Back    Home

Lestvice *
2020/2021, mlajše deklice, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:35:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:36,07

418

18.07.2021

Maribor

2.  

TANKO Polona

2010

RR

0:37,48

373

17.07.2021

Maribor

3.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:38,25

350

26.06.2021

Kamnik

4.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:39,49

318

19.06.2021

Brestanica

5.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:39,62

315

18.07.2021

Maribor

6.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:40,21

302

17.07.2021

Maribor

7.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:40,26

300

18.07.2021

Maribor

8.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:40,85

288

17.07.2021

Maribor

9.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:40,97

285

17.07.2021

Maribor

10.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:41,01

284

17.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:41,02

284

17.07.2021

Maribor

12.  

ŠUŠTERŠIČ Eva

2010

TK

0:41,45

275

17.07.2021

Maribor

13.  

KORELC Kim

2010

TK

0:41,50

274

18.07.2021

Maribor

14.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:41,75

269

17.07.2021

Maribor

15.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:41,80

268

19.06.2021

Brestanica

16.  

GIRINA Anastasia

2010

IL

0:42,13

262

12.06.2021

Ljubljana

17.  

ZORE Pia

2011

RT

0:42,45

256

26.06.2021

Kamnik

18.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:42,79

250

19.06.2021

Brestanica

19.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:42,93

248

17.07.2021

Maribor

20.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:43,12

244

26.06.2021

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:43,15

244

22.05.2021

Kranj

22.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:43,19

243

22.05.2021

Kranj

23.  

HELBL Lija

2010

FR

0:43,24

242

17.07.2021

Maribor

24.  

MENONI Ana

2012

CK

0:43,77

234

17.07.2021

Maribor

25.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:44,25

226

17.07.2021

Maribor

26.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:44,73

219

22.05.2021

Kranj

27.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:44,93

216

12.06.2021

Ljubljana

28.  

PLANKO Pika

2010

VV

0:45,16

213

26.06.2021

Kamnik

29.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:45,23

212

18.07.2021

Maribor

30.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:45,25

211

12.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MILIJAŠ Nikolina

2010

VV

0:45,26

211

26.06.2021

Kamnik

32.  

VOGA Liu

2011

TK

0:45,32

210

17.07.2021

Maribor

33.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:45,57

207

17.07.2021

Maribor

 

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:45,57

207

19.06.2021

Brestanica

35.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:45,62

206

03.07.2021

Ravne na Koroškem

36.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:45,64

206

03.07.2021

Ravne na Koroškem

37.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

0:45,81

204

17.07.2021

Maribor

38.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:46,22

198

03.07.2021

Ravne na Koroškem

39.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:46,32

197

22.05.2021

Kranj

40.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:46,54

194

22.05.2021

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:46,56

194

22.05.2021

Kranj

42.  

VIDRIH Gaja

2012

FR

0:46,74

192

20.06.2021

Ravne na Koroškem

43.  

TRUMIĆ Asja

2010

VV

0:46,98

189

26.06.2021

Kamnik

44.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:47,02

188

03.07.2021

Ravne na Koroškem

 

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:47,02

188

19.06.2021

Brestanica

46.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:47,21

186

16.06.2021

Ljubljana

47.  

ZUPAN Laura

2013

TK

0:47,30

185

17.07.2021

Maribor

48.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:47,41

184

12.06.2021

Ljubljana

49.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:47,45

183

22.05.2021

Kranj

50.  

KLOPČIČ Sofija

2012

AQ

0:47,49

183

26.06.2021

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

JURETIČ Eva

2010

NG

0:47,55

182

17.07.2021

Maribor

52.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:47,62

181

22.05.2021

Kranj

53.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:47,83

179

17.07.2021

Maribor

54.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:48,00

177

05.06.2021

Radovljica

55.  

GARTNER Tricija

2011

RL

0:48,02

177

19.06.2021

Brestanica

56.  

ARKO Marija

2010

RR

0:48,22

175

22.05.2021

Kranj

 

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:48,22

175

17.07.2021

Maribor

58.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:48,44

172

17.07.2021

Maribor

59.  

GOLOB Neža

2011

BM

0:48,65

170

17.07.2021

Maribor

60.  

ZAKIROVA Amalija

2011

TOR

0:49,19

165

22.05.2021

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BLATNIK Klara

2011

VV

0:49,42

162

26.06.2021

Kamnik

62.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:49,46

162

12.06.2021

Ljubljana

63.  

BORIŠEK Noemi

2011

RT

0:49,62

160

05.06.2021

Radovljica

64.  

ŠOLINC Živa

2010

VV

0:49,94

157

26.06.2021

Kamnik

65.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:50,08

156

19.06.2021

Brestanica

66.  

HERNANDEZ Alina Polona

2010

RL

0:50,39

153

16.06.2021

Ljubljana

67.  

POREDOŠ KUSTERLE Tosha

2012

TK

0:50,43

153

17.07.2021

Maribor

68.  

MILINKOVIĆ Mia

2010

RT

0:50,53

152

26.06.2021

Kamnik

69.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:50,58

151

19.06.2021

Brestanica

70.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

0:50,71

150

18.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HREN Neža

2012

KA

0:50,71

150

26.06.2021

Kamnik

72.  

