Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.12.2020, 23:42:58

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:30,45

469

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

2.  

URBANČIČ Eva

2008

OL

0:30,51

466

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

3.  

PULKO Ema Tereza

2008

TK

0:31,69

416

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:31,75

414

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

5.  

BRICELJ Iza

2008

OL

0:31,80

412

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

6.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:31,96

406

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

7.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:32,00

404

18.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

8.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:32,28

394

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

9.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:32,46

387

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

10.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:32,56

384

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:32,58

383

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

12.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:32,86

373

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

13.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:32,98

369

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

14.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:33,40

355

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

15.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:33,64

348

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

16.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:33,88

341

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

17.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:33,93

339

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

18.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:34,26

329

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:34,44

324

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

20.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:34,46

324

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:34,47

323

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

22.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:34,51

322

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

23.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:34,53

322

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

24.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

0:34,62

319

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

25.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:34,67

318

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

KORELC Karin

2008

TK

0:34,70

317

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

27.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:34,76

315

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

28.  

SEVER Sara

2009

RL

0:34,85

313

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

29.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:35,00

309

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

30.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:35,05

307

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:35,36

299

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

32.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:35,38

299

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

33.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:35,43

298

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:35,56

294

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

35.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:35,59

294

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

36.  

BELE Hana

2008

OL

0:35,69

291

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

37.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

0:35,78

289

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

38.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:35,89

286

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

39.  

MENONI Ema

2009

CK

0:35,99

284

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

40.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:36,14

280

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:36,21

279

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

42.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:36,28

277

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

43.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:36,34

276

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

44.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:36,43

274

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

45.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

0:36,51

272

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

46.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:36,68

268

19.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

47.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:36,72

267

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

48.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:36,78

266

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

49.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:36,81

265

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

50.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:36,90

263

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:37,03

261

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

PORI Naja

2008

FR

0:37,03

261

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:37,04

260

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

54.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:37,11

259

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

55.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:37,25

256

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

56.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:37,36

254

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

57.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:37,37

254

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

58.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:37,68

247

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

MELE Zoja

2009

LL

0:37,68

247

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

60.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:37,69

247

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:37,70

247

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

62.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:37,78

245

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

63.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:37,90

243

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

64.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:37,93

243

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

65.  

VALEK Zala

2009

NC

0:37,95

242

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

66.  

TANKO Polona

2010

RR

0:38,00

241

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

67.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:38,12

239

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

68.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:38,32

235

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

69.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:38,35

235

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

70.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:38,47

232

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:38,67

229

01.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

72.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

0:38,68

229

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

73.  

UDOVČIĆ Maša

2008

RL

0:38,70

228

01.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

74.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:38,71

228

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

75.  

LUKAN Iza

2008

RAD

0:38,73

228

30.03.2019

Radovljica

(ml.deklice)

76.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:38,89

225

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

77.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:38,93

224

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

78.  

KREVS Emma

2008

PAK

0:39,00

223

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

79.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:39,09

222

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

80.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:39,12

221

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

0:39,13

221

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

82.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:39,14

221

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

83.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

0:39,19

220

19.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

84.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:39,23

219

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

85.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:39,33

217

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

86.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:39,45

216

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

87.  

STARC Taja

2009

RR

0:39,46

215

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

88.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:39,47

215

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

89.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:39,48

215

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

90.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:39,64

212

19.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:39,71

211

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

92.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:39,77

210

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

93.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:39,79

210

17.03.2019

Koper

(ml.deklice)

 

POROBIJA Zala

2008

FR

0:39,79

210

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

95.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:39,87

209

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

96.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:39,94

208

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

97.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:39,97

207

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

98.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:40,30

202

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

99.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

0:40,37

201

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

100.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:40,38

201

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:40,45

200

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

102.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

0:40,53

199

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

103.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:40,54

199

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

104.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:40,64

197

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

105.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:40,65

197

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

106.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:40,66

197

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

107.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:40,71

196

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

108.  

ILC Manja

2009

RR

0:40,76

195

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

109.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

0:40,87

194

21.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

110.  

KORELC Kim

2010

TK

0:40,92

193

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEMEC Sara

2008

ZR

0:40,92

193

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

112.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:40,95

193

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

113.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:41,08

191

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

114.  

LAH ŠKRBEC Pia

2010

RT

0:41,43

186

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

115.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:41,58

184

13.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

116.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:41,81

181

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

117.  

BEKEŠ Zarja

2008

IL

0:42,06

178

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

118.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:42,14

177

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

119.  

KONEC Ula

2009

KK

0:42,23

176

12.05.2019

Koper

(ml.deklice)

120.  

LOVŠE Tija

2008

TP

0:42,43

173

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:42,87

168

15.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

122.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:42,91

167

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

123.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:42,92

167

19.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

124.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:43,32

163

30.03.2019

Radovljica

125.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:43,41

162

21.06.2019

Ravne na Koroškem

126.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:43,42

162

08.06.2019

Brestanica

127.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:43,50

161

15.06.2019

Ljubljana

128.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

0:43,67

159

29.06.2019

Kamnik

129.  

