Back    Home

Lestvice *
2020/2021, mlajše deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 05:40:27

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:40,24

390

05.06.2021

Radovljica

2.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:41,15

364

18.07.2021

Maribor

3.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:42,07

341

22.05.2021

Kranj

4.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:43,09

317

26.06.2021

Kamnik

5.  

TOMAŽEVIČ Lucija Elizabeta

2011

AQ

0:44,00

298

03.07.2021

Ravne na Koroškem

6.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:44,71

284

18.07.2021

Maribor

7.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:44,75

283

26.06.2021

Kamnik

8.  

GARTNER Tricija

2011

RL

0:45,47

270

10.07.2021

Ljubljana

9.  

KORELC Kim

2010

TK

0:45,51

269

03.07.2021

Ravne na Koroškem

10.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:45,69

266

12.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

GIRINA Anastasia

2010

IL

0:45,70

266

26.06.2021

Kamnik

12.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:45,74

265

26.06.2021

Kamnik

13.  

LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:46,22

257

22.05.2021

Kranj

14.  

TANKO Polona

2010

RR

0:46,45

253

19.06.2021

Brestanica

15.  

HELBL Lija

2010

FR

0:46,46

253

18.07.2021

Maribor

16.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:47,14

242

03.07.2021

Ravne na Koroškem

17.  

HERNANDEZ Alina Polona

2010

RL

0:47,50

237

26.06.2021

Kamnik

18.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:47,52

236

18.07.2021

Maribor

19.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:48,17

227

03.07.2021

Ravne na Koroškem

20.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:48,25

226

18.07.2021

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:48,46

223

19.06.2021

Brestanica

22.  

VOCOVNIK Maša

2010

TOR

0:48,72

219

26.06.2021

Kamnik

23.  

ČREPINKO Zala

2010

TP

0:48,74

219

18.07.2021

Maribor

24.  

GAJIĆ Ella

2010

AQ

0:48,85

217

22.05.2021

Kranj

25.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:49,09

214

05.06.2021

Radovljica

26.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:49,11

214

05.06.2021

Radovljica

27.  

HORVAT Tjaša

2010

BM

0:49,24

212

12.06.2021

Ljubljana

28.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:49,61

208

12.06.2021

Ljubljana

 

* JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:49,61

208

26.06.2021

Kamnik

30.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:49,63

207

22.05.2021

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:49,66

207

18.07.2021

Maribor

32.  

GRILC Ava

2012

TK

0:49,74

206

18.07.2021

Maribor

33.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:49,78

206

26.06.2021

Kamnik

34.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:50,03

202

18.07.2021

Maribor

35.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:50,14

201

19.06.2021

Brestanica

36.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:50,16

201

05.06.2021

Radovljica

37.  

MILINKOVIĆ Mia

2010

RT

0:50,32

199

18.07.2021

Maribor

38.  

KOCIJANČIČ Mia

2010

RAD

0:50,45

197

10.07.2021

Radovljica

39.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:50,52

197

12.06.2021

Ljubljana

40.  

BORIŠEK Noemi

2011

RT

0:51,00

191

05.06.2021

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MENONI Ana

2012

CK

0:51,06

190

19.06.2021

Brestanica

 

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:51,06

190

19.06.2021

Brestanica

43.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:51,24

188

19.06.2021

Brestanica

44.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:51,46

186

18.07.2021

Maribor

45.  

TRIVUNOVIĆ Andelina

2011

IL

0:51,49

186

18.07.2021

Maribor

46.  

VALANTIČ Mojca

2011

NG

0:51,56

185

19.06.2021

Brestanica

47.  

VOGA Liu

2011

TK

0:51,62

184

18.07.2021

Maribor

48.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:51,79

182

19.06.2021

Brestanica

49.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:51,83

182

19.06.2021

Brestanica

50.  

ZORE Pia

2011

RT

0:51,87

182

19.06.2021

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:51,90

181

18.07.2021

Maribor

52.  

ARNUŠ Nuša

2010

TP

0:51,99

180

18.07.2021

Maribor

53.  

HREN Neža

2012

KA

0:52,21

178

26.06.2021

Kamnik

54.  

VIDRIH Gaja

2012

FR

0:52,29

177

19.06.2021

Ravne na Koroškem

55.  

BOŽOVIĆ Tara

2010

CK

0:52,33

177

19.06.2021

Brestanica

56.  

KOREN Maša

2011

FR

0:52,36

177

19.06.2021

Ravne na Koroškem

57.  

JANČIČ Lira

2010

LL

0:52,58

174

18.07.2021

Maribor

58.  

GERBEC Živa

2011

OL

0:52,65

174

26.06.2021

Kamnik

59.  

ŠTIMEC Rubi

2010

KK

0:52,71

173

26.06.2021

Kamnik

60.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:52,83

172

12.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KELAIDIS Eva

2011

FR

0:53,27

168

19.06.2021

Ravne na Koroškem

62.  

TRČEK Sara

2011

AQ

0:53,47

166

26.06.2021

Kamnik

63.  

ZAKIROVA Amalija

2011

TOR

0:53,78

163

05.06.2021

Radovljica

64.  

