Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajše deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.03.2021, 11:19:07

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ZUPAN Neža

2005

TK

0:38,42

448

23.07.2016

Kranj

2.  

REMIC Metka

2005

FR

0:39,62

408

28.05.2016

Ravne na Koroškem

3.  

MARČUN Mojca

2006

RAD

0:39,88

400

17.07.2016

Brestanica

4.  

ARKO Lana

2005

RA

0:39,89

400

23.07.2016

Kranj

5.  

PIRJEVEC Reina

2005

SDD

0:41,14

364

09.07.2016

Kamnik

6.  

BERTALANIČ Tia

2005

TOR

0:42,09

340

23.07.2016

Kranj

7.  

LEVAŠIČ Špela

2005

KK

0:42,24

337

23.07.2016

Kranj

8.  

GERDEJ Nija

2007

FR

0:43,20

315

17.07.2016

Brestanica

9.  

LAMPRET Sara

2005

BM

0:43,73

303

23.07.2016

Kranj

10.  

ANGLEITNER SAGADIN Laura

2005

BM

0:43,99

298

17.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

0:44,01

298

17.07.2016

Brestanica

12.  

LIČEN Sara

2005

PKA

0:44,12

295

11.06.2016

Radovljica

13.  

HAJDINJAK Ana

2006

OL

0:44,21

294

17.07.2016

Brestanica

14.  

MIKLAVČIČ Anastazija

2006

KK

0:44,87

281

04.06.2016

Brestanica

15.  

KUNŠTIĆ Lara

2005

LL

0:45,08

277

11.06.2016

Reka/Rijeka

16.  

LESTAN Iza

2006

OL

0:45,20

275

09.07.2016

Kamnik

17.  

VEJNOVIČ Taja

2006

KA

0:45,29

273

09.07.2016

Kamnik

18.  

MALI Meta

2005

KA

0:45,31

273

23.07.2016

Kranj

19.  

PŠENIČNIK Neli

2006

FR

0:45,40

271

09.07.2016

Kamnik

20.  

ARNEŽ Maša

2005

RAD

0:45,91

262

08.05.2016

Brno

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

WAGGER Ema

2005

TK

0:45,97

261

23.07.2016

Kranj

22.  

GARTNER Gia

2006

RAD

0:46,04

260

26.03.2016

Kranj

23.  

POBERŽNIK Manca

2005

VV

0:46,12

259

23.07.2016

Kranj

24.  

FRELIH Petra

2006

RAD

0:46,27

256

09.04.2016

Maribor

25.  

PETEK Danaja

2005

PDM

0:46,32

255

23.07.2016

Kranj

26.  

ENIKO Lada

2005

RL

0:46,46

253

28.05.2016

Ravne na Koroškem

27.  

PERKO Neja

2005

TK

0:46,73

249

09.07.2016

Kamnik

28.  

MAČEK SITAR Marja

2005

TK

0:47,02

244

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

29.  

PAKIŽ RUMPF Izabela

2006

NC

0:47,15

242

14.05.2016

Ptuj

30.  

TOMAŽEVIČ Maruša

2005

OL

0:47,24

241

23.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ROTAR Nika

2006

LL

0:47,30

240

04.06.2016

Brestanica

32.  

GRUBAN POHAR Puja

2006

RL

0:47,53

236

04.06.2016

Brestanica

33.  

KLISARIĆ Ines

2005

VV

0:47,68

234

19.03.2016

Ravne na Koroškem

34.  

ČERIN Ema

2006

OL

0:47,85

231

04.06.2016

Brestanica

35.  

BIČEK Zala Pia

2005

RAD

0:47,93

230

15.04.2016

Radovljica

36.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

0:48,03

229

09.07.2016

Kamnik

37.  

HRIBAR Alma

2006

RL

0:48,06

228

11.06.2016

Reka/Rijeka

38.  

KAVČIČ Aja

2006

TK

0:48,10

228

04.06.2016

Brestanica

39.  

MEDVED Tinkara

2006

FR

0:48,11

228

17.07.2016

Brestanica

40.  

