Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajše deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 30.03.2020, 08:15:08

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

0:37,21

493

15.07.2018

Kranj

2.  

GOLOB Maja

2007

FR

0:38,05

461

15.07.2018

Kranj

3.  

VIDEC Iza

2007

KA

0:40,27

389

09.06.2018

Ravne na Koroškem

4.  

GERDEJ Nija

2007

FR

0:41,53

354

09.06.2018

Ravne na Koroškem

5.  

FORTUNA Lena

2007

LL

0:42,17

338

30.06.2018

Kamnik

6.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

0:42,76

325

17.06.2018

Reka/Rijeka

7.  

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

0:42,79

324

30.06.2018

Kamnik

8.  

RADELJ Pika

2007

LL

0:43,16

316

15.07.2018

Kranj

9.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

0:43,21

314

02.06.2018

Brestanica

10.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:43,22

314

26.05.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RAZBORŠEK Neja

2007

GBR

0:43,64

305

15.07.2018

Kranj

12.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:44,91

280

02.06.2018

Brestanica

13.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:45,07

277

09.06.2018

Ravne na Koroškem

14.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:45,20

275

09.06.2018

Ravne na Koroškem

15.  

PERC Živa

2007

VV

0:45,29

273

09.06.2018

Ravne na Koroškem

16.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

0:45,32

273

15.07.2018

Kranj

17.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:45,40

271

09.06.2018

Ravne na Koroškem

18.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

0:45,43

271

15.07.2018

Kranj

19.  

ŽALAC Lana

2007

OL

0:45,51

269

09.06.2018

Ravne na Koroškem

20.  

MOČNIK Klara

2007

CER

0:45,61

267

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SILA Neža

2007

KK

0:45,94

262

12.05.2018

Koper

22.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

0:46,04

260

15.07.2018

Kranj

23.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:46,13

258

24.03.2018

Kranj

24.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

0:46,23

257

15.07.2018

Kranj

25.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:46,24

257

02.06.2018

Brestanica

26.  

KOKOT Lana

2007

FR

0:46,29

256

09.06.2018

Ravne na Koroškem

27.  

ARKO Marta

2007

RR

0:46,54

252

02.06.2018

Brestanica

28.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:46,59

251

24.03.2018

Kranj

29.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:46,63

250

30.06.2018

Kamnik

30.  

CAR Tinkara

2007

ZR

0:46,77

248

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PANGERC Neja

2007

KK

0:46,82

247

02.06.2018

Brestanica

32.  

GOMBOŠI Naya

2007

RL

0:46,98

245

15.07.2018

Kranj

33.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:47,09

243

15.07.2018

Kranj

34.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

0:47,13

242

15.07.2018

Kranj

35.  

CAMLEK Maca

2007

TK

0:47,15

242

31.03.2018

Radovljica

36.  

KOKALJ Tea

2007

TK

0:47,32

239

17.06.2018

Reka/Rijeka

37.  

PURGAR Ema

2007

KK

0:47,43

238

15.07.2018

Kranj

38.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

0:47,65

234

24.03.2018

Kranj

39.  

ARH HUSANOVIĆ Sara

2007

TK

0:47,75

233

17.06.2018

Reka/Rijeka

40.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:47,82

232

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

0:47,85

231

15.07.2018

Kranj

42.  

ROZINA Brina

2007

RT

0:47,91

231

02.06.2018

Brestanica

43.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:47,92

230

15.07.2018

Kranj

44.  

POHOREC Špela

2007

VV

0:47,94

230

09.06.2018

Ravne na Koroškem

45.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:48,08

228

15.07.2018

Kranj

46.  

MAHER Lana

2007

GBR

0:48,19

227

15.07.2018

Kranj

47.  

SEKNE Ina

2009

GBR

0:48,36

224

15.07.2018

Kranj

48.  

ZIMIC Lara

2007

FR

0:48,52

222

09.06.2018

Ravne na Koroškem

49.  

ŠVONJA Manca

2007

KK

0:48,57

221

15.07.2018

Kranj

50.  

