Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajše deklice, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 30.03.2020, 08:08:25

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

0:28,49

573

15.07.2018

Kranj

2.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

0:29,96

493

14.07.2018

Kranj

3.  

NOVAK Lena

2007

LL

0:30,96

446

14.07.2018

Kranj

4.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:31,37

429

14.07.2018

Kranj

5.  

LIPOVEC Tinkara

2007

GBR

0:31,46

425

26.05.2018

Radovljica

6.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

0:32,03

403

15.07.2018

Kranj

7.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:32,06

402

14.07.2018

Kranj

8.  

MELE Ula

2007

LL

0:32,12

400

30.06.2018

Kamnik

 

ŠVONJA Manca

2007

KK

0:32,12

400

14.07.2018

Kranj

10.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

0:32,45

388

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOČNIK Klara

2007

CER

0:32,45

388

14.07.2018

Kranj

12.  

ARKO Marta

2007

RR

0:32,88

373

02.06.2018

Brestanica

 

GERDEJ Nija

2007

FR

0:32,88

373

12.05.2018

Ptuj

14.  

VIDEC Iza

2007

KA

0:32,91

372

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

15.  

POHOREC Špela

2007

VV

0:33,43

354

09.06.2018

Ravne na Koroškem

16.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:33,48

353

15.07.2018

Kranj

17.  

RADELJ Pika

2007

LL

0:33,58

350

14.07.2018

Kranj

18.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

0:33,59

349

21.04.2018

Kranj

19.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:33,61

349

14.07.2018

Kranj

20.  

FORTUNA Lena

2007

LL

0:33,75

344

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KOKOT Lana

2007

FR

0:33,77

344

30.06.2018

Kamnik

22.  

PERC Živa

2007

VV

0:33,85

341

14.07.2018

Kranj

23.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

0:33,94

339

14.07.2018

Kranj

24.  

KAC Petra

2007

LL

0:33,98

338

14.07.2018

Kranj

25.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:34,04

336

02.06.2018

Brestanica

26.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

0:34,09

334

14.07.2018

Kranj

27.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:34,18

332

14.07.2018

Kranj

28.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

0:34,22

330

14.07.2018

Kranj

29.  

GOLOB Maja

2007

FR

0:34,43

324

02.06.2018

Ravne na Koroškem

30.  

RAZBORŠEK Neja

2007

GBR

0:34,48

323

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ZORKO Zara

2007

OL

0:34,89

312

14.07.2018

Kranj

32.  

PURGAR Ema

2007

KK

0:35,01

309

14.07.2018

Kranj

33.  

BRICELJ Iza

2008

LL

0:35,06

307

14.07.2018

Kranj

34.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

0:35,22

303

16.06.2018

Ljubljana

35.  

KORELC Karin

2008

TK

0:35,27

302

09.06.2018

Ravne na Koroškem

36.  

ŽALAC Lana

2007

OL

0:35,46

297

14.07.2018

Kranj

37.  

PERC Tia

2007

NC

0:35,50

296

14.07.2018

Kranj

38.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

0:35,62

293

02.06.2018

Brestanica

39.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

0:35,71

291

24.03.2018

Kranj

40.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:35,77

289

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PANGERC Neja

2007

KK

0:35,79

289

05.05.2018

Trst/Trieste

42.  

LOZAR Alina

2007

TK

0:35,90

286

14.07.2018

Kranj

43.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:35,92

286

09.06.2018

Ravne na Koroškem

44.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

0:36,20

279

14.07.2018

Kranj

45.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:36,25

278

02.06.2018

Brestanica

46.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

0:36,29

277

14.07.2018

Kranj

47.  

ROZINA Brina

2007

RT

0:36,33

276

02.06.2018

Brestanica

 

ZOREC Ema

2007

PAK

0:36,33

276

30.06.2018

Kamnik

49.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:36,41

274

14.07.2018

Kranj

50.  

CAR Tinkara

2007

ZR

0:36,42

274

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:36,45

273

09.06.2018

Ravne na Koroškem

52.  

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

0:36,47

273

14.07.2018

Kranj

53.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

0:36,57

271

02.06.2018

Brestanica

54.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:36,62

270

14.07.2018

Kranj

55.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

0:36,69

268

14.07.2018

Kranj

56.  

