Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 30.03.2020, 10:01:09

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:40,05

395

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

2.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:40,13

393

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

3.  

BELE Hana

2008

OL

0:40,21

390

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

4.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

0:40,26

389

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

5.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:40,71

376

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

6.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:41,81

347

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

7.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:42,89

322

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

8.  

SEKNE Ina

2009

GBR

0:44,03

297

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

9.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:44,12

295

17.03.2019

Koper

(ml.deklice)

10.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:44,39

290

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:44,45

289

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

12.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:44,49

288

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

13.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:44,75

283

18.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

14.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:44,90

280

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

15.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:45,50

269

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

16.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:45,59

268

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

17.  

BRICELJ Iza

2008

LL

0:45,62

267

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

18.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:45,75

265

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

0:45,78

264

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

20.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:46,07

259

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:46,12

259

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

22.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:46,22

257

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

23.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:46,40

254

28.04.2019

Gradec/Graz

(ml.deklice)

24.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:46,62

250

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

25.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:46,66

250

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

MENONI Ema

2009

CK

0:46,71

249

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

27.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:46,72

249

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

28.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:46,75

248

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

LAPANJE Janja

2008

CER

0:46,75

248

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

30.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:46,88

246

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

UDOVČIĆ Maša

2008

RL

0:46,91

246

01.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

32.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:46,98

245

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

33.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:47,05

243

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:47,12

242

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

35.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:47,35

239

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

36.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:47,46

237

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

37.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:47,51

236

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

38.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:47,62

235

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

39.  

PORI Naja

2008

FR

0:47,65

234

18.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

40.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

0:47,89

231

15.06.2019

Varaždinske Toplice

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

RAZBORŠEK Katja

2010

GBR

0:47,90

231

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

42.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

0:47,96

230

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

43.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:47,99

229

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

44.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:48,04

229

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

45.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:48,15

227

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

46.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:48,31

225

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

47.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:48,37

224

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

48.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:48,44

223

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

49.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:48,68

220

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

50.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:48,71

219

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:48,73

219

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

52.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

0:48,79

218

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

 

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:48,79

218

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

54.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:48,96

216

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

PERIČ Klara

2009

KK

0:48,96

216

17.03.2019

Koper

(ml.deklice)

56.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

0:49,07

215

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

57.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:49,08

214

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

58.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:49,32

211

01.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

59.  

KOVAČEC Gaja

2008

BM

0:49,38

211

18.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

60.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:49,55

208

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

0:49,59

208

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

62.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:49,66

207

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

63.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:49,88

204

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

64.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

0:49,94

204

01.06.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

65.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:50,00

203

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

66.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:50,11

201

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

67.  

KORELC Karin

2008

TK

0:50,14

201

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

68.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:50,17

201

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

69.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:50,35

199

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

70.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:50,56

196

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

VALEK Zala

2009

NC

0:50,60

196

09.06.2019

Reka/Rijeka

(ml.deklice)

72.  

LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:50,70

194

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

73.  

ILC Manja

2009

RR

0:50,71

194

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

74.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:50,84

193

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

75.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:50,91

192

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

76.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

0:51,01

191

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

77.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:51,14

190

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

78.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:51,15

189

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

79.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

0:51,16

189

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

80.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:51,49

186

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:51,55

185

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

82.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:51,56

185

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

83.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:51,92

181

19.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

84.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:52,03

180

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

85.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

0:52,16

179

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

86.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:52,17

178

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

87.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:52,24

178

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

88.  

TANKO Polona

2010

RR

0:52,33

177

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

89.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

0:52,38

176

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

90.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:52,39

176

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:52,72

173

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

92.  

STARC Taja

2009

RR

0:52,75

173

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

93.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

0:52,91

171

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

94.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:52,95

171

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

95.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:52,96

171

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

96.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:53,09

169

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

97.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:53,21

168

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

98.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:53,24

168

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

99.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:53,30

167

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

100.  