TOMIĆ Sara

2008

KK

0:43,68

159

11.11.2018

Koper

130.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

0:43,76

158

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

POLANC Nina

2009

PKA

0:43,78

158

25.05.2019

Radovljica

132.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

0:43,93

156

15.06.2019

Ljubljana

133.  

ANKELE Meta

2008

TK

0:44,30

152

19.06.2019

Kamnik

134.  

GRM Marija

2009

LL

0:44,47

150

19.05.2019

Ljubljana

135.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

0:44,49

150

25.05.2019

Radovljica

136.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:44,58

149

21.06.2019

Ravne na Koroškem

137.  

MALI Nika

2009

TK

0:44,66

148

24.04.2019

Radovljica

138.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:44,96

145

15.06.2019

Ljubljana

139.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:44,98

145

08.06.2019

Brestanica

140.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

0:45,05

145

09.06.2019

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:45,13

144

15.06.2019

Ljubljana

142.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:45,15

144

29.06.2019

Kamnik

143.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:45,54

140

25.05.2019

Radovljica

144.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:45,64

139

15.06.2019

Ljubljana

145.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:45,72

138

18.05.2019

Ptuj

146.  

REBOLJ ZVONAR Lana

2009

RAD

0:45,83

137

30.03.2019

Radovljica

147.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

0:45,90

137

09.06.2019

Reka/Rijeka

 

MELANŠEK Živa

2008

SDD

0:45,90

137

15.06.2019

Ljubljana

149.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:45,91

137

15.06.2019

Ljubljana

150.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:45,95

136

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:45,95

136

06.04.2019

Ljubljana

152.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:46,09

135

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

153.  

MOŽINA Maša

2011

KKR

0:46,35

133

25.05.2019

Radovljica

154.  

LUŽNIK Marcela

2008

RAD

0:46,44

132

30.03.2019

Radovljica

155.  

MENONI Ana

2012

CK

0:46,54

131

08.06.2019

Brestanica

156.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

0:47,13

126

08.06.2019

Brestanica

157.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

0:47,28

125

13.04.2019

Maribor

 

KOŠIR Kiara

2010

RR

0:47,28

125

25.05.2019

Radovljica

159.  

KROF Tinkara

2010

FR

0:47,29

125

21.06.2019

Ravne na Koroškem

160.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:47,41

124

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KRIŽAN Ela

2010

RR

0:47,49

123

08.06.2019

Brestanica

162.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:47,74

121

15.06.2019

Ljubljana

163.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:47,80

121

19.05.2019

Ljubljana

164.  

ZAMUDA Aneja

2009

TP

0:47,91

120

18.05.2019

Ptuj

165.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

0:48,04

119

09.06.2019

Reka/Rijeka

166.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:48,07

119

29.06.2019

Kamnik

167.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:48,22

118

06.04.2019

Ljubljana

168.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:48,34

117

15.06.2019

Ljubljana

169.  

ŠOŠTAR Hana

2010

PAK

0:48,36

117

18.05.2019

Ptuj

170.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

0:48,66

115

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:48,82

113

08.06.2019

Brestanica

172.  

DONOŠA Ajda

2008

RAD

0:49,30

110

25.05.2019

Radovljica

173.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:49,57

108

30.03.2019

Radovljica

174.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:49,71

107

25.05.2019

Radovljica

175.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:49,74

107

12.05.2019

Koper

176.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:49,83

107

06.07.2019

Koper

177.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:50,13

105

29.06.2019

Kamnik

178.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

0:50,24

104

13.04.2019

Maribor

179.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:50,32

104

15.06.2019

Ljubljana

180.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:50,55

102

09.06.2019

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:50,59

102

25.05.2019

Radovljica

182.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:51,03

99

19.06.2019

Kamnik

183.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:51,81

95

09.06.2019

Reka/Rijeka

184.  

MAJHEN Lucija

2010

LL

0:52,06

93

19.05.2019

Ljubljana

185.  

ŠERUGA Katarina

2009

TP

0:52,16

93

18.05.2019

Ptuj

186.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:52,24

93

21.06.2019

Ravne na Koroškem

187.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:52,43

92

29.06.2019

Kamnik

188.  

TOMIĆ Vanja

2009

KK

0:52,70

90

11.11.2018

Koper

189.  

KAC Manca

2009

FR

0:52,89

89

21.06.2019

Ravne na Koroškem

190.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:53,06

88

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

TANKO Taja

2010

RR

0:53,07

88

08.06.2019

Brestanica

192.  

ŽERJAV Lia

2011

CK

0:53,10

88

08.06.2019

Brestanica

193.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:53,29

87

01.06.2019

Ljubljana

194.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:53,37

87

21.06.2019

Ravne na Koroškem

195.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:53,76

85

15.06.2019

Ljubljana

196.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:53,83

85

25.05.2019

Radovljica

197.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

0:53,98

84

15.06.2019

Ljubljana

198.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:54,12

83

08.06.2019

Brestanica

199.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:54,15

83

15.06.2019

Ljubljana

200.  