LOZAR Alina

2007

TK

0:48,83

218

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:48,93

216

15.07.2018

Kranj

52.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:49,11

214

07.07.2018

Koper

53.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:49,17

213

23.06.2018

Trbovlje

54.  

BERČAN Lucija

2007

LL

0:49,19

213

30.06.2018

Kamnik

55.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:49,35

211

26.05.2018

Reka/Rijeka

56.  

PRIMC Lina

2007

LL

0:49,37

211

20.05.2018

Ljubljana

57.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:49,42

210

16.06.2018

Ljubljana

58.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

0:49,48

209

13.05.2018

Ptuj

59.  

TERDIČ Živa

2008

TK

0:49,50

209

09.06.2018

Ravne na Koroškem

60.  

BURJAK Jera

2007

FR

0:49,51

209

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:49,56

208

07.07.2018

Koper

62.  

PROJE Nastja

2007

FR

0:49,60

208

15.07.2018

Kranj

63.  

BRICELJ Iza

2008

LL

0:49,67

207

20.05.2018

Ljubljana

64.  

ZORKO Zara

2007

OL

0:49,85

205

09.06.2018

Ravne na Koroškem

65.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:49,88

204

15.07.2018

Kranj

66.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:49,97

203

15.07.2018

Kranj

67.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

0:50,28

199

15.07.2018

Kranj

68.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

0:50,37

198

15.07.2018

Kranj

 

SBRIZAJ Tina

2007

IL

0:50,37

198

16.06.2018

Ljubljana

70.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:50,53

196

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:50,96

192

02.06.2018

Brestanica

72.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:51,00

191

15.07.2018

Kranj

73.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:51,08

190

07.07.2018

Koper

74.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

0:51,13

190

07.07.2018

Koper

75.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:51,17

189

15.07.2018

Kranj

76.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:51,19

189

02.06.2018

Brestanica

77.  

ZOREC Ema

2007

PAK

0:51,21

189

15.07.2018

Kranj

78.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:51,27

188

30.06.2018

Kamnik

79.  

ŠTEFELIN Ema

2007

GBR

0:51,37

187

13.05.2018

Ptuj

 

VLAHOV Dorotea

2008

RR

0:51,37

187

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LUSKAR Melita

2008

PC

0:51,45

186

26.05.2018

Radovljica

82.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:51,48

186

02.06.2018

Brestanica

83.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:51,51

185

15.07.2018

Kranj

 

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:51,51

185

20.05.2018

Ljubljana

85.  

LAVRIČ Tinkara

2007

RT

0:51,54

185

07.07.2018

Koper

86.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

0:51,55

185

15.07.2018

Kranj

87.  

MENONI Ema

2009

CK

0:51,59

185

02.06.2018

Brestanica

88.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:51,82

182

07.07.2018

Koper

89.  

PORI Naja

2008

FR

0:51,90

181

15.07.2018

Kranj

90.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:52,12

179

20.05.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

RAZBORŠEK Katja

2010

GBR

0:52,14

179

15.07.2018

Kranj

92.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:52,15

179

15.07.2018

Kranj

93.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:52,31

177

30.06.2018

Kamnik

94.  

ERŽEN Teja

2007

TK

0:52,51

175

16.06.2018

Ljubljana

95.  

KORELC Karin

2008

TK

0:52,52

175

15.07.2018

Kranj

96.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:52,55

175

02.06.2018

Brestanica

97.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:52,57

174

15.07.2018

Kranj

98.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:52,58

174

20.05.2018

Ljubljana

99.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

0:52,64

174

30.06.2018

Kamnik

100.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:52,69

173

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠERUGA Maruša

2007

TP

0:52,96

171

14.04.2018

Maribor

102.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

0:53,12

169

15.07.2018

Kranj

103.  

KLAUŽ Inja

2007

VV

0:53,18

168

15.07.2018

Kranj

104.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:53,35

167

17.06.2018

Reka/Rijeka

105.  

MILIĆEVIĆ Alisa

2007

OL

0:53,50

165

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

SEKUTI Nina

2008

FR

0:53,50

165

15.07.2018

Kranj

107.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

0:53,68

164

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

108.  