POROBIJA Zala

2008

FR

0:53,34

167

18.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:53,35

167

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

102.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

0:53,43

166

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

103.  

POLANC Nina

2009

PKA

0:53,65

164

17.03.2019

Koper

(ml.deklice)

104.  

KORELC Kim

2010

TK

0:53,66

164

01.06.2019

Ravne na Koroškem

(ml.deklice)

105.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:53,97

161

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

106.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:54,10

160

13.04.2019

Maribor

(ml.deklice)

107.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:54,14

160

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

108.  

MAJHEN Lucija

2010

LL

0:54,15

160

19.05.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

109.  

MELE Zoja

2009

LL

0:54,39

157

14.07.2019

Kranj

(ml.deklice)

110.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:54,49

157

29.06.2019

Kamnik

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

SEVER Sara

2009

RL

0:54,69

155

18.05.2019

Ptuj

(ml.deklice)

112.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:54,75

154

06.07.2019

Koper

(ml.deklice)

113.  

KOŠIR Kiara

2010

RR

0:54,95

153

25.05.2019

Radovljica

(ml.deklice)

114.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:55,02

152

08.06.2019

Brestanica

(ml.deklice)

115.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:55,36

149

01.06.2019

Trbovlje

(ml.deklice)

116.  

NEMEC Sara

2008

ZR

0:55,44

149

13.04.2019

Maribor

117.  

* KROF Tinkara

2010

FR

0:55,54

148

01.06.2019

Ravne na Koroškem

118.  

LUKAN Iza

2008

GBR

0:55,59

147

25.05.2019

Radovljica

119.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:55,68

147

19.05.2019

Ljubljana

120.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:55,69

147

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:55,88

145

23.03.2019

Ljubljana

122.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:55,89

145

01.06.2019

Ravne na Koroškem

123.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:55,96

145

23.03.2019

Ljubljana

124.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:55,97

144

29.06.2019

Kamnik

125.  

KREVS Emma

2008

PAK

0:56,18

143

13.04.2019

Maribor

126.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:56,21

143

01.06.2019

Ljubljana

127.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:56,36

141

29.06.2019

Kamnik

 

KRIŽAN Ela

2010

RR

0:56,36

141

08.06.2019

Brestanica

129.  

REBOLJ ZVONAR Lana

2009

GBR

0:56,38

141

25.05.2019

Radovljica

130.  

ANKELE Meta

2008

TK

0:56,41

141

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

0:56,75

139

13.04.2019

Maribor

132.  

KONEC Ula

2009

KK

0:56,78

138

06.07.2019

Koper

133.  

GRM Marija

2009

LL

0:56,92

137

19.05.2019

Ljubljana

134.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:57,11

136

09.06.2019

Reka/Rijeka

135.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:57,17

135

13.04.2019

Maribor

136.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

0:57,27

135

01.06.2019

Ljubljana

137.  

PULKO Ela Klara

2010

KKR

0:57,28

135

01.06.2019

Ravne na Koroškem

138.  

LAVRIČ Nina

2008

RL

0:57,61

132

01.06.2019

Ljubljana

139.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:57,72

132

09.06.2019

Reka/Rijeka

140.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

0:57,96

130

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:57,97

130

18.05.2019

Ptuj

142.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:58,20

128

29.06.2019

Kamnik

143.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:58,29

128

08.06.2019

Brestanica

144.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:58,34

127

09.06.2019

Reka/Rijeka

145.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:58,40

127

09.06.2019

Reka/Rijeka

146.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:58,43

127

08.06.2019

Brestanica

147.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:58,49

126

25.05.2019

Radovljica

148.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:58,68

125

29.06.2019

Kamnik

149.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:58,71

125

13.04.2019

Maribor

150.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:58,82

124

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:58,88

124

01.06.2019

Ravne na Koroškem

152.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

0:58,89

124

18.05.2019

Ptuj

153.  

ALFIREVIĆ Mila

2010

BM

0:59,11

123

06.07.2019

Koper

154.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

0:59,13

122

25.05.2019

Radovljica

155.  

