Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2020, 22:54:36

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:36,97

388

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

2.  

MENONI Ema

2009

CK

0:37,82

363

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

3.  

GONČIN Tara

2009

RL

0:38,13

354

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

4.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:38,27

350

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

5.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:38,69

339

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

6.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:38,79

336

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

7.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:38,86

334

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

8.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:39,93

308

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

9.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:40,06

305

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

10.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:40,35

298

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:40,50

295

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

12.  

SEVER Sara

2009

RL

0:40,56

294

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

13.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:40,79

289

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

14.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:41,12

282

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

15.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:41,21

280

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

16.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:41,35

277

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

17.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:41,47

275

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

18.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:41,84

268

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

19.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:42,07

263

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

20.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:42,36

258

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:42,48

256

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

22.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:42,52

255

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

23.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:42,63

253

02.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

24.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:42,64

253

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

25.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

0:43,05

246

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

26.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:43,20

243

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

27.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:43,35

241

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

28.  

TANKO Polona

2010

RR

0:43,44

239

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

29.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:43,92

231

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

30.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:44,04

229

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:44,19

227

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

32.  

VALEK Zala

2009

NC

0:44,27

226

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

33.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:44,36

224

12.07.2020

Radovljica

(ml.deklice+absolutno)

34.  

MELE Zoja

2009

LL

0:44,38

224

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

35.  

KORELC Kim

2010

TK

0:44,54

222

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

36.  

KONEC Ula

2009

KK

0:44,60

221

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

37.  

ILC Manja

2009

RR

0:44,66

220

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

38.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:44,75

219

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

39.  

STARC Taja

2009

RR

0:44,86

217

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

40.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:45,09

214

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

SEIFERT Metka

2009

RL

0:45,20

212

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

42.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:45,55

207

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

43.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:45,58

207

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

44.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:45,72

205

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

45.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:45,74

205

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

46.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:45,75

205

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

47.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:45,88

203

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

48.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:46,22

198

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

49.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:46,88

190

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

50.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:46,91

190

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠUTIĆ Tijana

2009

TK

0:46,92

190

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

52.  

VOGA Liu

2011

RAD

0:46,93

190

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

53.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:47,15

187

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

54.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:47,16

187

11.01.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

55.  

AVBELJ Ana

2009

KA

0:47,25

186

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

56.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:47,28

185

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

57.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:47,41

184

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

58.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

0:47,50

183

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

59.  

GRM Marija

2009

LL

0:47,63

181

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

60.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:47,72

180

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:47,80

179

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

62.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:47,94

178

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

63.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:47,98

177

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

64.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:48,06

176

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

65.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:48,16

175

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

66.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:48,29

174

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

67.  

TANKO Taja

2010

RR

0:48,76

169

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

68.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:48,77

169

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

69.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:48,82

168

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

70.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:48,92

167

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:49,17

165

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

72.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

0:49,32

163

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

73.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:49,50

161

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

74.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:49,57

161

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

75.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:49,64

160

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

76.  

HELBL Lija

2010

FR

0:49,82

158

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

77.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:49,84

158

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

78.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:49,95

157

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

79.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:50,26

154

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

80.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:50,90

148

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:52,38

136

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

82.  

GIRINA Anastasia

2010

IL

0:52,66

134

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

83.  

PODGORŠEK Laura

2009

KA

0:52,94

132

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

84.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:53,33

129

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

85.  

ZUPAN Laura

2013

TK

0:53,57

127

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

86.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

0:54,45

121

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

87.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:54,61

120

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

88.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:54,66

120

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

89.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:54,70

119

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

90.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:56,55

108

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

PONIKVAR Ajda

2011

RL

0:56,90

106

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

92.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:57,48

103

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

93.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

0:58,59

97

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

94.  

GERBEC Živa

2011

OL

0:59,94

91

09.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

95.  

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

1:00,47

88

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

96.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

1:01,55

84

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

97.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

1:04,12

74

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

98.  

KOS Lara

2009

TK

1:05,84

68

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

99.  

ŠTUKELJ Mia

2012

PC

1:05,87

68

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

100.  

KELAIDIS Eva

2011

FR

1:06,85

65

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

1:12,01

52

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

102.  

KOREN Maša

2011

FR

1:14,95

46

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

103.  

ŠENK Tita

2011

KA

1:21,29

36

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

104.  

POLAJNAR Laura

2014

TK

1:28,50

28

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

104

2009.87

0:48,71

169



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.