Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.12.2020, 23:20:14

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:29,92

450

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

2.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:30,53

423

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

3.  

URBANČIČ Eva

2008

OL

0:30,75

414

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

4.  

PULKO Ema Tereza

2008

TK

0:31,67

379

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

5.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:31,72

377

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

6.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:32,15

362

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:32,15

362

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

8.  

BRICELJ Iza

2008

OL

0:32,30

357

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

9.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:32,67

345

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

10.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:33,61

317

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:33,64

316

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

12.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:33,77

313

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

MOČILER Lorena

2008

LL

0:33,77

313

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

14.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:33,85

310

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

15.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:33,96

307

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

16.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:34,27

299

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

17.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:34,47

294

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

18.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:34,80

286

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:34,86

284

05.01.2019

Celje

(ml.deklice)

20.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:34,87

284

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:34,93

282

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

22.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:35,10

278

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

23.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:35,33

273

13.01.2019

Velenje

(ml.deklice)

24.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

0:35,39

272

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

25.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:35,46

270

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

26.  

MENONI Ema

2009

CK

0:35,47

270

05.01.2019

Celje

(ml.deklice)

27.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:35,49

269

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

28.  

KORELC Karin

2008

TK

0:35,72

264

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

29.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:35,82

262

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

30.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:35,94

259

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:36,00

258

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

32.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:36,03

257

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

33.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:36,20

254

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

34.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:36,26

252

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

35.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:36,27

252

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

36.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

0:36,39

250

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

37.  

SEVER Sara

2009

RL

0:36,40

249

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

38.  

BELE Hana

2008

OL

0:36,45

248

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

39.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:36,58

246

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

40.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:36,72

243

05.01.2019

Celje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:36,77

242

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

42.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:36,85

240

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

43.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:37,20

234

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

44.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

0:37,46

229

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

45.  

TERDIČ Živa

2008

TK

0:37,49

228

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

46.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:37,51

228

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

47.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:37,54

227

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

48.  

VALEK Zala

2009

NC

0:37,67

225

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

49.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:37,70

225

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

50.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:37,87

221

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:37,91

221

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

52.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:38,08

218

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

53.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:38,11

217

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

54.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:38,15

217

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

55.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:38,18

216

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

56.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:38,30

214

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:38,30

214

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

58.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:38,35

213

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

PORI Naja

2008

FR

0:38,42

212

13.01.2019

Velenje

(ml.deklice)

60.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:38,60

209

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:38,69

208

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

62.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:38,73

207

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

63.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:38,77

206

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

64.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:39,06

202

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

65.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:39,10

201

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

66.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

0:39,25

199

09.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

67.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:39,36

197

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

68.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:39,45

196

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

69.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

0:39,46

196

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

70.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:39,56

194

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:39,66

193

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

72.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:39,83

190

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

73.  

ČUJEŽ Anja

2008

VV

0:39,85

190

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

74.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:39,87

190

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

75.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:39,88

190

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

76.  

TANKO Polona

2010

RR

0:39,97

188

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

77.  

KREVS Emma

2008

PAK

0:40,07

187

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

78.  

JOVANOVIĆ Sara

2008

RL

0:40,14

186

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

79.  

TRČEK Sara

2008

TK

0:40,16

186

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

80.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:40,27

184

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

POROBIJA Zala

2008

FR

0:40,31

184

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

82.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:40,33

183

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

83.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:40,59

180

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

84.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:40,70

178

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

85.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:40,74

178

01.12.2018

Sarajevo

(ml.deklice)

86.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:40,81

177

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

87.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:40,82

177

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

88.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:40,94

175

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

89.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:41,08

173

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

90.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:41,24

171

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:41,28

171

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

92.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:41,45

169

05.01.2019

Celje

(ml.deklice)

93.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:41,51

168

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

94.  

KORELC Kim

2010

TK

0:41,54

168

09.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

95.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:41,74

165

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

96.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:41,78

165

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

97.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:41,98

162

15.12.2018

Čakovec

(ml.deklice)

98.  

MELE Zoja

2009

LL

0:42,10

161

12.01.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

99.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

0:42,14

161

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

100.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:42,23

160

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:42,34

158

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

102.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:42,50

157

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:42,50

157

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

104.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:42,82

153

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

105.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:42,93

152

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

106.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:43,30

148

12.01.2019

Ljubljana

107.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:43,38

147

13.01.2019

Velenje

108.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:43,43

147

05.01.2019

Celje

109.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:43,45

146

19.01.2019

Kranj

110.  

MARZIDOVŠEK Lea

2008

NC

0:43,53

146

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROJHT Tjaša

2008

BM

0:43,53

146

05.01.2019

Celje

112.  

NEMEC Sara

2008

ZR

0:43,68

144

15.12.2018

Čakovec

113.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:43,87

142

05.01.2019

Celje

114.  

STARC Taja

2009

RR

0:43,95

142

16.03.2019

Ljubljana

115.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

0:43,99

141

19.01.2019

Kranj

116.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:44,07

140

06.04.2019

Velenje

117.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

0:44,20

139

19.01.2019

Kranj

118.  

ILC Manja

2009

RR

0:44,76

134

16.03.2019

Ljubljana

119.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:44,96

132

19.01.2019

Kranj

120.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:45,10

131

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

GRM Marija

2009

LL

0:45,12

131

16.03.2019

Ljubljana

 

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:45,12

131

05.01.2019

Celje

123.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

0:45,23

130

19.01.2019

Kranj

124.  

REBOLJ ZVONAR Lana

2009

RAD

0:45,24

130

16.03.2019

Ljubljana

125.  

