Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 02.03.2021, 11:04:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

* ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:39,07

426

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

2.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:39,25

420

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

3.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:40,91

371

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

4.  

MENONI Ema

2009

CK

0:42,83

323

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

5.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:43,08

317

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

6.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:43,20

315

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

7.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:43,89

300

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

8.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:43,95

299

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

9.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:44,22

293

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

10.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:44,38

290

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:45,91

262

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

LIPONIK Špela

2009

BM

0:45,91

262

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

13.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:45,94

262

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

14.  

AVBELJ Ana

2009

KA

0:46,03

260

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

15.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:46,24

257

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

16.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:46,25

256

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

17.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:46,35

255

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

18.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:46,74

248

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

19.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:46,79

248

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

20.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:46,90

246

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:47,16

242

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

22.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:47,21

241

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

23.  

LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:47,52

236

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

24.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:47,60

235

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

25.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:47,67

234

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

26.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:47,75

233

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

27.  

VALEK Zala

2009

NC

0:47,79

232

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

28.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:48,12

228

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

29.  

MELE Zoja

2009

LL

0:48,26

226

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

30.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:48,34

224

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:48,55

222

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

32.  

ŠUTIĆ Tijana

2009

TK

0:48,99

216

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

33.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:49,00

216

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

34.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:49,21

213

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

35.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:49,23

212

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

36.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:49,33

211

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

37.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:49,49

209

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

38.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:49,67

207

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

39.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:49,68

207

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

40.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

0:49,84

205

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

SEIFERT Metka

2009

RL

0:49,85

205

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

42.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:49,87

204

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

43.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:50,00

203

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

44.  

STARC Taja

2009

RR

0:50,07

202

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

45.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:50,10

202

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

46.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:50,12

201

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

47.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

0:50,17

201

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

48.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:50,21

200

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

49.  

SEVER Sara

2009

RL

0:50,28

199

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

50.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:50,50

197

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:50,58

196

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

52.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:50,67

195

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

53.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:50,81

193

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

54.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:50,92

192

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

55.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:50,93

192

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

56.  

KORELC Kim

2010

TK

0:50,94

192

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

57.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:50,98

191

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:50,98

191

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

59.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:51,05

191

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

60.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:51,09

190

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

HELBL Lija

2010

FR

0:52,16

179

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

62.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:52,23

178

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

63.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:52,27

177

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

64.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:52,36

177

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

65.  

GIRINA Anastasia

2010

IL

0:52,43

176

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

66.  

VOGA Liu

2011

RAD

0:52,47

175

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

67.  

GARTNER Tricija

2011

RL

0:52,53

175

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

68.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:52,65

174

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

69.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:52,79

172

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

70.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:53,10

169

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GAJIĆ Ella

2010

AQ

0:53,18

168

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

 

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:53,18

168

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

73.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:53,33

167

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

74.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:53,36

167

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

75.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:53,42

166

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

76.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:53,46

166

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

77.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

0:53,58

165

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

78.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:53,60

165

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

79.  

KOS Lara

2009

TK

0:53,87

162

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

80.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

0:54,07

160

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:54,16

159

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

82.  

KOCIJANČIČ Mia

2010

RAD

0:54,39

157

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

 

KONEC Ula

2009

KK

0:54,39

157

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

84.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:54,89

153

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

85.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:55,09

151

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

86.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:55,21

151

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

87.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:55,33

150

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

88.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:55,43

149

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

89.  

GERBEC Živa

2011

OL

0:55,65

147

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

90.  

MLAKAR Hana

2011

OL

0:55,92

145

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BORIŠEK Noemi

2011

RT

0:56,21

143

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

92.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:56,35

142

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

93.  

MENONI Ana

2012

CK

0:56,72

139

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

94.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:56,90

137

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

95.  

ŠTEBEJ Manca

2011

PC

0:57,19

135

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

96.  

TRIVUNOVIĆ Anđelina

2011

IL

0:57,34

134

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

97.  

DIVJAK Manca

2009

TK

0:57,52

133

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

98.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:57,90

130

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

99.  

ZUPANČIČ Inja

2011

RT

0:57,91

130

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

100.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:58,13

129

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:58,14

129

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

102.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:58,18

129

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

103.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:58,29

128

11.07.2020

Radovljica

(ml.deklice+absolutno)

104.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:58,42

127

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

105.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

0:58,55

126

05.09.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

106.  

HROVAT Klara

2010

RL

0:58,68

125

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

107.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

0:58,76

125

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

108.  

BREGAR PAVLIN Vesna

2009

RL

0:58,85

124

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

109.  

ZAKIROVA Amalija

2012

TOR

0:58,88

124

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

110.  

ZUPAN Laura

2013

TK

0:59,22

122

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:59,32

121

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

112.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:59,50

120

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

113.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:59,66

119

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

114.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

1:01,07

111

25.07.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

115.  

ŽNIDARIČ Viva

2010

AQ

1:01,16

111

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

116.  

SVETLIČ Eva

2010

AQ

1:01,80

107

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

117.  

KOREN Maša

2011

FR

1:02,52

103

01.08.2020

Ravne na Koroškem

(ml.deklice+absolutno)

118.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

1:02,73

102

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

119.  

PONIKVAR Ajda

2011

RL

1:04,02

96

29.08.2020

Ljubljana

(ml.deklice+absolutno)

120.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

1:05,07

92

18.07.2020

Brestanica

(ml.deklice+absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠENK Tita

2011

KA

1:05,61

89

10.10.2020

Koper

(ml.deklice+absolutno)

122.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

1:05,79

89

23.06.2020

Ljubljanan

(ml.deklice+absolutno)

123.  

ŠPERNJAK Nina

2011

TK

1:08,05

80

03.10.2020

Kranj

(ml.deklice+absolutno)

124.  

PODGORŠEK Laura

2009

KA

1:08,62

78

26.09.2020

Kamnik

(ml.deklice+absolutno)

Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

124

2009.91

0:52,59

174



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.