ŠTEFELIN Ema

2007

GBR

0:36,74

267

15.07.2018

Kranj

57.  

CAMLEK Maca

2007

TK

0:36,97

262

26.05.2018

Radovljica

58.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:36,99

262

14.07.2018

Kranj

59.  

PRIMC Lina

2007

LL

0:37,25

256

02.06.2018

Brestanica

60.  

RODE Lia

2007

IL

0:37,33

254

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:37,49

251

16.06.2018

Ljubljana

 

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:37,49

251

30.06.2018

Kamnik

63.  

MAHER Lana

2007

GBR

0:37,54

250

14.07.2018

Kranj

64.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

0:37,57

250

24.03.2018

Kranj

65.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:37,69

247

14.07.2018

Kranj

66.  

SILA Neža

2007

KK

0:37,83

244

25.06.2018

Nova Gorica

67.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:37,90

243

14.07.2018

Kranj

68.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:37,94

242

30.06.2018

Kamnik

69.  

MENONI Ema

2009

CK

0:37,98

242

14.07.2018

Kranj

70.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:38,20

237

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:38,27

236

12.05.2018

Ptuj

72.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:38,39

234

14.07.2018

Kranj

73.  

KOKALJ Tea

2007

TK

0:38,42

233

17.06.2018

Reka/Rijeka

74.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:38,64

229

14.07.2018

Kranj

 

SKLEDAR Eva

2007

VV

0:38,64

229

29.03.2018

Maribor

76.  

RUDOLF Kaja

2007

RL

0:38,66

229

21.04.2018

Beograd

77.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:38,67

229

07.07.2018

Koper

78.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:38,68

229

07.07.2018

Koper

79.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:38,69

228

14.07.2018

Kranj

80.  

GYÖREK Neja

2007

BM

0:38,73

228

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAPANJE Janja

2008

CER

0:38,73

228

14.07.2018

Kranj

82.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:39,02

223

14.07.2018

Kranj

83.  

ZIMIC Lara

2007

FR

0:39,03

223

09.06.2018

Ravne na Koroškem

84.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:39,07

222

30.06.2018

Kamnik

 

GOMBOŠI Naya

2007

RL

0:39,07

222

14.07.2018

Kranj

86.  

SEKUTI Nina

2008

FR

0:39,14

221

14.07.2018

Kranj

87.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:39,31

218

16.06.2018

Ljubljana

88.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:39,35

217

14.07.2018

Kranj

89.  

VOLJČ Lana

2007

PC

0:39,37

217

26.05.2018

Radovljica

90.  

ARH HUSANOVIĆ Sara

2007

TK

0:39,43

216

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJE Nastja

2007

FR

0:39,43

216

14.07.2018

Kranj

92.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:39,63

213

29.03.2018

Maribor

93.  

PORI Naja

2008

FR

0:39,81

210

14.07.2018

Kranj

 

VOJSK KOZINA Meta

2007

TK

0:39,81

210

17.06.2018

Reka/Rijeka

95.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

0:39,83

209

14.07.2018

Kranj

96.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:39,84

209

26.05.2018

Radovljica

97.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:39,90

208

17.06.2018

Reka/Rijeka

98.  

SEKNE Ina

2009

GBR

0:39,94

208

14.07.2018

Kranj

99.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:40,01

207

14.07.2018

Kranj

100.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:40,04

206

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VALEK Zala

2009

NC

0:40,27

203

17.06.2018

Reka/Rijeka

102.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:40,39

201

30.06.2018

Kamnik

103.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:40,40

201

14.07.2018

Kranj

104.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

0:40,50

199

25.06.2018

Nova Gorica

105.  

TOMIĆ Sara

2008

KK

0:40,67

197

02.06.2018

Brestanica

106.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:40,74

196

14.07.2018

Kranj

107.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:40,76

195

29.03.2018

Maribor

108.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

0:40,77

195

07.07.2018

Koper

109.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

0:40,84

194

14.07.2018

Kranj

110.  

SBRIZAJ Tina

2007

IL

0:40,93

193

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ROMIH Nastja

2007

VV

0:40,96

192

14.07.2018

Kranj

112.  