PETEK Ema

2009

PAK

0:59,31

121

13.04.2019

Maribor

156.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:59,33

121

18.05.2019

Ptuj

157.  

ŽERJAV Lia

2011

CK

0:59,52

120

08.06.2019

Brestanica

158.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:59,91

118

15.06.2019

Varaždinske Toplice

159.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:59,99

117

13.04.2019

Maribor

160.  

POGAČAR Manca

2012

TK

1:00,39

115

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

DONOŠA Ajda

2008

GBR

1:00,54

114

25.05.2019

Radovljica

162.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

1:00,68

113

08.06.2019

Brestanica

163.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

1:00,71

113

12.05.2019

Koper

164.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

1:00,74

113

08.06.2019

Brestanica

165.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

1:00,76

113

29.06.2019

Kamnik

166.  

ČADEŽ Lina

2011

LL

1:00,91

112

08.06.2019

Brestanica

167.  

GROŠETA Zoja

2011

BM

1:01,27

110

18.04.2019

Maribor

168.  

PONIŽ Maja

2010

RL

1:01,34

110

01.06.2019

Ljubljana

169.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

1:01,45

109

06.07.2019

Koper

170.  

TANKO Taja

2010

RR

1:01,48

109

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

1:01,76

107

09.06.2019

Reka/Rijeka

172.  

JURETIČ Eva

2010

NG

1:01,81

107

17.03.2019

Koper

173.  

PIRC RAVNIČ Pia

2011

TK

1:01,82

107

25.05.2019

Radovljica

174.  

FIDERŠEK Lija

2009

TP

1:02,08

106

13.04.2019

Maribor

175.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

1:02,28

105

17.03.2019

Koper

176.  

ELSNER Carolina

2011

RL

1:02,33

104

23.03.2019

Ljubljana

177.  

KAC Manca

2009

FR

1:02,34

104

01.06.2019

Ravne na Koroškem

178.  

ŠOŠTAR Hana

2010

PAK

1:02,48

104

18.05.2019

Ptuj

179.  

VRBANIĆ Lana

2009

LL

1:02,52

103

23.03.2019

Ljubljana

180.  

SUŠEC JAMBROVIČ Ana

2010

VV

1:02,63

103

18.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

1:02,64

103

13.04.2019

Maribor

182.  

PEČNIK Emma

2008

FR

1:02,73

102

18.04.2019

Maribor

183.  

HROVAT Klara

2010

RL

1:02,76

102

01.06.2019

Ljubljana

184.  

TOMIĆ Vanja

2009

KK

1:02,78

102

11.11.2018

Koper

185.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

1:03,08

101

25.05.2019

Radovljica

186.  

GARTNER Tricija

2011

RL

1:03,13

101

01.06.2019

Ljubljana

187.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:03,40

99

18.05.2019

Ptuj

188.  

ROUS Zarja

2008

RL

1:03,59

98

01.06.2019

Ljubljana

189.  

BURJAK Iza

2008

FR

1:03,68

98

01.06.2019

Ravne na Koroškem

190.  

CAFUTA Erin

2010

TP

1:03,86

97

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

1:03,86

97

09.06.2019

Reka/Rijeka

192.  

VOLMAJER Alisa

2009

BM

1:03,93

97

18.04.2019

Maribor

193.  

MOŽINA Maša

2011

KKR

1:03,95

97

25.05.2019

Radovljica

194.  

ŠERUGA Katarina

2009

TP

1:04,04

96

13.04.2019

Maribor

195.  

TOMIĆ Sara

2008

KK

1:04,31

95

11.11.2018

Koper

196.  

ŠKROBAR Nika

2008

PDM

1:04,47

94

13.04.2019

Maribor

197.  

LEVANIČ Lana

2008

TP

1:04,77

93

18.05.2019

Ptuj

198.  

SPINDLER Nia

2008

PDM

1:04,94

92

13.04.2019

Maribor

199.  

