Back    Home

Lestvice *
2018/2019, mlajše deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2020, 23:45:31

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VRBINC Ema

2008

TOR

0:41,11

338

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

2.  

BELE Hana

2008

OL

0:41,43

330

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

3.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:42,32

309

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

4.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:42,68

302

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

5.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:42,69

301

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

6.  

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

0:42,91

297

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

7.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:43,19

291

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

8.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:43,26

290

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

9.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:44,01

275

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

10.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:44,06

274

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:44,14

273

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

12.  

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:44,39

268

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

13.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:44,67

263

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

14.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:44,94

258

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

15.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:45,08

256

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

16.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:45,51

249

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

17.  

URBANČIČ Eva

2008

OL

0:45,98

241

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

18.  

BRICELJ Iza

2008

OL

0:46,16

238

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

19.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:46,19

238

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

20.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:46,38

235

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:46,44

234

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

22.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:46,71

230

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

23.  

TERDIČ Živa

2008

TK

0:47,03

225

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

24.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:47,04

225

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

25.  

MENONI Ema

2009

CK

0:47,11

224

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:47,13

224

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

27.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:47,34

221

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

28.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:47,40

220

21.10.2018

Velenje

(ml.deklice)

29.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:47,41

220

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

30.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:47,56

218

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:47,58

218

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

32.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:47,59

217

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

33.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:47,71

216

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

34.  

JERKOVIČ Luna

2009

TK

0:47,78

215

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

35.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:47,84

214

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

36.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:47,91

213

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

37.  

PORI Naja

2008

FR

0:47,98

212

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

38.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:48,37

207

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

39.  

KORELC Karin

2008

TK

0:48,51

205

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

40.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:48,67

203

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:48,69

203

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

42.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:48,74

202

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

43.  

KRŠLIN Karolina

2008

OL

0:48,75

202

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

44.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:48,90

200

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

45.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:49,01

199

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

46.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:49,02

199

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

47.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:49,03

199

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

48.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:49,24

196

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

49.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:49,32

195

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

50.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:49,40

194

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:49,53

193

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

52.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:49,77

190

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

53.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:49,83

189

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

54.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:49,86

189

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

55.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:49,87

189

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

56.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

0:49,89

189

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

57.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:50,11

186

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

58.  

PULKO Ema Tereza

2008

TK

0:50,14

186

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

59.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:50,21

185

12.12.2018

Kranj

(ml.deklice)

 

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:50,21

185

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:50,22

185

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

62.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:50,23

185

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

63.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:50,25

185

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:50,25

185

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

65.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:50,29

184

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

66.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:50,32

184

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

67.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:50,63

181

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

68.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:50,66

180

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

69.  

BLATEŠIĆ Lana

2008

VV

0:50,67

180

21.10.2018

Velenje

(ml.deklice)

70.  

ILC Manja

2009

RR

0:50,72

180

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:50,84

178

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

72.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

0:50,85

178

01.12.2018

Sarajevo

(ml.deklice)

73.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:50,98

177

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

74.  

TANKO Polona

2010

RR

0:51,03

176

01.12.2018

Sarajevo

(ml.deklice)

75.  

PERČIČ Neja

2009

TK

0:51,10

176

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

76.  

POROBIJA Zala

2008

FR

0:51,40

172

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

77.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:51,46

172

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

78.  

TRČEK Sara

2008

TK

0:51,48

172

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

79.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:51,53

171

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

80.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:51,73

169

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:51,78

169

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

82.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

0:51,82

168

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

83.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:51,85

168

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

 

LIPONIK Špela

2009

BM

0:51,85

168

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

85.  

KOVAČEC Gaja

2008

BM

0:51,90

168

21.10.2018

Velenje

(ml.deklice)

86.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:51,93

167

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

87.  

BREZOVNIK Urša

2009

FR

0:51,97

167

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

88.  

KOŠIR Kiara

2010

RR

0:52,01

166

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

89.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:52,05

166

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

90.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:52,50

162

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:52,70

160

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

92.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:52,72

160

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

93.  

MARZIDOVŠEK Lea

2008

NC

0:52,76

159

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

94.  