MILIĆEVIĆ Alisa

2007

OL

0:41,01

192

09.06.2018

Ravne na Koroškem

113.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:41,19

189

07.07.2018

Koper

114.  

POŽRL Maša

2008

OL

0:41,21

189

14.04.2018

Maribor

115.  

TERDIČ Živa

2008

TK

0:41,49

185

09.06.2018

Ravne na Koroškem

116.  

DOLENEC Neja

2007

TK

0:41,54

185

26.05.2018

Radovljica

117.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

0:41,57

184

02.06.2018

Brestanica

118.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

0:41,69

183

09.06.2018

Ravne na Koroškem

119.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:41,76

182

30.06.2018

Kamnik

120.  

KEMPERLE Asja

2008

GBR

0:41,80

181

31.03.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

0:41,95

179

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

122.  

SEVER Sara

2009

RL

0:42,12

177

02.06.2018

Brestanica

123.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:42,14

177

30.06.2018

Kamnik

124.  

ŠERUGA Maruša

2007

TP

0:42,23

176

12.05.2018

Ptuj

125.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

0:42,33

174

09.06.2018

Ravne na Koroškem

126.  

BURJAK Jera

2007

FR

0:42,35

174

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

127.  

LAVRIČ Tinkara

2007

RT

0:42,44

173

07.07.2018

Koper

128.  

ROJHT Tjaša

2008

BM

0:42,49

172

16.06.2018

Ljubljana

129.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:42,53

172

02.06.2018

Brestanica

130.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:42,54

172

29.03.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:42,56

172

02.06.2018

Brestanica

132.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:42,69

170

17.06.2018

Reka/Rijeka

133.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:42,83

168

14.07.2018

Kranj

134.  

ŠIMAT Ana

2007

BM

0:42,86

168

29.03.2018

Maribor

135.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:42,87

168

02.06.2018

Brestanica

136.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:43,07

165

14.07.2018

Kranj

137.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

0:43,08

165

14.07.2018

Kranj

138.  

LUSKAR Melita

2008

PC

0:43,12

165

14.07.2018

Kranj

 

RAZBORŠEK Katja

2010

GBR

0:43,12

165

14.07.2018

Kranj

140.  

JOVANOVIĆ Sara

2008

RL

0:43,19

164

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:43,66

159

02.06.2018

Brestanica

142.  

BERČAN Lucija

2007

LL

0:43,76

158

30.06.2018

Kamnik

143.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

0:43,77

158

14.07.2018

Kranj

144.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

0:43,79

157

14.07.2018

Kranj

145.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:43,98

155

14.07.2018

Kranj

146.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:44,16

153

30.06.2018

Kamnik

147.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:44,23

153

02.06.2018

Brestanica

148.  

ERŽEN Teja

2007

TK

0:44,35

152

09.06.2018

Ravne na Koroškem

149.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:44,88

146

14.07.2018

Kranj

150.  

ČREŠNIK Zala

2007

FR

0:45,10

144

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

SITAR Eni

2007

BM

0:45,32

142

29.03.2018

Maribor

152.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:45,43

141

15.07.2018

Kranj

153.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:45,44

141

16.06.2018

Ljubljana

154.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:45,52

140

14.07.2018

Kranj

155.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:45,53

140

14.07.2018

Kranj

156.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:45,54

140

16.06.2018

Ljubljana

157.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:45,63

139

30.06.2018

Kamnik

158.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:45,70

138

07.07.2018

Koper

159.  

LUKAN Iza

2008

GBR

0:45,72

138

31.03.2018

Radovljica

160.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:46,44

132

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:46,52

131

30.06.2018

Kamnik

162.  

ČUJEŽ Anja

2008

VV

0:46,53

131

29.03.2018

Maribor

163.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:46,61

130

09.06.2018

Ravne na Koroškem

164.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:46,81

129

07.07.2018

Koper

165.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

0:46,84

129

26.05.2018

Radovljica

166.  

VIDOVIČ Raeni

2008

TK

0:47,07

127

17.06.2018

Reka/Rijeka

167.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

0:47,17

126

12.05.2018

Ptuj

168.  

ELLER Daša

2007

BM

0:47,24

125

29.03.2018

Maribor

169.  

