Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.12.2020, 22:44:59

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:30,64

461

11.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

2.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:30,65

460

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

3.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:31,20

436

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

4.  

GONČIN Tara

2009

RL

0:31,90

408

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

5.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:32,36

391

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

6.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:32,69

379

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

7.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:32,71

378

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

8.  

SEVER Sara

2009

RL

0:32,87

373

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

9.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:33,17

363

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:33,17

363

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:33,28

359

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

12.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:33,29

359

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

13.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:33,49

353

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

14.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:33,61

349

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

15.  

MENONI Ema

2009

CK

0:33,79

343

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

16.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:33,90

340

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

17.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:34,24

330

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

18.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:34,30

328

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

19.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

0:34,50

322

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

20.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:34,57

320

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:34,69

317

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

22.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:34,79

314

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

23.  

VALEK Zala

2009

NC

0:34,83

313

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

24.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:35,03

308

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

25.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:35,06

307

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

26.  

MELE Zoja

2009

LL

0:35,27

302

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

27.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:36,00

284

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

TANKO Polona

2010

RR

0:36,00

284

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

29.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:36,14

280

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

30.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:36,15

280

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:36,20

279

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

32.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:36,30

277

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

33.  

GRM Marija

2009

LL

0:36,41

274

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:36,41

274

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

35.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:36,50

272

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:36,50

272

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

37.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:36,58

270

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

38.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:36,79

266

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

39.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:37,05

260

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

40.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:37,12

259

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ILC Manja

2009

RR

0:37,21

257

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

42.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:37,37

254

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

SEIFERT Metka

2009

RL

0:37,37

254

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

44.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:37,38

253

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

45.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:37,39

253

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

46.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:37,42

253

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

47.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:37,45

252

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

48.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:37,54

250

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

49.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:37,60

249

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

50.  

KONEC Ula

2009

KK

0:37,63

248

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:37,66

248

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:37,66

248

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

53.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:37,76

246

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

54.  

MALI Nika

2009

TK

0:37,88

243

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

55.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:37,92

243

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

56.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:37,96

242

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

57.  

KORELC Kim

2010

TK

0:38,07

240

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

58.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:38,19

238

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

59.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:38,26

236

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

60.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:38,40

234

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:38,42

233

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

62.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:38,67

229

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

63.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:38,77

227

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

64.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

0:38,87

225

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

65.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:38,99

223

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

66.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:39,04

222

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

67.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:39,18

220

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

68.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:39,35

217

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

69.  

VOGA Liu

2011

RAD

0:39,43

216

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

70.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:39,61

213

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:39,92

208

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

72.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:40,45

200

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

73.  

STARC Taja

2009

RR

0:41,03

191

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

74.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:41,04

191

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

75.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:41,24

189

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:41,24

189

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

77.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:41,30

188

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

78.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:41,38

187

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

79.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:42,03

178

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

80.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:42,07

178

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

AVBELJ Ana

2009

KA

0:42,11

177

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

82.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:42,29

175

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

83.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:42,39

174

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

84.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:42,68

170

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

85.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:42,80

169

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

86.  

GARTNER Tricija

2011

RL

0:43,02

166

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

87.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:43,12

165

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

88.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:43,41

162

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

PRIMC Živa

2010

LL

0:43,41

162

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

90.  

BORIŠEK Noemi

2011

RT

0:43,60

160

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:43,77

158

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

92.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:43,83

157

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

93.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

0:43,98

155

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

94.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:44,00

155

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

95.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:44,03

155

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

96.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:44,55

149

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

97.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

0:44,67

148

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

98.  

ZUPANČIČ Inja

2011

RT

0:44,74

148

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

99.  

GIRINA Anastasia

2010

IL

0:44,94

146

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

100.  

GAJIĆ Ella

2010

AQ

0:45,04

145

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:45,21

143

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

102.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:45,34

142

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

103.  

ŠUTIĆ Tijana

2009

TK

0:45,50

140

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

104.  

GERBEC Živa

2011

OL

0:45,54

140

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

POGAČAR Manca

2012

TK

0:45,54

140

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

106.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

0:46,10

135

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

107.  

PODGORŠEK Laura

2009

KA

0:46,27

133

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

108.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:46,47

132

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

109.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:46,50

131

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

110.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

0:46,64

130

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:46,77

129

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

112.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

0:47,00

127

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

113.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:47,25

125

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

114.  

DIVJAK Manca

2009

TK

0:48,65

115

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

115.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:49,64

108

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

116.  

MLAKAR Hana

2011

OL

0:49,90

106

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

117.  

KOCIJANČIČ Mia

2010

RAD

0:50,39

103

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

118.  

GRILC Ava

2012

TK

0:51,16

99

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

119.  

ZUPAN Laura

2013

TK

0:51,35

97

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

120.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:52,39

92

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

SETNIKAR Anika

2010

TK

0:53,13

88

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

122.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

0:53,62

86

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

123.  

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

0:54,57

81

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

124.  

KOS Lara

2009

TK

0:57,02

71

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

125.  

ŠENK Tita

2011

KA

0:58,03

67

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

126.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

0:59,86

61

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

127.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

1:01,71

56

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

128.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

1:02,77

53

04.07.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

129.  

ŠPERNJAK Nina

2011

TK

1:11,25

36

12.09.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

129

2009.88

0:41,04

191



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.