VALEK Zala

2009

NC

0:52,82

159

08.12.2018

Ljubljana

(ml.deklice)

95.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:52,97

158

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

96.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:53,00

157

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

97.  

MELE Zoja

2009

LL

0:53,02

157

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

98.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:53,13

156

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

99.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:53,25

155

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

100.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:53,36

154

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:53,40

154

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

102.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:53,41

154

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

103.  

SEIFERT Metka

2009

RL

0:53,45

153

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

104.  

REBOLJ ZVONAR Lana

2009

RAD

0:53,51

153

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

105.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

0:53,57

152

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

106.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:53,65

152

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

107.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:53,68

151

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

108.  

STARC Taja

2009

RR

0:53,73

151

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

109.  

KORELC Kim

2010

TK

0:53,83

150

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

110.  

KRIŽAN Ela

2010

RR

0:53,85

150

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

0:53,92

149

10.02.2019

Maribor

(ml.deklice)

112.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

0:54,12

148

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

113.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:54,15

147

13.10.2018

Ribnica

(ml.deklice)

114.  

JOVANOVIĆ Sara

2008

RL

0:54,30

146

10.11.2018

Kranj

(ml.deklice)

115.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:54,42

145

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

116.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:54,44

145

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

117.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:54,68

143

06.04.2019

Velenje

(ml.deklice)

118.  

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

0:55,04

140

19.01.2019

Kranj

(ml.deklice)

119.  

SEVER Sara

2009

RL

0:55,24

139

24.11.2018

Banja Luka

(ml.deklice)

120.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:55,35

138

16.03.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ROJHT Tjaša

2008

BM

0:55,53

137

02.11.2018

Ruše

122.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:55,55

137

19.01.2019

Kranj

123.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

0:55,61

136

10.11.2018

Kranj

124.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:55,64

136

06.04.2019

Velenje

125.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:55,66

136

16.03.2019

Ljubljana

126.  

MELANŠEK Živa

2008

SDD

0:56,12

132

08.12.2018

Ljubljana

127.  

NEMEC Sara

2008

ZR

0:56,26

131

15.12.2018

Čakovec

128.  

PULKO Ela Klara

2010

TK

0:56,30

131

19.01.2019

Kranj

129.  

VRBANIĆ Lana

2009

LL

0:56,33

131

16.03.2019

Ljubljana

130.  

SABLJAKOVIĆ Sooraya

2008

LL

0:56,45

130

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:56,67

129

19.01.2019

Kranj

132.  

DEMIROVIĆ Hana

2008

PDM

0:56,72

128

19.01.2019

Kranj

133.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:56,74

128

19.01.2019

Kranj

134.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:56,76

128

06.04.2019

Velenje

135.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:56,80

128

24.11.2018

Banja Luka

136.  

BREZNIK Pia

2009

FR

0:57,04

126

16.03.2019

Ljubljana

137.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:57,51

123

13.10.2018

Ribnica

138.  

MALETIĆ Ana

2009

TK

0:57,52

123

16.03.2019

Ljubljana

139.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:57,58

123

15.12.2018

Čakovec

140.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:57,80

121

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:58,03

120

16.03.2019

Ljubljana

142.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:58,24

118

06.04.2019

Velenje

143.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:58,26

118

15.12.2018

Čakovec

144.  

GRM Marija

2009

LL

0:58,32

118

16.03.2019

Ljubljana

145.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:58,38

118

19.01.2019

Kranj

146.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:58,42

117

19.01.2019

Kranj

147.  

SMRTNIK Lia Zala

2010

FR

0:58,44

117

21.10.2018

Velenje

148.  

NOVAK Lia

2008

TK

0:58,80

115

19.01.2019

Kranj

149.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:58,85

115

24.11.2018

Banja Luka

150.  

VOLK Tjaša

2009

VV

0:58,92

114

21.10.2018

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ČUJEŽ Anja

2008

VV

0:59,20

113

19.01.2019

Kranj

152.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:59,22

113

16.03.2019

Ljubljana

153.  

TOVORNIK Anika

2008

NC

0:59,23

113

06.04.2019

Velenje

154.  

MALI Nika

2009

TK

0:59,25

112

12.12.2018

Kranj

155.  