ŠMID Isabella

2007

TK

0:47,25

125

30.06.2018

Kamnik

170.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:47,34

125

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:47,41

124

16.06.2018

Ljubljana

172.  

SKODLAR Nika

2007

TK

0:47,47

123

26.05.2018

Radovljica

173.  

MELANŠEK Živa

2008

SDD

0:47,54

123

14.07.2018

Kranj

174.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:47,55

123

16.06.2018

Ljubljana

 

TRTNIK Vita

2008

IL

0:47,55

123

30.06.2018

Kamnik

176.  

MELE Zoja

2009

LL

0:47,69

122

30.06.2018

Kamnik

177.  

FRANČEŠKIN Živa

2008

KK

0:47,98

120

14.07.2018

Kranj

178.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:48,11

119

14.07.2018

Kranj

179.  

JAMŠEK Iza

2007

IL

0:48,17

118

16.06.2018

Ljubljana

180.  

ERJAVEC Iza

2008

FR

0:48,22

118

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:48,44

116

12.05.2018

Ptuj

182.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:48,52

116

29.03.2018

Maribor

183.  

POROBIJA Zala

2008

FR

0:48,80

114

29.03.2018

Maribor

184.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:49,05

112

26.05.2018

Radovljica

185.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:49,07

112

14.07.2018

Kranj

186.  

NEMEC Sara

2008

ZR

0:49,25

111

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

187.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

0:49,42

109

26.05.2018

Radovljica

188.  

KLAUŽ Inja

2007

VV

0:49,46

109

29.03.2018

Maribor

189.  

SABLJAKOVIĆ Sooraya

2008

LL

0:49,55

109

16.06.2018

Ljubljana

190.  

ZELENIK Rubi

2007

TP

0:49,57

108

12.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:49,72

107

29.03.2018

Maribor

192.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

0:49,78

107

16.06.2018

Ljubljana

193.  

KOVAČEC Ajda

2007

PDM

0:49,84

107

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

194.  

ARKO Tara

2007

RR

0:49,88

106

02.06.2018

Brestanica

195.  

FAJS Enja

2008

RR

0:50,37

103

14.04.2018

Maribor

196.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:50,46

103

09.06.2018

Varaždinske Toplice

197.  

POTOČNIK Ana

2007

BM

0:50,50

102

29.03.2018

Maribor

198.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:50,66

101

16.06.2018

Ljubljana

199.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

0:50,92

100

26.05.2018

Radovljica

200.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:50,94

100

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

0:51,02

99

14.04.2018

Maribor

202.  

NOČ Neja

2009

GBR

0:51,03

99

26.05.2018

Radovljica

203.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:51,13

99

30.06.2018

Kamnik

204.  

BOŽIČKO Julija

2008

TP

0:51,19

98

12.05.2018

Ptuj

205.  

TOMIĆ Vanja

2009

KK

0:51,23

98

07.07.2018

Koper

206.  

REBOLJ ZVONAR Lana

2009

GBR

0:51,41

97

26.05.2018

Radovljica

207.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:51,42

97

02.06.2018

Brestanica

208.  

KONEC Ula

2009

KK

0:51,84

95

14.07.2018

Kranj

209.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:52,06

93

30.06.2018

Kamnik

210.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:52,07

93

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

0:52,20

93

09.06.2018

Ravne na Koroškem

212.  

STARC Taja

2009

RR

0:52,57

91

17.06.2018

Reka/Rijeka

213.  

TREVEN Nastja

2008

IL

0:52,72

90

09.06.2018

Ravne na Koroškem

214.  

JEZA Mia

2007

TP

0:52,76

90

14.04.2018

Maribor

215.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:52,84

89

16.06.2018

Ljubljana

216.  

ILC Manja

2009

RR

0:53,28

87

02.06.2018

Brestanica

217.  

MEOLIC Lara

2007

BM

0:53,30

87

29.03.2018

Maribor

218.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:53,40

87

14.07.2018

Kranj

219.  

KOROŠ Maša

2007

FR

0:53,52

86

09.06.2018

Ravne na Koroškem

220.  

DEMIROVIĆ Hana

2008

PDM

0:53,58

86

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

0:53,73

85

02.06.2018

Brestanica

222.  