DOLENEC Neja

2007

TK

0:53,73

163

31.03.2018

Radovljica

 

KEMPERLE Asja

2008

GBR

0:53,73

163

31.03.2018

Radovljica

110.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:53,84

162

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:54,16

159

15.07.2018

Kranj

112.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:54,17

159

16.06.2018

Ljubljana

113.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

0:54,19

159

02.06.2018

Brestanica

114.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:54,23

159

30.06.2018

Kamnik

115.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:54,37

158

15.07.2018

Kranj

116.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

0:54,48

157

02.06.2018

Brestanica

117.  

RODE Lia

2007

IL

0:54,49

157

09.06.2018

Ravne na Koroškem

118.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:54,52

156

02.06.2018

Brestanica

119.  

JEZA Mia

2007

TP

0:54,53

156

13.05.2018

Ptuj

 

LEVEC Maša

2008

KA

0:54,53

156

31.03.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ČREŠNIK Zala

2007

FR

0:54,62

155

09.06.2018

Ravne na Koroškem

122.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

0:54,78

154

16.06.2018

Ljubljana

123.  

VALEK Zala

2009

NC

0:54,92

153

15.07.2018

Kranj

124.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:54,99

152

02.06.2018

Brestanica

125.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:55,09

151

30.06.2018

Kamnik

126.  

ŠMID Isabella

2007

TK

0:55,28

150

30.06.2018

Kamnik

127.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:55,37

149

02.06.2018

Brestanica

128.  

JOVANOVIĆ Sara

2008

RL

0:55,50

148

15.07.2018

Kranj

129.  

FRANČEŠKIN Živa

2008

KK

0:55,55

148

15.07.2018

Kranj

130.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:55,57

148

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:55,61

147

15.07.2018

Kranj

132.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:55,62

147

30.06.2018

Kamnik

133.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:55,63

147

30.06.2018

Kamnik

134.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:55,74

146

02.06.2018

Brestanica

135.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:55,77

146

09.06.2018

Ravne na Koroškem

136.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:55,78

146

30.06.2018

Kamnik

137.  

KOVAČEC Ajda

2007

PDM

0:55,88

145

13.05.2018

Ptuj

138.  

SKODLAR Nika

2007

TK

0:55,91

145

31.03.2018

Radovljica

139.  

MELANŠEK Živa

2008

SDD

0:55,95

145

15.07.2018

Kranj

140.  

POŽRL Maša

2008

OL

0:56,00

144

21.04.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:56,03

144

24.03.2018

Kranj

142.  

MADJAR Eva

2009

KKR

0:56,27

142

24.03.2018

Kranj

143.  

ROJHT Tjaša

2008

BM

0:56,30

142

16.06.2018

Ljubljana

144.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:56,37

141

16.06.2018

Ljubljana

145.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:56,38

141

16.06.2018

Ljubljana

146.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:56,52

140

07.07.2018

Koper

147.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

0:56,55

140

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

148.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:56,66

139

26.05.2018

Radovljica

149.  

POROBIJA Zala

2008

FR

0:56,76

138

09.06.2018

Ravne na Koroškem

150.  

ARKO Tara

2007

RR

0:56,84

138

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ILC Manja

2009

RR

0:56,85

138

02.06.2018

Brestanica

152.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:57,20

135

14.04.2018

Maribor

153.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:57,29

135

21.04.2018

Ljubljana

154.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

0:57,31

135

21.04.2018

Ljubljana

155.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

0:57,44

134

02.06.2018

Brestanica

156.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:57,46

133

16.06.2018

Ljubljana

157.  

BOŽIČKO Julija

2008

TP

0:57,54

133

13.05.2018

Ptuj

 

VIDOVIČ Raeni

2008

TK

0:57,54

133

17.06.2018

Reka/Rijeka

159.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

0:57,61

132

26.05.2018

Radovljica

160.  

MELE Zoja

2009

LL

0:57,71

132

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

0:58,16

129

13.05.2018

Ptuj

162.  