TOVORNIK Nika

2011

NC

0:59,42

111

06.04.2019

Velenje

156.  

LAVRENČIČ Inja

2009

AQ

0:59,70

110

22.12.2018

Ljubljana

157.  

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:59,86

109

02.11.2018

Ruše

158.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:59,89

109

19.01.2019

Kranj

159.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

1:00,07

108

16.03.2019

Ljubljana

160.  

KONEC Ula

2009

KK

1:00,10

108

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

1:00,13

108

06.04.2019

Velenje

162.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

1:00,29

107

19.01.2019

Kranj

163.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

1:00,68

105

24.11.2018

Banja Luka

164.  

ERŽEN Nika

2010

TK

1:00,69

105

10.11.2018

Kranj

165.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

1:01,02

103

13.10.2018

Ribnica

166.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

1:01,40

101

06.04.2019

Velenje

167.  

PEČNIK Emma

2008

FR

1:01,68

100

21.10.2018

Velenje

168.  

LOVŠIN Ina Marie

2009

RR

1:02,00

98

19.01.2019

Kranj

169.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

1:02,46

96

22.12.2018

Ljubljana

170.  

TANKO Taja

2010

RR

1:02,62

95

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

MAČKIČ Tijana

2009

LL

1:02,63

95

16.03.2019

Ljubljana

172.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

1:03,03

93

15.12.2018

Čakovec

173.  

LJUBEC Sara

2010

PAK

1:03,07

93

19.01.2019

Kranj

174.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

1:03,44

92

16.03.2019

Ljubljana

175.  

GOLOB Zala

2008

NC

1:03,71

90

06.04.2019

Velenje

176.  

HVALEC Eva

2009

PAK

1:03,74

90

19.01.2019

Kranj

177.  

RAĐEVIĆ Ivana

2009

IL

1:04,20

88

16.03.2019

Ljubljana

178.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

1:04,49

87

09.01.2019

Kranj

179.  

KOMELJ Meta

2010

TK

1:04,85

86

09.01.2019

Kranj

180.  

BURJAK Iza

2008

FR

1:04,88

86

21.10.2018

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

1:04,97

85

19.01.2019

Kranj

182.  

DOLENEC Ela

2010

TK

1:05,23

84

19.01.2019

Kranj

183.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

1:05,61

83

13.10.2018

Ribnica

184.  

BROLIH Lara

2011

TK

1:06,07

81

14.11.2018

Kranj

185.  

ZAMUDA Aneja

2009

TP

1:06,32

80

16.03.2019

Ljubljana

186.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

1:06,98

78

02.11.2018

Ruše

187.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

1:08,36

73

19.01.2019

Kranj

188.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

1:08,53

72

13.10.2018

Ribnica

189.  

MOŽINA Maša

2011

KKR

1:09,81

69

10.11.2018

Kranj

190.  

STEWART Frances

2009

AQ

1:11,21

65

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

1:11,34

64

19.01.2019

Kranj

192.  

TOMŠIČ Zoja

2009

RL

1:12,18

62

16.03.2019

Ljubljana

193.  

BEŠTER Freja

2009

TK

1:13,03

60

12.12.2018

Kranj

194.  

GRADIŠAR Pika

2009

TK

1:13,05

60

14.11.2018

Kranj

195.  

TODOROVIĆ Atina

2010

OL

1:13,78

58

08.12.2018

Ljubljana

196.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

1:15,32

54

14.11.2018

Kranj

197.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

1:17,89

49

12.12.2018

Kranj

198.  

ŠUŠTERŠIČ Eva

2010

TK

1:19,37

46

14.11.2018

Kranj

199.  

RIHTARŠIČ Maja

2009

IL

1:19,41

46

16.03.2019

Ljubljana

200.  

KRUŠIČ Kaja

2009

CK

1:19,67

46

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

KOTNIK Gaja

2011

VV

1:20,98

44

21.10.2018

Velenje

202.  

KOZMELJ Rebeka

2009

KKR

1:32,60

29

10.11.2018

Kranj

203.  

KOŠIR Ema

2012

TK

1:39,10

24

09.01.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

203

2008.88

0:55,33

138



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.