VOLČJAK Patricija

2009

TK

1:05,14

91

09.06.2019

Reka/Rijeka

200.  

ŠPANINGER Leja

2011

TP

1:05,28

91

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

1:05,31

91

19.05.2019

Ljubljana

202.  

PONGRAC Kaja

2010

FR

1:05,42

90

18.04.2019

Maribor

203.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

1:05,54

90

23.03.2019

Ljubljana

204.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

1:06,21

87

08.06.2019

Brestanica

205.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

1:06,86

85

25.05.2019

Radovljica

206.  

RADUHA Tara

2011

ZR

1:07,19

83

18.05.2019

Ptuj

207.  

VODOPIJA Tana

2011

KK

1:07,25

83

11.11.2018

Koper

208.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

1:07,72

81

01.06.2019

Ljubljana

209.  

SELAN Augustina

2010

LL

1:08,55

78

19.05.2019

Ljubljana

210.  

RAKUŠ Brigita

2010

TP

1:08,64

78

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

1:09,01

77

01.06.2019

Ljubljana

212.  

KOTNIK Gaja

2011

VV

1:09,18

76

18.04.2019

Maribor

213.  

ŠVEGELJ Vita

2010

RL

1:09,40

76

01.06.2019

Ljubljana

214.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

1:09,85

74

18.04.2019

Maribor

215.  

BAJEC Zarja

2012

PKA

1:10,04

73

17.03.2019

Koper

216.  

ZAMUDA Aneja

2009

TP

1:10,23

73

18.05.2019

Ptuj

217.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

1:10,69

71

15.06.2019

Varaždinske Toplice

218.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

1:10,96

71

09.06.2019

Reka/Rijeka

219.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

1:10,99

71

18.05.2019

Ptuj

220.  

MAJCENOVIČ Nia

2012

PAK

1:11,23

70

15.06.2019

Varaždinske Toplice

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

LIPOVEC Eva

2010

GBR

1:11,35

69

25.05.2019

Radovljica

222.  

GRILC Ava

2012

TK

1:12,15

67

09.06.2019

Reka/Rijeka

223.  

KRALJ Ana

2010

TK

1:13,22

64

25.05.2019

Radovljica

224.  

RODMAN Lisa

2011

GBR

1:13,81

63

25.05.2019

Radovljica

225.  

PLANINŠEC Nuša

2010

TP

1:14,36

61

18.05.2019

Ptuj

226.  

KOREN Tinkara

2012

PKA

1:14,75

60

17.03.2019

Koper

 

KRUŠIČ Kaja

2009

CK

1:14,75

60

08.06.2019

Brestanica

 

PONIKVAR Ajda

2011

RL

1:14,75

60

01.06.2019

Ljubljana

229.  

OREHEK Hana

2010

TP

1:14,92

60

18.05.2019

Ptuj

230.  

DIMOVSKI Frida

2011

PAK

1:14,99

60

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

HUDIN Anissa Tisa

2008

PDM

1:15,85

58

13.04.2019

Maribor

232.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

1:16,91

55

18.05.2019

Ptuj

233.  

MLAKAR Tiana

2009

PAK

1:17,19

55

13.04.2019

Maribor

234.  

BRANKOVIČ Neža

2011

RL

1:19,14

51

01.06.2019

Ljubljana

235.  

POLJANŠEK Ella

2009

KA

1:19,92

49

22.05.2019

Kamnik

236.  

KOTAR Julija

2011

TP

1:19,96

49

18.05.2019

Ptuj

237.  

STERGAR Eva

2011

CK

1:25,71

40

08.06.2019

Brestanica

238.  

CAFUTA Enja

2012

TP

1:32,72

31

18.05.2019

Ptuj

239.  

ŠOŠTAR Antea

2011

PAK

1:33,46

31

18.05.2019

Ptuj

240.  

VINDIŠ Alja

2011

PAK

1:35,75

28

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

PERKO Evita

2011

TP

1:37,61

27

13.04.2019

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

241

2009.24

0:57,27

135



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.