Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2020, 23:18:31

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:37,58

318

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

MENONI Ema

2009

CK

0:37,68

316

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

GONČIN Tara

2009

RL

0:37,82

312

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:38,14

304

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

5.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:38,15

304

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:38,26

302

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

7.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:38,27

301

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

8.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:39,23

280

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

9.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:39,33

278

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

10.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:39,36

277

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:39,93

265

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

12.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:40,02

263

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

13.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:40,31

258

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:40,33

257

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

15.  

SEVER Sara

2009

RL

0:40,44

255

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

16.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:40,79

249

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

17.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:40,99

245

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

18.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:41,05

244

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

19.  

TANKO Polona

2010

RR

0:41,35

239

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:41,37

238

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:41,61

234

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

22.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:41,63

234

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

23.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:41,72

232

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

24.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:41,74

232

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

25.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:42,13

226

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

26.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:42,14

226

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

27.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:42,20

225

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

28.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:42,41

221

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

29.  

ILC Manja

2009

RR

0:42,46

220

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

30.  

KORELC Kim

2010

TK

0:42,88

214

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:42,97

213

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

32.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:43,02

212

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

33.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:43,18

210

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

34.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:43,25

209

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

35.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:43,55

204

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

36.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:43,70

202

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

37.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:43,76

201

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

38.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:44,15

196

12.01.2020

Celje

(ml.deklice)

39.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:44,25

195

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

40.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:44,50

191

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

POLANC Nina

2009

PKA

0:44,58

190

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

42.  

MELE Zoja

2009

LL

0:44,71

189

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

43.  

STARC Taja

2009

RR

0:44,96

186

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

44.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:45,05

185

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

45.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:45,13

184

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

46.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:45,22

182

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

47.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:45,28

182

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

HLASTAN Eliana

2009

FR

0:45,28

182

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

49.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:45,50

179

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

50.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:45,51

179

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LAH ŠKRBEC Pia

2010

RT

0:45,73

176

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

52.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:46,23

171

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:46,28

170

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

54.  

GRM Marija

2009

LL

0:46,40

169

22.11.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

55.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:46,63

166

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

56.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:46,93

163

07.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

57.  

VALEK Zala

2009

NC

0:47,04

162

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

58.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:47,08

162

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

59.  

VOGA Liu

2011

RAD

0:47,36

159

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

60.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:47,42

158

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:47,75

155

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

62.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:47,80

154

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

63.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:47,84

154

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

64.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:47,86

154

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

65.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:48,15

151

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

66.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:48,23

150

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

67.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:48,39

149

01.12.2019

Koper

(ml.deklice)

68.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:48,48

148

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

69.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:48,51

148

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

70.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:48,84

145

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:48,99

143

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

72.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:49,01

143

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

73.  

TANKO Taja

2010

RR

0:49,11

142

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

74.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:49,12

142

26.10.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

75.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:49,21

141

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

76.  

KONEC Ula

2009

KK

0:49,39

140

01.12.2019

Koper

(ml.deklice)

77.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:49,65

138

18.12.2019

Maribor

(ml.deklice)

78.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

0:50,34

132

19.01.2020

Zagreb

79.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:50,77

129

07.12.2019

Ljubljana

80.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:50,84

128

19.01.2020

Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

0:50,84

128

07.12.2019

Ljubljana

82.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:51,06

127

18.01.2020

Kranj

83.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:51,54

123

07.12.2019

Ljubljana

84.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:51,67

122

18.01.2020

Kranj

85.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:51,73

122

18.12.2019

Maribor

86.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:51,99

120

09.02.2020

Kranj

87.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:52,19

118

18.01.2020

Kranj

88.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:52,29

118

13.11.2019

Kranj

89.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:52,37

117

18.01.2020

Kranj

90.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:52,46

117

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:52,52

116

18.01.2020

Kranj

92.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:52,62

116

19.10.2019

Ribnica

93.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:52,71

115

18.01.2020

Kranj

94.  

MENONI Ana

2012

CK

0:52,83

114

18.01.2020

Kranj

95.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

0:52,94

114

26.10.2019

Ljubljana

96.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:53,36

111

19.10.2019

Ribnica

97.  