IVANUŠEC Žana

2009

LL

0:53,78

85

20.05.2018

Ljubljana

223.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:54,24

83

07.07.2018

Koper

224.  

HARB Ajda

2010

BM

0:54,39

82

29.03.2018

Maribor

 

KUHAR Neža

2007

PDM

0:54,39

82

14.04.2018

Maribor

226.  

ŠIPRAGA Ivana

2008

RL

0:55,65

76

21.04.2018

Beograd

227.  

BEKTAŠEVIĆ Lina

2007

KKR

0:55,68

76

24.03.2018

Kranj

228.  

MOHORIČ Julija

2008

TP

0:55,72

76

12.05.2018

Ptuj

229.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

0:55,88

76

20.05.2018

Ljubljana

230.  

CASERMAN PETEH Sara

2008

RR

0:55,89

75

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:56,39

73

30.06.2018

Kamnik

232.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

0:56,47

73

09.06.2018

Ravne na Koroškem

233.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:56,96

71

02.06.2018

Brestanica

234.  

LUKEŽIČ Lija

2010

IL

0:57,22

70

16.06.2018

Ljubljana

235.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:57,95

68

30.06.2018

Kamnik

236.  

DONOŠA Ajda

2008

GBR

0:58,00

67

26.05.2018

Radovljica

237.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:58,11

67

26.05.2018

Radovljica

238.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:58,13

67

16.06.2018

Ljubljana

239.  

URŠIČ Neva

2009

CER

0:58,25

67

12.05.2018

Koper

240.  

TANKO Taja

2010

RR

0:58,46

66

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

HORVAT MENIH Nika

2009

BM

0:58,50

66

29.03.2018

Maribor

242.  

SMRTNIK Lia Zala

2010

FR

0:58,61

65

09.06.2018

Ravne na Koroškem

243.  

SUŠEC JAMBROVIČ Ana

2010

VV

0:58,75

65

29.03.2018

Maribor

244.  

HAMBERGER Emma

2009

IL

0:58,77

65

09.06.2018

Ravne na Koroškem

245.  

MAJHEN Lucija

2010

LL

0:59,14

64

20.05.2018

Ljubljana

246.  

MADJAR Eva

2009

KKR

1:01,00

58

24.03.2018

Kranj

247.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:01,68

56

30.06.2018

Kamnik

248.  

ŠERUGA Katarina

2009

TP

1:01,87

55

12.05.2018

Ptuj

249.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

1:03,60

51

26.05.2018

Radovljica

250.  

VODOPIJA Tana

2011

KK

1:04,20

50

12.05.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

BELŠAK Marija

2009

PAK

1:04,75

48

14.04.2018

Maribor

252.  

VAN RIJNSOEVER Katja

2009

IL

1:04,90

48

16.06.2018

Ljubljana

253.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

1:05,23

47

20.05.2018

Ljubljana

254.  

KUHAR Urša

2009

PDM

1:05,30

47

14.04.2018

Maribor

255.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

1:05,87

46

16.06.2018

Ljubljana

256.  

KOZMELJ Rebeka

2009

KKR

1:06,02

46

26.05.2018

Radovljica

257.  

KAČAREVIČ Ana

2010

GBR

1:07,36

43

31.03.2018

Radovljica

258.  

PERDIJIČ Vita

2007

GBR

1:09,99

38

26.05.2018

Radovljica

259.  

KATARIČ Iva

2010

CER

1:10,13

38

25.06.2018

Nova Gorica

260.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

1:10,60

37

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

* KROF Tinkara

2010

FR

1:10,79

37

09.06.2018

Ravne na Koroškem

262.  

ŽNUDERL Kaja

2011

PDM

1:13,16

33

14.04.2018

Maribor

263.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:17,13

28

14.04.2018

Maribor

264.  

HAMULIĆ Elina

2011

GBR

1:19,15

26

14.07.2018

Radovljica

265.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

1:22,64

23

17.06.2018

Reka/Rijeka

266.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

1:26,51

20

09.06.2018

Varaždinske Toplice

267.  

KOREN Tinkara

2012

PKA

1:27,83

19

26.05.2018

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

267

2008.12

0:45,46

141



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.