NOVAK Tinkara

2006

OL

0:48,38

224

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

OVIJAČ Pia

2005

OL

0:48,46

223

28.05.2016

Ravne na Koroškem

42.  

JENKOLE Maruša

2005

RAD

0:48,63

220

09.07.2016

Kamnik

43.  

MERKAČ Julija

2006

FR

0:48,75

219

17.03.2016

Ravne na Koroškem

44.  

PERKO Hana

2005

KA

0:49,11

214

12.06.2016

Banja Luka

45.  

KOKOŠINEK Taja

2005

FR

0:49,14

214

28.05.2016

Ravne na Koroškem

46.  

FORTUNA Lena

2007

LL

0:49,21

213

04.06.2016

Brestanica

47.  

BURJAN Laura Bea

2005

ZR

0:49,31

211

04.06.2016

Brestanica

48.  

NOVAK Lena

2007

LL

0:49,39

210

28.05.2016

Ravne na Koroškem

49.  

BARTH Ema

2005

FR

0:49,43

210

17.03.2016

Ravne na Koroškem

50.  

JOVAN Ema

2005

VV

0:49,45

210

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BREMEC Beatrice

2006

IL

0:49,46

210

17.07.2016

Brestanica

52.  

KOKOT Lana

2007

FR

0:49,66

207

28.05.2016

Ravne na Koroškem

53.  

VIDEC Iza

2007

KA

0:49,68

207

28.05.2016

Reka/Rijeka

54.  

KNEZ Laura

2006

NC

0:49,71

206

04.06.2016

Brestanica

55.  

MLAKAR Lea

2006

OL

0:49,76

206

09.07.2016

Kamnik

56.  

STARC Hana

2006

RR

0:49,77

206

09.07.2016

Kamnik

57.  

PRINCL Nina

2006

VV

0:49,78

206

17.07.2016

Brestanica

58.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Staša

2006

NC

0:49,97

203

04.06.2016

Brestanica

59.  

MARJANOVIČ Ula

2006

RR

0:50,13

201

04.06.2016

Brestanica

60.  

TAVZES CIRMAN Ajda

2006

OL

0:50,66

195

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:50,77

194

09.07.2016

Kamnik

62.  

AVRAMOVIČ Lana

2006

IL

0:50,94

192

04.06.2016

Brestanica

63.  

PETROVA Kristina

2006

IL

0:50,97

191

28.05.2016

Ravne na Koroškem

64.  

MIKUŠ Maša

2006

KA

0:51,10

190

17.07.2016

Brestanica

 

SEKUTI Hana

2006

FR

0:51,10

190

28.05.2016

Ravne na Koroškem

66.  

ĐUKIĆ Dora

2006

RR

0:51,20

189

04.06.2016

Brestanica

67.  

FILIPIČ Lara

2005

CER

0:51,44

186

11.06.2016

Radovljica

68.  

JANŠA KIRBIŠ Živa

2006

TK

0:51,58

185

09.07.2016

Kamnik

69.  

ĐAKOVIČ Špela

2005

PKA

0:51,61

184

11.06.2016

Radovljica

 

ŽAUCER Kaja

2006

RL

0:51,61

184

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

0:51,63

184

09.07.2016

Kamnik

72.  

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

0:51,69

184

02.07.2016

Koper

73.  

FRELIH UHELJ Sonča

2005

BP

0:51,78

183

23.07.2016

Kranj

 

MALI Uma

2005

RL

0:51,78

183

02.07.2016

Koper

 

PAJEK STARMAN Aurora

2006

KK

0:51,78

183

02.07.2016

Koper

 

PURGAR Ema

2007

KK

0:51,78

183

02.07.2016

Koper

 

ROZINA Brina

2007

RT

0:51,78

183

02.07.2016

Koper

 

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:51,78

183

02.07.2016

Koper

79.  

PREDALIČ Vanja

2006

LL

0:51,82

182

22.05.2016

Ljubljana

80.  

KAČIČNIK Nika

2005

VV

0:51,91

181

23.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOČNIK Tjaša

2007

CER

0:51,91

181

17.07.2016

Brestanica

82.  

MELE Ula

2007

LL

0:52,06

180

17.07.2016

Brestanica

83.  

