Reka/Rijeka

137.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:52,68

134

02.06.2018

Brestanica

138.  

RAZBORŠEK Katja

2010

GBR

0:52,82

133

14.07.2018

Kranj

139.  

POROBIJA Zala

2008

FR

0:52,88

132

09.06.2018

Ravne na Koroškem

140.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:52,91

132

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:53,34

129

14.07.2018

Kranj

142.  

ŠMID Isabella

2007

TK

0:53,37

129

30.06.2018

Kamnik

143.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:53,48

128

21.04.2018

Beograd

144.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

0:53,51

128

14.07.2018

Kranj

145.  

KLAUŽ Inja

2007

VV

0:53,64

127

28.04.2018

Ravne na Koroškem

146.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:53,65

127

28.04.2018

Ravne na Koroškem

147.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:53,66

127

16.06.2018

Ljubljana

148.  

BERČAN Lucija

2007

LL

0:53,76

126

02.06.2018

Brestanica

149.  

SABLJAKOVIĆ Sooraya

2008

LL

0:53,84

125

16.06.2018

Ljubljana

150.  

ŠIMAT Ana

2007

BM

0:53,86

125

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ROJHT Tjaša

2008

BM

0:53,88

125

28.04.2018

Ravne na Koroškem

152.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

0:53,90

125

14.07.2018

Kranj

153.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

0:53,92

125

16.06.2018

Ljubljana

154.  

SEVER Sara

2009

RL

0:53,99

124

02.06.2018

Brestanica

155.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

0:54,21

123

16.06.2018

Ljubljana

 

STARC Taja

2009

RR

0:54,21

123

17.06.2018

Reka/Rijeka

157.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:54,29

122

27.06.2018

Kamnik

158.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:54,31

122

28.04.2018

Ravne na Koroškem

159.  

MELE Zoja

2009

LL

0:54,34

122

30.06.2018

Kamnik

160.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:54,40

121

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:54,80

119

16.06.2018

Ljubljana

162.  

ERJAVEC Iza

2008

FR

0:55,07

117

09.06.2018

Ravne na Koroškem

163.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:55,24

116

28.04.2018

Ravne na Koroškem

164.  

ARKO Tara

2007

RR

0:55,25

116

17.06.2018

Reka/Rijeka

165.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:55,44

115

27.06.2018

Kamnik

166.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:55,49

114

30.06.2018

Kamnik

167.  

KOROŠ Maša

2007

FR

0:55,70

113

28.04.2018

Ravne na Koroškem

168.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:55,73

113

02.06.2018

Brestanica

169.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:55,76

113

16.06.2018

Ljubljana

170.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:56,00

111

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

0:56,12

111

12.05.2018

Koper

172.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:56,26

110

30.06.2018

Kamnik

173.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:56,37

109

14.07.2018

Kranj

174.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:56,38

109

09.06.2018

Ravne na Koroškem

175.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:56,45

109

02.06.2018

Brestanica

176.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:56,90

106

16.06.2018

Ljubljana

177.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:56,94

106

14.07.2018

Kranj

178.  

JOVANOVIĆ Sara

2008

RL

0:57,20

104

02.06.2018

Brestanica

179.  

MELANŠEK Živa

2008

SDD

0:57,69

102

02.06.2018

Brestanica

180.  

IVANUŠEC Žana

2009

LL

0:58,09

100

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:58,21

99

25.06.2018

Nova Gorica

182.  

KOVAČEC Ajda

2007

PDM

0:58,34

98

14.04.2018

Maribor

183.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:58,60

97

25.06.2018

Nova Gorica

184.  

KUHAR Neža

2007

PDM

0:58,91

96

14.04.2018

Maribor

185.  

FAJS Enja

2008

RR

0:59,06

95

14.04.2018

Maribor

186.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

0:59,10

95

30.06.2018

Kamnik

187.  

TOMIĆ Vanja

2009

KK

0:59,13

94

07.07.2018

Koper

188.  

HARB Ajda

2010

BM

0:59,50

93

14.04.2018

Maribor

189.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:59,78

91

30.06.2018

Kamnik

190.  

TANKO Taja

2010

RR

1:00,12

90

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

JEZA Mia

2007

TP

1:00,19

90

13.05.2018

Ptuj

192.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

1:00,21

89

09.06.2018

Ravne na Koroškem

193.  

LIPONIK Špela

2009

BM

1:00,58

88

14.04.2018

Maribor

194.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

1:00,76

87

02.06.2018

Brestanica

195.  

JAMŠEK Iza

2007

IL

1:01,32

85

09.06.2018

Ravne na Koroškem

196.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

1:01,66

83

30.06.2018

Kamnik

197.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

1:02,71

79

16.06.2018

Ljubljana

198.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:03,18

77

30.06.2018

Kamnik

199.  

TREVEN Nastja

2008

IL

1:03,26

77

09.06.2018

Ravne na Koroškem

200.  

CASERMAN PETEH Sara

2008

RR

1:03,44

76

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:03,65

76

13.05.2018

Ptuj

202.  

BELŠAK Marija

2009

PAK

1:04,43

73

13.05.2018

Ptuj

203.  

URŠIČ Neva

2009

CER

1:04,48

73

12.05.2018

Koper

204.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

1:04,57

72

16.06.2018

Ljubljana

205.  

KONEC Ula

2009

KK

1:04,84

72

14.07.2018

Kranj

206.  

ELSNER Carolina

2011

RL

1:04,97

71

02.06.2018

Brestanica

207.  

ZELENIK Rubi

2007

TP

1:05,22

70

13.05.2018

Ptuj

208.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:07,03

65

07.07.2018

Koper

209.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:07,68

63

16.06.2018

Ljubljana

210.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:07,85

62

13.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

HAMBERGER Emma

2009

IL

1:08,76

60

09.06.2018

Ravne na Koroškem

212.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

1:09,08

59

09.06.2018

Ravne na Koroškem

213.  

* KROF Tinkara

2010

FR

1:09,81

57

09.06.2018

Ravne na Koroškem

214.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:10,45

56

30.06.2018

Kamnik

215.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

1:10,90

55

30.06.2018

Kamnik

216.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

1:11,49

53

17.06.2018

Reka/Rijeka

217.  

KUHAR Urša

2009

PDM

1:12,45

51

14.04.2018

Maribor

218.  

KOZMELJ Rebeka

2009

KKR

1:13,94

48

16.06.2018

Ljubljana

219.  

HAMULIĆ Elina

2011

GBR

1:18,16

41

15.07.2018

Radovljica

220.  

KATARIČ Iva

2010

CER

1:20,40

37

12.05.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

220

2008.05

0:50,60

151



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.