GRADIN Sara

2011

BM

0:50,75

150

17.07.2021

Maribor

73.  

GABOR Lana

2010

BM

0:50,97

148

17.07.2021

Maribor

 

KNEZ Iva

2011

RT

0:50,97

148

26.06.2021

Kamnik

75.  

KOREN Maša

2011

FR

0:51,02

147

20.06.2021

Ravne na Koroškem

 

ZUPANČIČ Inja

2011

RT

0:51,02

147

17.07.2021

Maribor

77.  

APAT Ana

2010

VV

0:51,23

146

26.06.2021

Kamnik

78.  

ŽNIDARIČ Viva

2010

AQ

0:51,25

145

22.05.2021

Kranj

79.  

REBERNIK KROFLIČ Pia

2010

PC

0:51,46

144

17.07.2021

Maribor

80.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:51,55

143

10.07.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ČEPON Zara

2012

LL

0:51,60

142

17.07.2021

Maribor

82.  

TRIVUNOVIĆ Andelina

2011

IL

0:51,69

142

17.07.2021

Maribor

83.  

KORICA Loren

2011

LL

0:51,73

141

17.07.2021

Maribor

84.  

SETNIKAR Anika

2010

TK

0:52,03

139

17.07.2021

Maribor

85.  

PONIKVAR Ajda

2011

RL

0:52,17

138

17.07.2021

Maribor

86.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

0:52,18

138

26.06.2021

Kamnik

87.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

0:52,45

136

26.06.2021

Kamnik

88.  

KELAIDIS Eva

2011

FR

0:52,58

135

20.06.2021

Ravne na Koroškem

89.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

0:52,69

134

05.06.2021

Radovljica

90.  

MAHNIČ Katarina

2012

AQ

0:52,77

133

12.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KOCIJANČIČ Mia

2010

RAD

0:53,00

131

17.07.2021

Maribor

92.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

0:53,09

131

12.06.2021

Ljubljana

93.  

BUKOVAC Mia

2012

TK

0:53,22

130

26.06.2021

Kamnik

94.  

JOVANOVIĆ Ela

2011

PDM

0:53,59

127

17.07.2021

Maribor

95.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:54,07

124

26.06.2021

Kamnik

96.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

0:54,32

122

17.07.2021

Maribor

97.  

GERBEC Živa

2011

OL

0:54,81

119

16.06.2021

Ljubljana

98.  

TUBIN Mia

2011

BM

0:54,90

118

17.07.2021

Maribor

99.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:54,95

118

19.06.2021

Brestanica

100.  

GAJIĆ Ella

2010

AQ

0:55,00

118

16.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

0:55,39

115

17.07.2021

Maribor

102.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

0:55,44

115

17.07.2021

Maribor

103.  

GOSTIŠA Maša

2013

TK

0:56,54

108

02.06.2021

Kamnik

104.  

MLAKAR Vita

2011

KA

0:56,88

106

26.06.2021

Kamnik

105.  

SVETLIČ Eva

2010

AQ

0:57,46

103

16.06.2021

Ljubljana

106.  

TRČEK Sara

2011

AQ

0:57,57

102

03.07.2021

Ravne na Koroškem

107.  

MURŠEC Ema

2010

BM

0:57,58

102

17.07.2021

Maribor

108.  

PLANINŠEC Nuša

2010

PAK

0:58,70

97

26.06.2021

Kamnik

109.  

HREN RIOS Iza

2011

IL

0:58,85

96

05.06.2021

Radovljica

110.  

AVČIN Vita

2012

AQ

0:59,57

92

12.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

PIRNAT Klara

2011

AQ

0:59,98

91

12.06.2021

Ljubljana

112.  

JANČIČ Lira

2010

LL

1:00,75

87

16.06.2021

Ljubljana

113.  

DIMOVSKI Frida

2011

PAK

1:00,88

87

26.06.2021

Kamnik

114.  

ŠPERNJAK Nina

2011

TK

1:01,50

84

22.05.2021

Kranj

115.  

ŠTUKELJ Mia

2012

PC

1:02,93

78

05.06.2021

Radovljica

116.  

LAHARNAR Maša

2013

TK

1:03,92

75

12.06.2021

Ljubljana

117.  

MILKOVIĆ Ella

2010

TK

1:04,26

74

12.06.2021

Ljubljana

118.  

KOZIN GULIČ Mia Sara

2012

TK

1:05,59

69

12.06.2021

Ljubljana

119.  

ŠENK Tita

2011

KA

1:07,43

64

26.06.2021

Kamnik

120.  

GUNDE Živa

2011

TK

1:08,85

60

16.06.2021

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠTEBEJ Julija

2013

PC

1:09,40

58

05.06.2021

Radovljica

122.  

CVETKO Ema

2013

TK

1:09,43

58

26.06.2021

Kamnik

123.  

JUG Karmen

2010

TP

1:12,19

52

17.07.2021

Maribor

124.  

PRELESNIK Zoja

2012

RR

1:16,74

43

19.06.2021

Brestanica

125.  

TANKO Lucija

2013

RR

1:24,55

32

19.06.2021

Brestanica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

125

2010.76

0:50,60

151



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.