SILA Neža

2007

KK

0:52,15

179

22.05.2016

Koper

 

ŽALAC Lana

2007

OL

0:52,15

179

17.07.2016

Brestanica

85.  

MURAUS Elinn

2005

PDM

0:52,18

178

28.05.2016

Ravne na Koroškem

86.  

MLAKAR Eva Lara

2006

IL

0:52,21

178

17.07.2016

Brestanica

87.  

ARTIČ Rea Tia

2006

OL

0:52,23

178

04.06.2016

Brestanica

88.  

ŠILER KLEMENČIČ Zoja

2006

TK

0:52,66

174

28.05.2016

Ravne na Koroškem

89.  

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

0:52,68

173

11.06.2016

Radovljica

90.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:52,80

172

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ARKO Marta

2007

RR

0:52,81

172

04.06.2016

Brestanica

92.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:52,82

172

11.06.2016

Radovljica

93.  

ŽNIDARŠIČ Uma

2006

OL

0:52,84

172

04.06.2016

Brestanica

94.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

0:52,92

171

28.05.2016

Ravne na Koroškem

95.  

BRIC Kim

2005

BP

0:53,12

169

11.06.2016

Radovljica

96.  

DOBNIK Eva

2006

CK

0:53,18

168

04.06.2016

Brestanica

97.  

PERC Živa

2007

VV

0:53,19

168

09.04.2016

Maribor

98.  

GOMBOŠI Naya

2007

RL

0:53,29

167

19.03.2016

Ljubljana

99.  

BEDRAČ Ana

2006

TK

0:53,46

166

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

JENKOLE Manca

2006

RAD

0:53,46

166

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

GREGORČIČ Kaja

2006

IL

0:53,93

162

09.07.2016

Kamnik

102.  

KUKEC Kaja

2005

IL

0:53,98

161

09.07.2016

Kamnik

103.  

PURGAJ Urša

2005

BM

0:54,24

159

09.04.2016

Maribor

104.  

BREMEC Alina

2006

IL

0:54,41

157

17.07.2016

Brestanica

105.  

CAMLEK Maca

2007

TK

0:54,54

156

09.07.2016

Kamnik

106.  

KOŽLOVIČ BAN Alia

2006

KK

0:54,65

155

17.07.2016

Brestanica

107.  

GORENŠEK Mara

2006

RL

0:54,87

153

11.06.2016

Reka/Rijeka

108.  

BERTALANIČ Taja

2007

TOR

0:55,02

152

11.06.2016

Radovljica

109.  

TRBOVŠEK Ana

2005

FR

0:55,14

151

19.03.2016

Ravne na Koroškem

110.  

PLEŠNAR Živa

2005

PKA

0:55,28

150

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

GLAVNIK Maruša

2006

VV

0:55,35

149

17.07.2016

Brestanica

112.  

SLIVNIKAR OCVIRK Iza

2006

NC

0:55,38

149

04.06.2016

Brestanica

113.  

CVIJIČ Ema

2005

RA

0:55,50

148

11.06.2016

Radovljica

114.  

FRANK Lili

2005

BM

0:55,59

147

17.03.2016

Ravne na Koroškem

115.  

BURJAK Jera

2007

FR

0:55,62

147

28.05.2016

Ravne na Koroškem

116.  

STARC Niki

2006

RR

0:55,70

147

04.06.2016

Brestanica

117.  

RAZBORŠEK Neja

2007

RAD

0:55,71

146

17.07.2016

Brestanica

118.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

0:55,93

145

26.03.2016

Kranj

119.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

0:55,95

145

28.05.2016

Reka/Rijeka

120.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:56,02

144

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PANGERC Neja

2007

KK

0:56,19

143

17.07.2016

Brestanica

122.  

POSPIŠ Petra

2006

RL

0:56,33

142

11.06.2016

Reka/Rijeka

123.  

DEJAK Karla

2006

RR

0:56,59

140

04.06.2016

Brestanica

124.  

VERČ Saša

2006

IL

0:56,69

139

04.06.2016

Brestanica

125.  

IVANČIĆ Daša

2008

VV

0:56,70

139

17.03.2016

Ravne na Koroškem

126.  