HELBL Lija

2010

FR

0:53,58

109

07.12.2019

Ljubljana

98.  

KRALJ Ana

2010

TK

0:53,74

108

18.01.2020

Kranj

99.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:53,87

108

22.11.2019

Ljubljana

100.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:53,88

108

22.11.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KUZMAN Pina

2009

PC

0:54,06

107

26.10.2019

Ljubljana

102.  

DRAKSLER Ana

2009

BM

0:54,12

106

18.12.2019

Maribor

103.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:54,26

105

07.12.2019

Ljubljana

104.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:54,60

103

13.11.2019

Kranj

105.  

BREŠAN SEMIČ Šeli

2009

NG

0:54,87

102

20.10.2019

Cerkno

106.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:54,92

102

26.10.2019

Ljubljana

107.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:54,93

102

18.12.2019

Maribor

108.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:55,18

100

18.01.2020

Kranj

109.  

JURETIČ Eva

2010

NG

0:55,34

99

01.12.2019

Koper

110.  

URŠIČ Neva

2009

CER

0:55,42

99

20.10.2019

Cerkno

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VIDMAR Pia

2009

BM

0:55,56

98

18.12.2019

Maribor

112.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:55,62

98

21.12.2019

Čakovec

113.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:55,63

98

18.01.2020

Kranj

114.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

0:56,18

95

18.01.2020

Kranj

115.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

0:56,38

94

26.10.2019

Ljubljana

116.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:56,39

94

26.10.2019

Ljubljana

117.  

LAVRENČIČ Inja

2009

AQ

0:58,03

86

26.10.2019

Ljubljana

118.  

VEHABOVIĆ Hana

2010

BM

0:58,08

86

18.12.2019

Maribor

119.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:58,15

86

26.10.2019

Ljubljana

120.  

GRILC Ava

2012

TK

0:58,68

83

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:58,82

83

26.10.2019

Ljubljana

122.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

0:59,35

80

18.01.2020

Kranj

123.  

VUJANOVIC Ana

2010

TK

1:00,05

78

18.01.2020

Kranj

124.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

1:00,28

77

18.01.2020

Kranj

125.  

ŽNIDARIČ Viva

2010

AQ

1:00,82

75

26.10.2019

Ljubljana

126.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

1:00,95

74

18.01.2020

Kranj

127.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

1:01,29

73

07.12.2019

Ljubljana

128.  

NEMEC Amelie

2011

KK

1:01,48

72

01.12.2019

Koper

129.  

TUŠEK Sara

2011

TK

1:01,56

72

13.11.2019

Kranj

130.  

ĐURIĆ Ana

2009

TK

1:01,91

71

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PIRC RAVNIČ Pia

2011

TK

1:02,31

69

13.11.2019

Kranj

132.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

1:02,37

69

18.01.2020

Kranj

133.  

ZUPAN Laura

2013

TK

1:02,51

69

11.12.2019

Kranj

134.  

POREDOŠ KUSTERLE Tosha

2012

TK

1:02,57

69

11.12.2019

Kranj

135.  

SAJOVIC KARUN Junija

2010

TK

1:02,58

69

13.11.2019

Kranj

136.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

1:04,52

62

18.01.2020

Kranj

137.  

RIBNIKAR Ela

2010

TK

1:05,62

59

13.11.2019

Kranj

138.  

VAŠ Hana

2012

PC

1:06,56

57

26.10.2019

Ljubljana

139.  

VOLMAJER Alisa

2009

BM

1:07,20

55

18.12.2019

Maribor

140.  

GOSTIŠA Maša

2013

TK

1:08,91

51

11.12.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

1:09,33

50

09.11.2019

Koprivnica

142.  

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

1:09,63

50

08.01.2020

Kranj

143.  

PONIKVAR Ajda

2011

RL

1:10,12

49

22.11.2019

Ljubljana

144.  

BERIĆ Mineja

2009

TK

1:13,45

42

13.11.2019

Kranj

145.  

MIHELIČ Ema

2011

TK

1:21,75

30

13.11.2019

Kranj

146.  

PERŠOLJA Eva

2011

TK

1:22,03

30

11.12.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

146

2009.85

0:50,74

129



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.