Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2020, 23:21:00

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:30,80

412

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:31,88

372

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:31,93

370

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

SEVER Sara

2009

RL

0:32,64

346

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

5.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:32,94

337

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:32,95

337

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

7.  

MENONI Ema

2009

CK

0:33,31

326

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

8.  

GONČIN Tara

2009

RL

0:33,44

322

07.12.2019

Beograd

(ml.deklice)

9.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:34,03

305

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

10.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:34,09

304

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

TANKO Polona

2010

RR

0:34,13

303

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

12.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:34,22

300

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

13.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:34,30

298

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:34,36

297

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:34,36

297

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:34,50

293

16.11.2019

Zadar

(ml.deklice)

17.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:34,58

291

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

18.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:34,77

286

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

19.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:35,10

278

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:35,42

271

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VALEK Zala

2009

NC

0:35,51

269

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

22.  

MELE Zoja

2009

LL

0:35,69

265

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

23.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

0:35,79

262

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

24.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:35,82

262

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

25.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:35,88

261

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

26.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:35,91

260

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

27.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:36,08

256

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

28.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:36,24

253

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

29.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:36,37

250

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

30.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:36,74

243

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:36,76

242

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

32.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:36,86

240

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

33.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:36,92

239

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

34.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:37,31

232

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

35.  

STARC Taja

2009

RR

0:37,70

225

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

36.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:37,76

223

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

37.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:37,77

223

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

38.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:37,79

223

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

39.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:37,80

223

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

40.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:37,88

221

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:37,92

221

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

42.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:38,06

218

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

43.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:38,13

217

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

44.  

GRM Marija

2009

LL

0:38,16

216

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

45.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:38,19

216

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

46.  

KORELC Kim

2010

TK

0:38,20

216

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

47.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:38,21

216

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

48.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:38,35

213

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:38,35

213

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

50.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:38,37

213

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:38,53

210

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

52.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:38,57

210

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

53.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:38,65

208

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

54.  

ILC Manja

2009

RR

0:38,88

205

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

55.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:38,98

203

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

56.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:39,03

202

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

57.  

VOGA Liu

2011

RAD

0:39,09

201

09.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

58.  

KONEC Ula

2009

KK

0:39,30

198

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

59.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:39,37

197

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

60.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

0:39,55

194

19.01.2020

Zagreb

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

SEIFERT Metka

2009

RL

0:39,56

194

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

62.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:40,02

188

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

63.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:40,07

187

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

64.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:40,09

187

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

65.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:40,44

182

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

66.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:40,55

180

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

67.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:41,00

174

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

68.  

MALI Nika

2009

TK

0:41,04

174

12.10.2019

Kranj

(ml.deklice)

69.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:41,37

170

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

70.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:41,45

169

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

LAVRENČIČ Inja

2009

AQ

0:41,49

168

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

72.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

0:41,91

163

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

73.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:42,11

161

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

74.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:42,14

161

04.01.2020

Velenje

(ml.deklice)

75.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

0:42,26

159

30.11.2019

Maribor

(ml.deklice)

76.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:42,51

156

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

77.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:42,60

155

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

78.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

0:42,70

154

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

79.  

POLANC Nina

2009

PKA

0:42,94

152

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

80.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:43,03

151

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:43,29

148

18.01.2020

Kranj

82.  

MENONI Ana

2012

CK

0:43,42

147

18.01.2020

Kranj

83.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:43,48

146

18.01.2020

Kranj

84.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:43,75

143

18.01.2020

Kranj

85.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:43,78

143

21.12.2019

Čakovec

86.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:43,96

141

30.11.2019

Maribor

87.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:44,10

140

18.01.2020

Kranj

88.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:44,12

140

18.01.2020

Kranj

89.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:44,69

135

19.10.2019

Ribnica

90.  

HELBL Lija

2010

FR

0:45,19

130

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BREŠAN SEMIČ Šeli

2009

NG

0:45,23

130

20.10.2019

Cerkno

92.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:45,50

127

18.01.2020

Kranj

93.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:45,56

127

19.10.2019

Ribnica

94.  

ARKO Marija

2010

RR

0:45,58

127

19.10.2019

Ribnica

95.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:45,67

126

19.10.2019

Ribnica

96.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:45,69

126

30.11.2019

Maribor

97.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:45,85

125

18.01.2020

Kranj

98.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:45,90

124

18.01.2020

Kranj

99.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:46,06

123

04.01.2020

Velenje

100.  

PLANKO Pika

2010

VV

0:46,58

119

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:46,90

116

13.12.2019

Ljubljana

102.  

KOTNIK Gaja

2011

VV

0:47,22

114

04.01.2020

Velenje

103.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:47,31

113

13.12.2019

Ljubljana

104.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:47,35

113

18.01.2020

Kranj

105.  

ŠOLINC Živa

2010

VV

0:47,57

111

04.01.2020

Velenje

106.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:47,59

111

30.11.2019

Maribor

107.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:47,69

111

18.01.2020

Kranj

108.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

0:47,83

110

19.10.2019

Ribnica

109.  