JERAJ Maša

2005

RL

0:56,71

139

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

PERC Tia

2007

NC

0:56,71

139

17.07.2016

Brestanica

128.  

CIZEL Tina

2006

TK

0:56,78

138

15.04.2016

Radovljica

129.  

KOLMANČIČ Tanja

2005

PAK

0:56,82

138

02.07.2016

Koper

130.  

Di LENARDO Tara

2006

TK

0:56,83

138

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

MOČNIK Tija

2007

CER

0:56,90

137

17.07.2016

Brestanica

132.  

BELŠAK Lia

2005

BM

0:57,05

136

09.04.2016

Maribor

133.  

ZIMIC Lara

2007

FR

0:57,25

135

28.05.2016

Ravne na Koroškem

134.  

DERNULC Izabela Martina

2006

IL

0:57,59

133

17.07.2016

Brestanica

 

TERDIČ Živa

2008

TK

0:57,59

133

11.06.2016

Reka/Rijeka

136.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:57,62

132

02.07.2016

Koper

137.  

MAROLT Nika

2006

RL

0:57,63

132

17.07.2016

Brestanica

138.  

KAC Petra

2007

LL

0:57,68

132

22.05.2016

Ljubljana

139.  

DOBNIK Ana

2005

VV

0:57,79

131

17.03.2016

Ravne na Koroškem

140.  

TONČETIČ Ida

2006

KK

0:57,80

131

22.05.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

LEŠČANEC Eva

2006

RAD

0:57,85

131

15.04.2016

Radovljica

142.  

KUKAVICA Anaja

2005

VV

0:57,90

130

17.03.2016

Ravne na Koroškem

143.  

AVRAMOVIČ Maša

2007

IL

0:58,53

126

04.06.2016

Brestanica

144.  

PADOVAN Vesna

2007

BP

0:58,66

125

11.06.2016

Radovljica

145.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:58,81

124

17.03.2016

Ravne na Koroškem

146.  

SBRIZAJ Tina

2007

IL

0:58,82

124

04.06.2016

Brestanica

147.  

SNOJ Brina

2006

IL

0:59,15

122

04.06.2016

Brestanica

148.  

ČERU KONDA Tinkara

2006

LL

0:59,16

122

22.05.2016

Ljubljana

149.  

* ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:59,20

122

17.07.2016

Brestanica

150.  

KOLNIK Kaja

2006

KK

0:59,44

121

22.05.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PREMOŠA Vesna

2008

PDM

0:59,50

120

17.07.2016

Brestanica

152.  

ŠTEFELIN Ema

2007

RAD

0:59,52

120

11.06.2016

Radovljica

153.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:59,54

120

09.07.2016

Kamnik

154.  

NAGLIČ Lana

2006

RT

0:59,61

119

18.06.2016

Trbovlje

155.  

MIKLIČ Manca

2006

KA

0:59,66

119

09.07.2016

Kamnik

156.  

MOČNIK Klara

2007

CER

0:59,68

119

12.12.2015

Koper

157.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:59,78

118

09.07.2016

Kamnik

158.  

BAJEC Ema

2006

PKA

0:59,81

118

16.04.2016

Koper

159.  

PRAPROTNIK Sara

2005

KK

0:59,87

118

12.12.2015

Koper

160.  

SEKNE Ina

2009

RAD

1:00,09

117

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

MAŠERA Eva

2006

NG

1:00,16

116

12.12.2015

Koper

162.  

AVRAMOVIĆ Tara

2006

VV

1:00,18

116

17.03.2016

Ravne na Koroškem

163.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

1:00,32

115

04.06.2016

Brestanica

164.  

VITOROVIČ Lana

2007

TK

1:00,42

115

26.03.2016

Kranj

165.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

1:00,61

114

04.06.2016

Brestanica

166.  

BRICELJ Iza

2008

OL

1:00,83

112

09.07.2016

Kamnik

167.  

SEKUTI Nina

2008

FR

1:00,84

112

09.07.2016

Kamnik

168.  

ŠUSTER JEKE Evita

2005

RL

1:00,94

112

19.03.2016

Ljubljana

169.  

