Back    Home

Lestvice *
2020/2021, mlajše deklice, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:37:26

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:31,30

432

17.07.2021

Maribor

2.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:32,10

400

17.07.2021

Maribor

3.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:33,33

358

18.07.2021

Maribor

4.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:33,81

343

17.07.2021

Maribor

5.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:34,19

331

26.06.2021

Kamnik

6.  

TANKO Polona

2010

RR

0:34,41

325

18.07.2021

Maribor

7.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:35,21

303

26.06.2021

Kamnik

8.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:35,44

297

12.06.2021

Ljubljana

9.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:35,50

296

17.07.2021

Maribor

10.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:35,57

294

22.05.2021

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KORELC Kim

2010

TK

0:35,63

293

17.07.2021

Maribor

12.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:35,78

289

03.07.2021

Ravne na Koroškem

13.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:35,87

287

17.07.2021

Maribor

14.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:35,89

286

17.07.2021

Maribor

15.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:35,90

286

17.07.2021

Maribor

16.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:36,03

283

18.07.2021

Maribor

17.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:36,17

280

17.07.2021

Maribor

18.  

GIRINA Anastasia

2010

IL

0:36,33

276

05.06.2021

Radovljica

19.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:36,78

266

22.05.2021

Kranj

20.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:36,84

265

18.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GARTNER Tricija

2011

RL

0:36,86

264

18.07.2021

Maribor

22.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:36,93

263

05.06.2021

Radovljica

 

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:36,93

263

17.07.2021

Maribor

24.  

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:36,95

262

26.06.2021

Kamnik

25.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:36,97

262

17.07.2021

Maribor

26.  

VOGA Liu

2011

TK

0:37,02

261

17.07.2021

Maribor

27.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:37,22

257

17.07.2021

Maribor

28.  

HERNANDEZ Alina Polona

2010

RL

0:37,46

252

12.06.2021

Ljubljana

29.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:37,68

247

17.07.2021

Maribor

30.  

HORVAT Tjaša

2010

BM

0:37,86

244

12.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ZORE Pia

2011

RT

0:37,99

241

19.06.2021

Brestanica

32.  

ŠUŠTERŠIČ Eva

2010

TK

0:38,01

241

17.07.2021

Maribor

33.  

MENONI Ana

2012

CK

0:38,04

240

26.06.2021

Kamnik

34.  

BOŽOVIĆ Tara

2010

CK

0:38,22

237

19.06.2021

Brestanica

35.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:38,42

233

05.06.2021

Radovljica

36.  

LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:38,49

232

17.07.2021

Maribor

37.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:38,69

228

17.07.2021

Maribor

38.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:38,76

227

22.05.2021

Kranj

39.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:38,85

226

17.07.2021

Maribor

40.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:39,60

213

05.06.2021

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:39,63

213

17.07.2021

Maribor

42.  

HELBL Lija

2010

FR

0:39,65

212

03.07.2021

Ravne na Koroškem

43.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:39,67

212

22.05.2021

Kranj

44.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:39,74

211

17.07.2021

Maribor

 

KNEZ Iva

2011

RT

0:39,74

211

26.06.2021

Kamnik

46.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:39,87

209

17.07.2021

Maribor

47.  

VIDRIH Gaja

2012

FR

0:39,92

208

26.06.2021

Kamnik

48.  

ZAKIROVA Amalija

2011

TOR

0:40,11

205

05.06.2021

Radovljica

49.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:40,19

204

19.06.2021

Brestanica

50.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:40,24

203

17.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:40,26

203

05.06.2021

Radovljica

52.  

BORIŠEK Noemi

2011

RT

0:40,29

202

19.06.2021

Brestanica

53.  

PLANKO Pika

2010

VV

0:40,30

202

26.06.2021

Kamnik

54.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:40,53

199

19.06.2021

Brestanica

55.  

GRILC Ava

2012

TK

0:40,70

196

17.07.2021

Maribor

56.  

MILINKOVIĆ Mia

2010

RT

0:40,74

196

26.06.2021

Kamnik

57.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

0:41,01

192

26.06.2021

Kamnik

58.  

ARKO Marija

2010

RR

0:41,04

191

22.05.2021

Kranj

59.  

ZUPANČIČ Inja

2011

RT

0:41,17

190

26.06.2021

Kamnik

60.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:41,25

188

22.05.2021

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

0:41,31

188

17.07.2021

Maribor

62.  

POREDOŠ KUSTERLE Tosha

2012

TK

0:41,32

187

16.06.2021

Kamnik

63.  

SETNIKAR Anika

2010

TK

0:41,36

187

17.07.2021

Maribor

64.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:41,53

185

26.06.2021

Kamnik

65.  

ŠTIMEC Rubi

2010

KK

0:41,87

180

26.06.2021

Kamnik

66.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

0:41,90

180

12.06.2021

Ljubljana

67.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:42,09

177

10.07.2021

Ljubljana

68.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:42,24

175

10.07.2021

Ljubljana

69.  

PONIKVAR Ajda

2011

RL

0:42,30

175

17.07.2021

Maribor

70.  

HREN Neža

2012

KA

0:42,56

172

17.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

0:42,78

169

17.07.2021

Maribor

72.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:42,83

168

19.06.2021

Brestanica

73.  

GRADIN Sara

2011

BM

0:43,01

166

17.07.2021

Maribor

74.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

0:43,09

165

26.06.2021

Kamnik

75.  