SABLJAKOVIĆ Sooraya

2008

LL

0:45,36

129

13.10.2018

Ribnica

126.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

0:45,44

128

24.11.2018

Banja Luka

127.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:45,84

125

19.01.2019

Kranj

128.  

SEIFERT Metka

2009

RL

0:45,99

123

16.03.2019

Ljubljana

129.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:46,00

123

16.03.2019

Ljubljana

130.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:46,04

123

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:46,33

121

13.10.2018

Ribnica

132.  

KRIŽAN Ela

2010

RR

0:46,42

120

06.04.2019

Velenje

133.  

KUZMAN Pina

2009

PC

0:46,46

120

05.01.2019

Celje

134.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:46,48

120

16.03.2019

Ljubljana

135.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:46,52

119

16.03.2019

Ljubljana

136.  

DEMIROVIĆ Hana

2008

PDM

0:46,56

119

19.01.2019

Kranj

137.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

0:47,07

115

12.01.2019

Ljubljana

138.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:47,29

113

16.03.2019

Ljubljana

139.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

0:47,94

109

16.03.2019

Ljubljana

140.  

KOVAČEC Gaja

2008

BM

0:48,03

108

13.01.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

0:48,60

105

13.10.2018

Ribnica

142.  

KONEC Ula

2009

KK

0:48,67

104

08.12.2018

Ljubljana

143.  

MELANŠEK Živa

2008

SDD

0:48,69

104

08.12.2018

Ljubljana

144.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:48,73

104

06.04.2019

Velenje

145.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:48,75

104

24.11.2018

Banja Luka

146.  

TANKO Taja

2010

RR

0:49,42

99

19.01.2019

Kranj

147.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:49,56

99

14.11.2018

Kranj

148.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

0:49,58

98

16.03.2019

Ljubljana

149.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:49,70

98

06.04.2019

Velenje

150.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

0:50,09

95

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

SMRTNIK Lia Zala

2010

FR

0:50,58

93

13.01.2019

Velenje

152.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:50,73

92

06.04.2019

Velenje

153.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:50,87

91

15.12.2018

Čakovec

 

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:50,87

91

19.01.2019

Kranj

155.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:50,89

91

19.01.2019

Kranj

156.  

BURJAK Iza

2008

FR

0:51,41

88

13.01.2019

Velenje

157.  

VRBANIĆ Lana

2009

LL

0:51,65

87

16.03.2019

Ljubljana

158.  

BREZNIK Pia

2009

FR

0:51,70

87

16.03.2019

Ljubljana

159.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:52,76

82

19.01.2019

Kranj

160.  

LOVŠIN Ina Marie

2009

RR

0:53,27

79

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:53,56

78

19.01.2019

Kranj

162.  

TOVORNIK Anika

2008

NC

0:53,63

78

06.04.2019

Velenje

163.  

KOTNIK Gaja

2011

VV

0:53,85

77

13.01.2019

Velenje

164.  

PEČNIK Emma

2008

FR

0:54,06

76

13.01.2019

Velenje

165.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:54,26

75

19.01.2019

Kranj

166.  

GOLOB Zala

2008

NC

0:54,27

75

06.04.2019

Velenje

167.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:54,28

75

19.01.2019

Kranj

168.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:54,41

74

06.04.2019

Velenje

169.  

NOČ Neja

2009

RAD

0:54,50

74

14.11.2018

Kranj

170.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:54,71

73

12.01.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:54,99

72

12.01.2019

Ljubljana

172.  

NOVAK Lia

2008

TK

0:55,57

70

19.01.2019

Kranj

173.  

BREZOVNIK Urša

2009

FR

0:55,59

70

16.03.2019

Ljubljana

174.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:56,03

68

10.11.2018

Kranj

175.  

PONGRAC Kaja

2010

FR

0:56,15

68

13.01.2019

Velenje

176.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:56,95

65

16.03.2019

Ljubljana

177.  

ZAMUDA Aneja

2009

TP

0:57,00

65

16.03.2019

Ljubljana

178.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:57,07

64

16.03.2019

Ljubljana

179.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:57,63

62

13.10.2018

Ribnica

180.  

KOŠIR Kiara

2010

RR

0:58,48

60

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:58,66

59

12.12.2018

Kranj

182.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:58,90

59

12.12.2018

Kranj

183.  

TOVORNIK Nika

2011

NC

1:00,94

53

06.04.2019

Velenje

184.  

ŠPANINGER Leja

2011

TP

1:01,70

51

05.01.2019

Celje

185.  

POGAČAR Manca

2012

TK

1:01,81

51

19.01.2019

Kranj

186.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

1:01,87

50

15.12.2018

Čakovec

187.  

KRT Ana

2008

TK

1:02,01

50

09.01.2019

Kranj

188.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

1:02,11

50

19.01.2019

Kranj

189.  

KOMELJ Meta

2010

TK

1:06,66

40

12.12.2018

Kranj

190.  

LJUBEC Sara

2010

PAK

1:06,69

40

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

DOLENEC Ela

2010

TK

1:06,71

40

19.01.2019

Kranj

192.  

KRUŠIČ Kaja

2009

CK

1:07,64

38

16.03.2019

Ljubljana

193.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

1:08,63

37

19.01.2019

Kranj

194.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

1:08,97

36

12.12.2018

Kranj

195.  

BEŠTER Freja

2009

TK

1:12,46

31

09.01.2019

Kranj

196.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

1:13,80

29

17.10.2018

Kranj

197.  

KOŠIR Ema

2012

TK

1:22,15

21

17.10.2018

Kranj

198.  

STARE Lara

2009

TK

1:37,99

12

17.10.2018

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

198

2008.87

0:44,85

133



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.