ROGINA Brina

2007

FR

1:01,27

110

17.03.2016

Ravne na Koroškem

170.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

1:01,43

109

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

OMERSA Manca

2005

TK

1:01,54

109

15.04.2016

Radovljica

172.  

ARH Aneja

2006

CK

1:01,55

108

17.07.2016

Brestanica

 

NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka

2006

LL

1:01,55

108

22.05.2016

Ljubljana

 

OSENK DRČAR Alenka

2006

TK

1:01,55

108

28.05.2016

Ravne na Koroškem

175.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

1:01,58

108

11.06.2016

Radovljica

176.  

PAŠALIČ ORAŽEN Katja

2007

CK

1:01,69

108

17.07.2016

Brestanica

177.  

PERKO Živa

2007

KA

1:02,03

106

09.07.2016

Kamnik

178.  

ARKO Tara

2007

RR

1:02,11

106

04.06.2016

Brestanica

179.  

KORELC Karin

2008

TK

1:02,19

105

04.06.2016

Brestanica

180.  

ČREŠNIK Zala

2007

FR

1:02,22

105

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

FLUCHER Gaja

2006

BM

1:02,33

104

09.04.2016

Maribor

182.  

PRIMC Lina

2007

LL

1:02,42

104

04.06.2016

Brestanica

183.  

BABIČ Pika

2009

OL

1:02,64

103

28.05.2016

Ravne na Koroškem

184.  

ERŽEN Teja

2007

TK

1:02,74

102

28.05.2016

Ravne na Koroškem

185.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

1:03,26

100

10.01.2016

Kranj

186.  

JEZA Mia

2007

TP

1:03,27

100

09.04.2016

Maribor

 

PULKO Ema Tereza

2008

TK

1:03,27

100

11.06.2016

Radovljica

188.  

LAVRIČ Tinkara

2007

RT

1:03,29

100

18.06.2016

Trbovlje

189.  

MAJDIČ Špela

2007

CER

1:03,38

99

16.04.2016

Koper

190.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

1:03,49

99

14.05.2016

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

LAPANJE Janja

2008

CER

1:03,62

98

11.06.2016

Radovljica

192.  

HALILOVIĆ Elma

2005

VV

1:03,69

98

28.05.2016

Ravne na Koroškem

193.  

URŠIČ Neva

2009

CER

1:03,72

98

16.04.2016

Koper

194.  

REID Alina

2005

KK

1:03,83

97

15.11.2015

Koper

195.  

TUL Zala

2007

BP

1:03,89

97

11.06.2016

Radovljica

196.  

MAHER Lana

2007

RAD

1:03,94

97

11.06.2016

Radovljica

197.  

MOČNIK Zala

2009

CER

1:04,08

96

11.06.2016

Radovljica

198.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

1:04,13

96

14.05.2016

Ptuj

199.  

MARINIČ Nelli

2006

BM

1:04,16

96

09.04.2016

Maribor

200.  

OMAHEN Lia

2006

TOR

1:04,30

95

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

MERKAČ Glorija

2007

FR

1:04,47

94

28.05.2016

Ravne na Koroškem

202.  

SAKSIDA Tina

2006

NG

1:04,63

94

16.04.2016

Koper

203.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

1:04,88

93

16.04.2016

Koper

204.  

SEDIČ Špela

2006

PAK

1:05,05

92

04.06.2016

Brestanica

205.  

KANDRIČ ŽILAVEC Alina

2005

BM

1:05,93

88

09.04.2016

Maribor

206.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

1:06,01

88

09.07.2016

Kamnik

207.  

KORBIČ Julija

2007

TK

1:06,05

88

11.06.2016

Reka/Rijeka

208.  

LOZAR Alina

2007

TK

1:06,42

86

15.04.2016

Radovljica

209.  

ŠVONJA Manca

2007

KK

1:06,65

85

02.07.2016

Koper

210.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

1:06,84

85

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

POHOREC Špela

2007

VV

1:06,91

84

28.05.2016

Ravne na Koroškem

212.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

1:06,99

84

04.06.2016

Brestanica

213.  