KOCIJANČIČ Mia

2010

RAD

0:43,11

165

17.07.2021

Maribor

76.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:43,28

163

10.07.2021

Ljubljana

77.  

TRIVUNOVIĆ Andelina

2011

IL

0:43,34

162

05.06.2021

Radovljica

78.  

VOCOVNIK Maša

2010

TOR

0:43,51

161

26.06.2021

Kamnik

79.  

JURETIČ Eva

2010

NG

0:43,82

157

17.07.2021

Maribor

80.  

APAT Ana

2010

VV

0:43,88

156

26.06.2021

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ZUPAN Laura

2013

TK

0:43,93

156

17.07.2021

Maribor

82.  

GAJIĆ Ella

2010

AQ

0:43,97

156

17.07.2021

Maribor

83.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

0:44,32

152

17.07.2021

Maribor

84.  

REBEC Ria

2012

VV

0:44,39

151

26.06.2021

Kamnik

85.  

TRUMIĆ Asja

2010

VV

0:44,45

151

26.06.2021

Kamnik

86.  

MILIJAŠ Nikolina

2010

VV

0:44,47

150

26.06.2021

Kamnik

87.  

BLATNIK Klara

2011

VV

0:44,64

149

26.06.2021

Kamnik

88.  

JANČIČ Lira

2010

LL

0:44,66

148

12.06.2021

Ljubljana

89.  

GOLOB Neža

2011

BM

0:44,70

148

17.07.2021

Maribor

90.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

0:44,74

148

17.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

GABOR Lana

2010

BM

0:45,01

145

17.07.2021

Maribor

92.  

ŽNIDARIČ Viva

2010

AQ

0:45,15

144

22.05.2021

Kranj

93.  

GRNOVIĆ PLAVEC Lana

2010

IL

0:45,18

143

12.06.2021

Ljubljana

94.  

ČEPON Zara

2012

LL

0:45,57

140

17.07.2021

Maribor

95.  

KLOPČIČ Sofija

2012

AQ

0:46,05

135

03.07.2021

Ravne na Koroškem

96.  

PERBIL Anja

2011

RL

0:46,29

133

16.06.2021

Ljubljana

97.  

PLANINŠEC Nuša

2010

PAK

0:46,35

133

26.06.2021

Kamnik

 

REBERNIK KROFLIČ Pia

2010

PC

0:46,35

133

17.07.2021

Maribor

99.  

GERBEC Živa

2011

OL

0:46,41

132

16.06.2021

Ljubljana

100.  

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

0:47,11

126

12.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MLAKAR Vita

2011

KA

0:47,14

126

15.05.2021

Radovljica

102.  

JUG Karmen

2010

TP

0:47,31

125

17.07.2021

Maribor

103.  

ŠOLINC Živa

2010

VV

0:48,09

119

26.06.2021

Kamnik

104.  

BUKOVAC Mia

2012

TK

0:48,35

117

05.06.2021

Radovljica

105.  

KOREN Maša

2011

FR

0:48,59

115

17.07.2021

Maribor

106.  

SVETLIČ Eva

2010

AQ

0:49,03

112

03.07.2021

Ravne na Koroškem

107.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:49,05

112

12.06.2021

Ljubljana

108.  

TUBIN Mia

2011

BM

0:49,61

108

17.07.2021

Maribor

109.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

0:49,71

107

26.06.2021

Kamnik

110.  

TRČEK Sara

2011

AQ

0:50,03

105

03.07.2021

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MURŠEC Ema

2010

BM

0:50,23

104

17.07.2021

Maribor

112.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:50,53

102

03.07.2021

Ravne na Koroškem

113.  

ŠTRUKELJ Hana Agnes

2010

IL

0:50,95

100

03.07.2021

Ravne na Koroškem

114.  

ŠTUKELJ Mia

2012

PC

0:51,31

98

22.05.2021

Kranj

115.  

HREN RIOS Iza

2011

IL

0:51,61

96

05.06.2021

Radovljica

116.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

0:51,80

95

22.05.2021

Kranj

117.  

PIRNAT Klara

2011

AQ

0:51,87

95

12.06.2021

Ljubljana

118.  

KORICA Loren

2011

LL

0:52,94

89

16.06.2021

Ljubljana

119.  

DIMOVSKI Frida

2011

PAK

0:53,21

88

26.06.2021

Kamnik

120.  

KELAIDIS Eva

2011

FR

0:53,40

87

19.06.2021

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MAHNIČ Katarina

2012

AQ

0:53,71

85

12.06.2021

Ljubljana

122.  

GOSTIŠA Maša

2013

TK

0:53,99

84

05.06.2021

Radovljica

123.  

AVČIN Vita

2012

AQ

0:55,30

78

12.06.2021

Ljubljana

124.  

LIKAR Ela Julija

2013

TK

0:55,52

77

02.06.2021

Kamnik

125.  

ŠENK Tita

2011

KA

1:00,04

61

26.06.2021

Kamnik

126.  

KAVČIČ Vita

2012

BP

1:07,31

43

03.07.2021

Ravne na Koroškem

127.  

MILKOVIĆ Ella

2010

TK

1:08,75

40

05.06.2021

Radovljica

128.  

TANKO Lucija

2013

RR

1:13,40

33

19.06.2021

Brestanica

129.  

PRELESNIK Zoja

2012

RR

1:15,94

30

19.06.2021

Brestanica

130.  

OLENIK Tea

2012

BP

1:21,48

24

03.07.2021

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

130

2010.73

0:43,61

159



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.