Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.03.2021, 11:53:16

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:34,62

473

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

2.  

PULKO Ema Tereza

2008

TK

0:36,02

420

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

3.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:36,27

411

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

URBANČIČ Eva

2008

OL

0:37,09

384

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

5.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:37,47

373

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

6.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:37,92

360

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

7.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:38,00

357

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

8.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:38,50

344

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

9.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:38,54

343

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

10.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:38,72

338

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

* ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:38,76

337

19.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

12.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:38,78

336

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

13.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:38,96

332

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

14.  

BRICELJ Iza

2008

OL

0:38,99

331

19.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

15.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

0:39,49

318

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

16.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:39,50

318

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

17.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:39,68

314

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

18.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:39,95

308

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

MENONI Ema

2009

CK

0:39,96

307

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

20.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:40,01

306

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:40,02

306

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

22.  

PORI Naja

2008

FR

0:41,27

279

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

23.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:41,31

278

19.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

24.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:41,33

278

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

25.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:41,38

277

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:41,60

272

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

27.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:41,95

266

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:41,95

266

02.06.2019

Dunaj/Vienna

(ml.deklice)

29.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:42,00

265

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

30.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:42,11

263

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:42,12

262

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

32.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:42,14

262

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

33.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:42,23

260

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:42,40

257

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

35.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:42,78

250

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

36.  

KREVS Emma

2008

PAK

0:42,94

248

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

37.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

0:42,96

247

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

38.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:43,00

247

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

39.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:43,05

246

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

40.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:43,32

241

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:43,50

238

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

42.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:43,51

238

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

43.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:43,52

238

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

44.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:43,54

237

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

45.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:43,63

236

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

46.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:43,65

236

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

47.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

0:43,67

235

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

48.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:43,72

235

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

49.  

BELE Hana

2008

OL

0:43,95

231

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

NOVAK Tia

2008

RR

0:43,95

231

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KORELC Karin

2008

TK

0:43,97

231

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

52.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:43,99

230

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

53.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:44,02

230

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

54.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:44,10

228

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

55.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:44,18

227

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

56.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:44,36

224

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

57.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:44,42

224

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

58.  

SEVER Sara

2009

RL

0:44,47

223

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

59.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:44,55

222

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

60.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:44,57

221

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:44,72

219

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

62.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:44,74

219

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

63.  

TANKO Polona

2010

RR

0:44,79

218

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

64.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:44,83

217

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

65.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:44,84

217

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

66.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:44,97

215

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

(ml.deklice)

67.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:45,07

214

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

68.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:45,10

214

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

69.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:45,24

212

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

70.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:45,35

210

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

LUKAN Iza

2008

RAD

0:45,36

210

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

72.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:45,37

210

23.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

73.  

ILC Manja

2009

RR

0:45,38

210

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

74.  

VALEK Zala

2009

NC

0:45,39

210

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

75.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:45,47

208

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

76.  

TERDIČ Živa

2008

TK

0:45,67

206

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

77.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

0:45,69

205

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

78.  

KORELC Kim

2010

TK

0:45,74

205

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

79.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:45,81

204

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

80.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:45,89

203

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

POROBIJA Zala

2008

FR

0:46,05

201

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

82.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:46,27

198

23.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

83.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:46,40

196

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

84.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:46,42

196

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

85.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:46,90

190

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

86.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:47,11

187

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

87.  

LAH ŠKRBEC Pia

2010

RT

0:47,20

186

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

88.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:47,48

183

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

89.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:47,50

183

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

90.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:47,93

178

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

DEVČIČ Julija

2008

CK

0:48,07

176

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

92.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:48,23

175

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

93.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:48,24

174

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

94.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:48,28

174

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

95.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

0:48,42

173

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

96.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:48,59

171

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

97.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:48,75

169

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

98.  

MELE Zoja

2009

LL

0:48,98

167

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

99.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:49,31

163

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

100.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:49,35

163

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:49,42

162

26.05.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

102.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:49,66

160

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

103.  

POLANC Nina

2009

PKA

0:49,75

159

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

104.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:49,85

158

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

105.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:49,91

157

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

106.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:50,24

154

29.06.2019

Kamnik

107.  

KRIŽAN Ela

2010

RR

0:50,47

152

08.06.2019

Brestanica

108.  

STARC Taja

2009

RR

0:50,48

152

25.05.2019

Radovljica

109.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:50,76

150

13.07.2019

Kranj

110.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:50,82

149

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:51,17

146

06.07.2019

Koper

112.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:51,44

144

06.07.2019

Koper

113.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:51,59

143

18.05.2019

Ptuj

114.  

KOVAČEC Gaja

2008

BM

0:51,84

140

13.04.2019

Maribor

115.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:51,85

140

18.05.2019

Ptuj

116.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:51,96

139

18.05.2019

Ptuj

117.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:52,09

138

29.06.2019

Kamnik

118.  

GRM Marija

2009

LL

0:52,12

138

23.03.2019

Ljubljana

119.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:52,58

135

29.06.2019

Kamnik

120.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:52,67

134

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:52,83

133

08.06.2019

Brestanica

122.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:53,14

130

13.04.2019

Maribor

123.  

BREZOVNIK Urša

2009

FR

0:53,16

130

26.05.2019

Ravne na Koroškem

124.  

KONEC Ula

2009

KK

0:53,24

130

06.07.2019

Koper

125.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:53,29

129

08.06.2019

Brestanica

126.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:53,49

128

18.05.2019

Ptuj

127.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:53,72

126

25.05.2019

Radovljica

128.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:53,77

126

06.07.2019

Koper

129.  