GRUBELNIK Tia

2008

FR

1:07,17

83

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

214.  

MARGETA Sara

2006

TK

1:07,19

83

10.01.2016

Kranj

215.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

1:07,24

83

17.03.2016

Ravne na Koroškem

216.  

SKOK Klara

2008

TK

1:07,38

83

26.03.2016

Kranj

217.  

ENIKO Varja

2009

TOR

1:07,49

82

11.06.2016

Radovljica

218.  

RODE Lia

2007

IL

1:07,52

82

09.07.2016

Kamnik

219.  

SANABOR Ela

2007

NG

1:08,27

79

16.04.2016

Koper

220.  

BAU GRABNAR Ajda

2008

IL

1:08,52

78

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

PORI Naja

2008

FR

1:09,15

76

28.05.2016

Ravne na Koroškem

222.  

MARGETA Ana

2010

TK

1:09,47

75

11.06.2016

Radovljica

223.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

1:09,62

75

17.07.2016

Brestanica

224.  

VRTOVEC Vida

2006

PKA

1:09,93

74

15.11.2015

Koper

225.  

LOGAR Eva

2005

TK

1:11,06

70

15.04.2016

Radovljica

226.  

BEČAREVIĆ Jana

2006

VV

1:11,51

69

28.05.2016

Ravne na Koroškem

227.  

CAMLEK Maša

2009

TK

1:11,62

69

15.04.2016

Radovljica

228.  

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

1:12,05

67

09.04.2016

Maribor

229.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

1:12,68

66

04.06.2016

Brestanica

230.  

PRIMOŽIČ Urška

2006

TK

1:12,74

66

15.04.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

1:13,23

64

11.06.2016

Radovljica

232.  

REID Femi

2007

KK

1:13,47

64

15.11.2015

Koper

233.  

PRINCES Ema

2006

PKA

1:13,76

63

15.11.2015

Koper

234.  

PFAJFAR Špela

2007

RA

1:14,06

62

09.07.2016

Kamnik

235.  

NEDOVIĆ Blagica

2005

RA

1:14,10

62

23.07.2016

Kranj

236.  

CASERMAN PETEH Sara

2008

RR

1:15,30

59

09.07.2016

Kamnik

237.  

JERAJ Ajda

2008

RL

1:15,40

59

28.05.2016

Ravne na Koroškem

238.  

BURJAK Iza

2008

FR

1:16,23

57

28.05.2016

Ravne na Koroškem

239.  

VIŠNJEVEC Lara

2005

KK

1:16,66

56

18.10.2015

Koper

240.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

1:16,96

55

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

BREZNIK Neja

2009

LL

1:17,83

53

22.05.2016

Ljubljana

242.  

NOVAK Tia

2008

RR

1:18,65

52

09.07.2016

Kamnik

243.  

DOBNIK Sara

2009

CK

1:18,83

51

04.06.2016

Brestanica

244.  

PETRIČ Klara

2009

FR

1:18,91

51

28.05.2016

Ravne na Koroškem

245.  

DEVČIČ Julija

2008

CK

1:19,51

50

04.06.2016

Brestanica

246.  

BALAS Lana

2006

CK

1:19,97

49

04.06.2016

Brestanica

247.  

KOVIČ Tiana

2007

1:20,12

49

11.06.2016

Radovljica

248.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

1:22,32

45

11.06.2016

Radovljica

249.  

SEDMAK Pika

2005

KK

1:24,03

42

18.10.2015

Koper

250.  

PAHOR Eva

2008

PKA

1:25,58

40

22.05.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

1:32,59

32

10.01.2016

Kranj

252.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

1:33,12

31

16.04.2016

Koper

253.  

SILVESTRO Noa

2010

KK

1:35,44

29

16.04.2016

Koper

254.  

JOKIČ Nikolina

2006

KK

1:39,36

25

22.05.2016

Koper

255.  

LIČEN Maša

2008

PKA

1:41,98

23

11.06.2016

Radovljica

256.  

GRIŽON Julija

2010

KK

1:43,44

22

22.05.2016

Koper

257.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

2:24,00

8

16.04.2016

Koper


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

257

2006.56

0:58,87

124



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.