BLATNIK Klara

2011

VV

0:47,98

109

04.01.2020

Velenje

110.  

KRALJ Ana

2010

TK

0:48,05

108

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

URŠIČ Neva

2009

CER

0:48,13

108

20.10.2019

Cerkno

112.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:48,32

106

30.11.2019

Maribor

 

TANKO Taja

2010

RR

0:48,32

106

07.12.2019

Ljubljana

114.  

VIDMAR Pia

2009

BM

0:49,14

101

30.11.2019

Maribor

115.  

ZUPANČIČ Inja

2011

RT

0:49,44

99

18.01.2020

Kranj

116.  

DRAKSLER Ana

2009

BM

0:49,55

99

30.11.2019

Maribor

117.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:49,63

98

18.01.2020

Kranj

118.  

PREGRAD Frida

2009

KA

0:49,75

97

18.01.2020

Kranj

119.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:49,78

97

18.01.2020

Kranj

120.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:49,89

97

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:49,98

96

19.10.2019

Ribnica

122.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:50,02

96

21.12.2019

Čakovec

123.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:50,52

93

19.10.2019

Ribnica

 

JURETIČ Eva

2010

NG

0:50,52

93

01.12.2019

Koper

125.  

REBEC Ria

2012

VV

0:50,96

91

04.01.2020

Velenje

126.  

MILIJAŠ Nikolina

2010

VV

0:51,16

90

04.01.2020

Velenje

127.  

POREDOŠ KUSTERLE Tosha

2012

TK

0:51,53

88

18.01.2020

Kranj

128.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:51,58

87

13.12.2019

Ljubljana

129.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:51,72

87

18.01.2020

Kranj

130.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:52,03

85

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

AVBELJ Ana

2009

KA

0:52,62

82

08.01.2020

Kranj

132.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

0:52,63

82

18.01.2020

Kranj

133.  

ČAUŠEVIĆ Ema

2010

VV

0:52,80

81

04.01.2020

Velenje

134.  

ĐURIĆ Ana

2009

TK

0:53,15

80

13.11.2019

Kranj

135.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

0:54,10

76

18.01.2020

Kranj

 

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:54,10

76

18.01.2020

Kranj

137.  

VOLČJAK Patricija

2009

TK

0:54,13

76

16.10.2019

Kranj

138.  

GRILC Ava

2012

TK

0:54,29

75

18.01.2020

Kranj

139.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

0:54,35

75

19.10.2019

Ribnica

140.  

VUJANOVIC Ana

2010

TK

0:54,82

73

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

0:54,98

72

30.11.2019

Maribor

142.  

GARTNER Tricija

2011

RL

0:55,10

72

07.12.2019

Ljubljana

143.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

0:55,31

71

18.01.2020

Kranj

144.  

PIRC RAVNIČ Pia

2011

TK

0:55,75

69

11.12.2019

Kranj

145.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

0:56,04

68

18.01.2020

Kranj

146.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:56,06

68

07.12.2019

Ljubljana

147.  

HAMULIĆ Elina

2011

RAD

0:56,77

65

16.10.2019

Kranj

148.  

CAFUTA Erin

2010

TP

0:58,11

61

30.11.2019

Maribor

149.  

NEMEC Amelie

2011

KK

0:58,61

59

01.12.2019

Koper

150.  

ŠENK Tita

2011

KA

0:59,52

57

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

REBERNIK KROFLIČ Pia

2010

PC

1:00,04

55

30.11.2019

Maribor

152.  

SAJOVIC KARUN Junija

2010

TK

1:01,80

51

18.01.2020

Kranj

153.  

ŠALAMON Žana

2010

BM

1:02,28

49

30.11.2019

Maribor

154.  

TRUMIĆ Asja

2010

VV

1:02,74

48

04.01.2020

Velenje

155.  

VAŠ Hana

2012

PC

1:03,62

46

18.01.2020

Kranj

156.  

ŠPANINGER Leja

2011

TP

1:04,92

44

30.11.2019

Maribor

157.  

ŠTUKELJ Mia

2012

PC

1:05,13

43

18.01.2020

Kranj

158.  

BERIĆ Mineja

2009

TK

1:06,16

41

11.12.2019

Kranj

159.  

MUHAREMOVIČ Tamara

2011

TK

1:06,96

40

08.01.2020

Kranj

160.  

MIHELIČ Ema

2011

TK

1:07,42

39

08.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

BORIĆ Zoja

2010

RL

1:08,03

38

07.12.2019

Ljubljana

162.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

1:08,90

36

18.01.2020

Kranj

163.  

LENARDIČ Lea

2012

TK

1:19,14

24

18.01.2020

Kranj

164.  

GOSTIŠA Maša

2013

TK

1:20,12

23

08.01.2020

Kranj

165.  

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

1:26,13

18

11.12.2019

Kranj

166.  

PERŠOLJA Eva

2011

TK

1:37,34

13

08.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

166

2009.9

0:45,83

125



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.