TANKO Taja

2010

RR

0:53,86

125

08.06.2019

Brestanica

130.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:53,88

125

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:54,22

123

23.03.2019

Ljubljana

132.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

0:54,36

122

18.05.2019

Ptuj

133.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:54,49

121

18.05.2019

Ptuj

134.  

MENONI Ana

2012

CK

0:54,52

121

08.06.2019

Brestanica

135.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:54,55

120

13.04.2019

Maribor

136.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:54,75

119

26.05.2019

Ravne na Koroškem

137.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:54,94

118

09.06.2019

Reka/Rijeka

138.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:55,30

116

08.06.2019

Brestanica

139.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:55,42

115

29.06.2019

Kamnik

140.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:55,64

114

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:55,83

112

08.06.2019

Brestanica

142.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:55,84

112

23.03.2019

Ljubljana

143.  

VINKLER Ajda

2010

TP

0:55,91

112

18.05.2019

Ptuj

144.  

KAC Manca

2009

FR

0:56,13

111

26.05.2019

Ravne na Koroškem

145.  

ANKELE Meta

2008

TK

0:56,31

109

09.06.2019

Reka/Rijeka

 

SELAN Augustina

2010

LL

0:56,31

109

29.06.2019

Kamnik

147.  

ŠERUGA Katarina

2009

TP

0:56,48

109

18.05.2019

Ptuj

148.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

0:56,60

108

09.06.2019

Reka/Rijeka

149.  

TOMIĆ Sara

2008

KK

0:56,73

107

11.11.2018

Koper

150.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:56,79

107

26.05.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ČADEŽ Lina

2011

LL

0:57,36

104

08.06.2019

Brestanica

152.  

VRBANIĆ Lana

2009

LL

0:57,79

101

23.03.2019

Ljubljana

153.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:57,85

101

25.05.2019

Radovljica

154.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:57,86

101

26.05.2019

Ravne na Koroškem

155.  

SPINDLER Nia

2008

PDM

0:58,05

100

13.04.2019

Maribor

156.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:58,26

99

18.05.2019

Ptuj

157.  

REBOLJ ZVONAR Lana

2009

RAD

0:58,73

96

25.05.2019

Radovljica

158.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:58,92

96

18.05.2019

Ptuj

159.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:59,12

95

09.06.2019

Reka/Rijeka

160.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:59,85

91

01.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

1:00,27

89

26.05.2019

Ravne na Koroškem

162.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

1:00,51

88

01.06.2019

Ljubljana

163.  

VOLČJAK Patricija

2009

TK

1:00,55

88

09.06.2019

Reka/Rijeka

164.  

TOMIĆ Vanja

2009

KK

1:00,87

87

11.11.2018

Koper

165.  

ZAMUDA Aneja

2009

TP

1:02,15

81

18.05.2019

Ptuj

166.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

1:02,52

80

18.05.2019

Ptuj

167.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

1:02,68

79

09.06.2019

Reka/Rijeka

 

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

1:02,68

79

01.06.2019

Ljubljana

169.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

1:02,85

79

23.03.2019

Ljubljana

170.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:03,54

76

15.06.2019

Varaždinske Toplice

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PONGRAC Kaja

2010

FR

1:04,02

74

26.05.2019

Ravne na Koroškem

172.  

HELBL Lija

2010

FR

1:04,06

74

26.05.2019

Ravne na Koroškem

173.  

LEVANIČ Lana

2008

TP

1:04,25

74

18.05.2019

Ptuj

174.  

POGAČAR Manca

2012

TK

1:04,54

73

25.05.2019

Radovljica

175.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

1:05,80

68

15.06.2019

Varaždinske Toplice

176.  

HAMULIĆ Elina

2011

RAD

1:05,86

68

25.05.2019

Radovljica

177.  

CAFUTA Erin

2010

TP

1:06,28

67

13.04.2019

Maribor

178.  

PONIŽ Maja

2010

RL

1:06,47

66

01.06.2019

Ljubljana

179.  

POTNIK Manja

2011

RL

1:07,04

65

18.05.2019

Ptuj

180.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

1:07,15

64

01.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ALFIREVIĆ Mila

2010

BM

1:07,25

64

13.04.2019

Maribor

182.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

1:08,38

61

17.03.2019

Koper

183.  

GRILC Ava

2012

TK

1:09,27

59

09.06.2019

Reka/Rijeka

184.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

1:09,75

57

09.06.2019

Reka/Rijeka

185.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

1:10,03

57

13.04.2019

Maribor

186.  

KRUŠIČ Kaja

2009

CK

1:10,98

54

08.06.2019

Brestanica

187.  

HROVAT Klara

2010

RL

1:11,02

54

01.06.2019

Ljubljana

188.  

ŽERJAV Lia

2011

CK

1:11,24

54

08.06.2019

Brestanica

189.  

REBERNIK KROFLIČ Pia

2010

PC

1:12,16

52

18.05.2019

Ptuj

190.  

VODOPIJA Tana

2011

KK

1:14,68

47

11.11.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

PETEK Ema

2009

PAK

1:14,82

46

13.04.2019

Maribor

192.  

DEMAJ Alja

2010

PDM

1:16,38

44

13.04.2019

Maribor

193.  

STERGAR Eva

2011

CK

1:17,82

41

08.06.2019

Brestanica

194.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

1:18,75

40

13.04.2019

Maribor

195.  

ZORKO Kim

2011

CK

1:27,29

29

08.06.2019

Brestanica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

195

2009.1

0:51,14

146



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.