ZUPAN Laura

2013

TK

0:54,02

161

18.07.2021

Maribor

65.  

POREDOŠ KUSTERLE Tosha

2012

TK

0:54,24

159

05.06.2021

Radovljica

66.  

REBERNIK KROFLIČ Pia

2010

PC

0:54,31

158

18.07.2021

Maribor

67.  

GOSTIŠA Maša

2013

TK

0:54,69

155

12.06.2021

Ljubljana

 

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

0:54,69

155

05.06.2021

Radovljica

69.  

KNEZ Iva

2011

RT

0:54,89

153

19.06.2021

Brestanica

70.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:55,02

152

10.07.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ZUPANČIČ Inja

2011

RT

0:55,57

148

19.06.2021

Brestanica

72.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:55,70

147

26.06.2021

Kamnik

73.  

ŽNIDARIČ Viva

2010

AQ

0:55,80

146

12.06.2021

Ljubljana

74.  

JURETIČ Eva

2010

NG

0:56,00

144

10.07.2021

Ljubljana

75.  

SVETLIČ Eva

2010

AQ

0:56,04

144

03.07.2021

Ravne na Koroškem

76.  

JUG Karmen

2010

TP

0:56,52

140

18.07.2021

Maribor

77.  

MLAKAR Vita

2011

KA

0:56,56

140

26.06.2021

Kamnik

78.  

ŽUGIČ JEHART Zoja

2011

RL

0:56,85

138

12.06.2021

Ljubljana

79.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

0:56,97

137

05.06.2021

Radovljica

80.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:57,19

135

10.06.2021

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

GRADIN Sara

2011

BM

0:57,29

135

26.06.2021

Kamnik

82.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:57,38

134

19.06.2021

Brestanica

83.  

LOSIEVA Anna

2013

KA

0:57,64

132

02.06.2021

Kamnik

84.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

0:57,81

131

10.07.2021

Ljubljana

85.  

KOZIN GULIČ Mia Sara

2012

TK

0:58,45

127

12.06.2021

Ljubljana

86.  

KLOPČIČ Sofija

2012

AQ

0:58,78

125

03.07.2021

Ravne na Koroškem

87.  

BRICELJ Sara

2012

LL

0:58,81

124

10.06.2021

Ljubljana

88.  

GOLOB Neža

2011

BM

0:59,12

122

18.07.2021

Maribor

89.  

GRNOVIĆ PLAVEC Lana

2010

IL

0:59,19

122

12.06.2021

Ljubljana

90.  

MAHNIČ Katarina

2012

AQ

0:59,41

121

26.06.2021

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

GABOR Lana

2010

BM

0:59,57

120

18.07.2021

Maribor

92.  

ČEPON Zara

2012

LL

0:59,90

118

26.06.2021

Kamnik

93.  

GRADIŠEK Klara

2012

RL

1:00,13

116

10.06.2021

Ljubljana

94.  

BUKOVAC Mia

2012

TK

1:00,24

116

26.06.2021

Kamnik

95.  

HREN RIOS Iza

2011

IL

1:00,61

114

05.06.2021

Radovljica

96.  

PONIKVAR Ajda

2011

RL

1:00,67

113

10.06.2021

Ljubljana

97.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

1:00,83

112

05.06.2021

Radovljica

98.  

ŠTRUKELJ Hana Agnes

2010

IL

1:00,90

112

12.06.2021

Ljubljana

99.  

DIMOVSKI Frida

2011

PAK

1:01,28

110

26.06.2021

Kamnik

100.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

1:01,57

108

05.06.2021

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠENK Tita

2011

KA

1:02,42

104

26.06.2021

Kamnik

102.  

PIRNAT Klara

2011

AQ

1:04,09

96

12.06.2021

Ljubljana

103.  

MURŠEC Ema

2010

BM

1:04,16

96

18.07.2021

Maribor

104.  

GUNDE Živa

2011

TK

1:04,35

95

02.06.2021

Kamnik

105.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

1:05,30

91

05.06.2021

Radovljica

106.  

AVČIN Vita

2012

AQ

1:05,66

89

12.06.2021

Ljubljana

107.  

LAHARNAR Maša

2013

TK

1:05,79

89

16.06.2021

Kamnik

108.  

ŠPERNJAK Nina

2011

TK

1:07,05

84

03.07.2021

Ravne na Koroškem

109.  

KAVČIČ Vita

2012

BP

1:08,01

80

10.07.2021

Radovljica

110.  

CVETKO Ema

2013

TK

1:09,07

77

26.06.2021

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MILKOVIĆ Ella

2010

TK

1:09,21

76

05.06.2021

Radovljica

112.  

TUBIN Mia

2011

BM

1:11,62

69

18.07.2021

Maribor

113.  

TANKO Lucija

2013

RR

1:12,84

65

19.06.2021

Brestanica

114.  

OLENIK Tea

2012

BP

1:13,73

63

10.07.2021

Radovljica

115.  

PRELESNIK Zoja

2012

RR

1:14,99

60

19.06.2021

Brestanica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

115

2010.85

0:54,35

158



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.