FAJS Enja

2008

RR

0:58,18

129

14.04.2018

Maribor

163.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:58,23

128

30.06.2018

Kamnik

164.  

LUKAN Iza

2008

GBR

0:58,53

126

31.03.2018

Radovljica

165.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:58,56

126

14.04.2018

Maribor

166.  

ROŠER Sara

2008

BM

0:58,59

126

14.04.2018

Maribor

167.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:58,73

125

09.06.2018

Ravne na Koroškem

168.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:58,76

125

16.06.2018

Ljubljana

169.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

0:58,80

125

24.03.2018

Kranj

170.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:58,98

123

21.04.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

DEMIROVIĆ Hana

2008

PDM

0:58,99

123

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

172.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:59,06

123

17.06.2018

Reka/Rijeka

173.  

SEVER Sara

2009

RL

0:59,11

123

02.06.2018

Brestanica

174.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:59,17

122

03.03.2018

Ravne na Koroškem

175.  

KONEC Ula

2009

KK

0:59,24

122

07.07.2018

Koper

176.  

NOČ Neja

2009

GBR

0:59,25

122

26.05.2018

Radovljica

177.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

0:59,29

121

24.03.2018

Kranj

178.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:59,33

121

15.07.2018

Kranj

 

TOMIĆ Sara

2008

KK

0:59,33

121

12.05.2018

Koper

180.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:59,42

121

21.04.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:59,60

120

02.06.2018

Brestanica

182.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:59,65

119

07.07.2018

Koper

183.  

TREVEN Nastja

2008

IL

0:59,67

119

21.04.2018

Ljubljana

184.  

ŠIPRAGA Ivana

2008

RL

0:59,71

119

21.04.2018

Beograd

185.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:59,77

119

16.06.2018

Ljubljana

186.  

MAJHEN Lucija

2010

LL

0:59,85

118

20.05.2018

Ljubljana

187.  

ERJAVEC Iza

2008

FR

1:00,18

116

03.03.2018

Ravne na Koroškem

188.  

IVANUŠEC Žana

2009

LL

1:00,43

115

16.06.2018

Ljubljana

189.  

ŠIMAT Ana

2007

BM

1:00,62

114

14.04.2018

Maribor

190.  

JAMŠEK Iza

2007

IL

1:00,64

113

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

SABLJAKOVIĆ Sooraya

2008

LL

1:00,78

113

16.06.2018

Ljubljana

192.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

1:00,80

113

16.06.2018

Ljubljana

193.  

HAMBERGER Emma

2009

IL

1:00,85

112

09.06.2018

Ravne na Koroškem

194.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:01,08

111

30.06.2018

Kamnik

195.  

REBOLJ ZVONAR Lana

2009

GBR

1:01,13

111

26.05.2018

Radovljica

196.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

1:01,15

111

07.07.2018

Koper

197.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

1:01,21

110

30.06.2018

Kamnik

198.  

STEWART Mairi

2007

AQ

1:01,43

109

21.04.2018

Ljubljana

199.  

KLEMEN Taja

2011

KA

1:01,72

108

30.06.2018

Kamnik

200.  

SPRUK Tajda

2009

KA

1:01,93

106

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

GYÖREK Neja

2007

BM

1:02,09

106

09.06.2018

Ravne na Koroškem

202.  

STEPANENKO Vieronika

2009

TK

1:02,29

105

31.03.2018

Radovljica

203.  

KOROŠ Maša

2007

FR

1:02,31

105

09.06.2018

Ravne na Koroškem

204.  

SMRTNIK Lia Zala

2010

FR

1:02,33

104

09.06.2018

Ravne na Koroškem

205.  

NOVAK Naja

2008

BM

1:02,36

104

16.06.2018

Ljubljana

206.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

1:02,88

102

13.05.2018

Ptuj

207.  

STARC Taja

2009

RR

1:02,89

102

17.06.2018

Reka/Rijeka

208.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

1:03,08

101

30.06.2018

Kamnik

209.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

1:03,17

100

30.06.2018

Kamnik

210.  