ŠTRUBELJ Sara

2010

KK

0:54,65

81

06.07.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

JURETIČ Eva

2010

NG

0:54,78

80

17.03.2019

Koper

202.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:55,21

78

19.06.2019

Kamnik

203.  

LEVANIČ Lana

2008

TP

0:55,49

77

18.05.2019

Ptuj

204.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:56,51

73

01.06.2019

Ljubljana

205.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:56,63

73

21.06.2019

Ravne na Koroškem

206.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:56,75

72

19.06.2019

Kamnik

207.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

0:56,79

72

13.04.2019

Maribor

208.  

HROVAT Klara

2010

RL

0:56,80

72

01.06.2019

Ljubljana

209.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

0:57,05

71

25.05.2019

Radovljica

210.  

VOLČJAK Patricija

2009

TK

0:57,91

68

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

ČADEŽ Lina

2011

LL

0:58,05

67

15.06.2019

Ljubljana

212.  

PLANINŠEC Nuša

2010

PAK

0:58,21

67

18.05.2019

Ptuj

213.  

FIDERŠEK Lija

2009

TP

0:58,54

66

13.04.2019

Maribor

214.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

0:58,78

65

06.07.2019

Koper

215.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:58,93

64

29.06.2019

Kamnik

216.  

HAMULIĆ Elina

2011

RAD

0:59,10

64

25.05.2019

Radovljica

217.  

STERGAR Eva

2011

CK

0:59,45

63

08.06.2019

Brestanica

218.  

TRIVUNOVIĆ Anđelina

2011

IL

0:59,78

62

15.06.2019

Ljubljana

219.  

LEVIČAR Ema

2011

IL

1:00,25

60

15.06.2019

Ljubljana

220.  

RAKUŠ Brigita

2010

TP

1:00,53

59

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

1:00,61

59

09.06.2019

Reka/Rijeka

222.  

LAVRIČ Nina

2008

RL

1:00,72

59

01.06.2019

Ljubljana

223.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

1:00,94

58

19.05.2019

Ljubljana

224.  

TAHIROVIĆ Laura Tara

2008

RL

1:01,02

58

15.06.2019

Ljubljana

225.  

PODOBNIK Ajda

2012

IL

1:02,05

55

15.06.2019

Ljubljana

226.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

1:02,45

54

15.06.2019

Ljubljana

227.  

KRALJ Ana

2010

TK

1:02,56

54

19.06.2019

Kamnik

228.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

1:03,91

50

09.06.2019

Reka/Rijeka

229.  

PRUS Ida

2010

IL

1:05,12

48

15.06.2019

Ljubljana

230.  

VODOPIJA Tana

2011

KK

1:06,08

45

11.11.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

KOREN Tinkara

2012

PKA

1:08,30

41

25.05.2019

Radovljica

232.  

KRUŠIČ Kaja

2009

CK

1:08,48

41

08.06.2019

Brestanica

233.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

1:08,72

40

18.05.2019

Ptuj

234.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

1:08,83

40

13.04.2019

Maribor

235.  

GRILC Ava

2012

TK

1:09,22

39

09.06.2019

Reka/Rijeka

236.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Lana

2012

IL

1:11,27

36

15.06.2019

Ljubljana

237.  

RAĐEVIĆ Ivana

2009

IL

1:11,72

35

15.06.2019

Ljubljana

238.  

ZORKO Kim

2011

CK

1:11,81

35

08.06.2019

Brestanica

239.  

ŠPANINGER Leja

2011

TP

1:12,10

35

18.05.2019

Ptuj

240.  

HREN RIOS Iza

2011

IL

1:12,41

34

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

KRIŽMAN KIKELJ Luana

2013

IL

1:14,06

32

15.06.2019

Ljubljana

242.  

ŠOŠTAR Antea

2011

PAK

1:14,33

32

18.05.2019

Ptuj

243.  

CAFUTA Erin

2010

TP

1:16,51

29

18.05.2019

Ptuj

244.  

RADUHA Tara

2011

ZR

1:16,65

29

18.05.2019

Ptuj

245.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

1:17,32

28

18.05.2019

Ptuj

246.  

MEZGA Frida

2010

IL

1:17,91

28

15.06.2019

Ljubljana

247.  

SLAK Julija

2010

AQ

1:18,81

27

06.04.2019

Ljubljana

248.  

PETEK Ema

2009

PAK

1:21,13

24

13.04.2019

Maribor

249.  

VINDIŠ Alja

2011

PAK

1:21,63

24

18.05.2019

Ptuj

250.  

OREHEK Hana

2010

TP

1:23,49

22

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

SLAK Lara

2010

AQ

1:36,80

14

06.04.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

251

2009.24

0:46,55

131



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.