NEMEC Sara

2008

ZR

1:03,24

100

09.06.2018

Varaždinske Toplice

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

1:03,25

100

13.05.2018

Ptuj

212.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:03,74

98

13.05.2018

Ptuj

 

VIDOVIČ Lina

2010

BM

1:03,74

98

07.07.2018

Koper

214.  

VODOPIJA Tana

2011

KK

1:03,76

98

12.05.2018

Koper

215.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

1:04,17

96

09.06.2018

Ravne na Koroškem

216.  

DONOŠA Ajda

2008

GBR

1:04,43

95

31.03.2018

Radovljica

217.  

ELSNER Carolina

2011

RL

1:04,90

92

02.06.2018

Brestanica

218.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

1:04,94

92

17.06.2018

Reka/Rijeka

219.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:05,15

91

16.06.2018

Ljubljana

220.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

1:05,26

91

20.05.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

1:05,27

91

26.05.2018

Radovljica

222.  

VOLK Tjaša

2009

VV

1:05,71

89

03.03.2018

Ravne na Koroškem

223.  

SITAR Eni

2007

BM

1:06,02

88

14.04.2018

Maribor

224.  

* KROF Tinkara

2010

FR

1:06,66

85

09.06.2018

Ravne na Koroškem

225.  

URŠIČ Neva

2009

CER

1:07,02

84

12.05.2018

Koper

226.  

LUKEŽIČ Lija

2010

IL

1:07,08

84

16.06.2018

Ljubljana

227.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

1:07,12

84

26.05.2018

Radovljica

228.  

ŠERUGA Katarina

2009

TP

1:07,18

83

14.04.2018

Maribor

229.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

1:07,24

83

09.06.2018

Varaždinske Toplice

230.  

VAN RIJNSOEVER Katja

2009

IL

1:07,26

83

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

SUŠEC JAMBROVIČ Ana

2010

VV

1:07,53

82

03.03.2018

Ravne na Koroškem

232.  

KUHAR Neža

2007

PDM

1:07,83

81

14.04.2018

Maribor

233.  

KUHAR Urša

2009

PDM

1:08,50

79

14.04.2018

Maribor

234.  

HAMULIĆ Elina

2011

GBR

1:08,66

78

26.05.2018

Radovljica

235.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

1:08,75

78

09.06.2018

Varaždinske Toplice

236.  

CASERMAN PETEH Sara

2008

RR

1:10,96

71

02.06.2018

Brestanica

237.  

TOMIĆ Vanja

2009

KK

1:12,09

67

07.07.2018

Koper

238.  

KAČAREVIČ Ana

2010

GBR

1:13,26

64

31.03.2018

Radovljica

239.  

PERDIJIČ Vita

2007

GBR

1:13,40

64

26.05.2018

Radovljica

240.  

BEKTAŠEVIĆ Lina

2007

KKR

1:13,55

63

24.03.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

HARB Ajda

2010

BM

1:15,44

59

14.04.2018

Maribor

242.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

1:15,75

58

17.06.2018

Reka/Rijeka

243.  

PONGRAC Kaja

2010

FR

1:17,11

55

09.06.2018

Ravne na Koroškem

244.  

NEČIMER Pia

2012

GBR

1:17,56

54

26.05.2018

Radovljica

245.  

KATARIČ Iva

2010

CER

1:20,01

49

12.05.2018

Koper

246.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

1:22,08

45

09.06.2018

Ravne na Koroškem

247.  

BELŠAK Marija

2009

PAK

1:22,15

45

13.05.2018

Ptuj

248.  

GRIŽON Julija

2010

KK

1:22,76

44

12.11.2017

Koper

249.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

1:24,05

42

14.04.2018

Maribor

250.  

DREVENŠEK Ela

2010

PDM

1:24,45

42

13.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:26,01

39

14.04.2018

Maribor

252.  

SCORPAN Diana

2010

GBR

1:26,19

39

31.03.2018

Radovljica

253.  

KOREN Tinkara

2012

PKA

1:31,75

32

26.05.2018

Radovljica

254.  

KOZMELJ Rebeka

2009

KKR

1:32,19

32

26.05.2018

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

254

2008.25

0:56,47

141



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.