Back    Home

Lestvice *
2019/2020, mlajše deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2020, 23:24:36

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

SEKNE Ina

2009

RAD

0:38,47

412

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

2.  

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

0:39,10

392

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

3.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:42,00

317

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

4.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:42,07

315

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

5.  

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:42,63

303

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

6.  

MENONI Ema

2009

CK

0:42,84

298

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

7.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:43,06

294

07.12.2019

Ljubljana

(ml.deklice)

8.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:43,18

291

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

9.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:43,47

285

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

10.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:43,84

278

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:44,03

275

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

12.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:44,28

270

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

13.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:44,84

260

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

14.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:45,04

257

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

15.  

MOČNIK Zala

2009

CER

0:45,35

251

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

16.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:45,41

250

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

17.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:45,49

249

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

18.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:46,08

240

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

19.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:46,30

236

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

20.  

MELE Zoja

2009

LL

0:46,42

234

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TANKO Polona

2010

RR

0:46,62

231

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

22.  

VALEK Zala

2009

NC

0:46,70

230

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

23.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:46,81

229

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

24.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:46,97

226

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

25.  

BRATINA Elina

2009

NC

0:47,01

226

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

26.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

0:47,16

223

16.11.2019

Velenje

(ml.deklice)

27.  

* LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:47,29

222

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

28.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:47,34

221

16.11.2019

Velenje

(ml.deklice)

29.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:47,37

221

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

30.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:47,40

220

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:47,47

219

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

32.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:47,75

215

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

33.  

RAZBORŠEK Katja

2010

RAD

0:47,88

214

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

34.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:48,24

209

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

35.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:48,25

209

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

36.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:48,34

207

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

37.  

GONČIN Tara

2009

RL

0:48,37

207

08.12.2019

Beograd

(ml.deklice)

38.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:48,44

206

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

39.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:48,52

205

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

40.  

KORELC Kim

2010

TK

0:48,76

202

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:48,78

202

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

42.  

SEVER Sara

2009

RL

0:48,97

200

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

43.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:49,18

197

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

 

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:49,18

197

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

45.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:49,38

195

16.11.2019

Velenje

(ml.deklice)

46.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:49,52

193

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

47.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

0:49,64

192

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

48.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:49,95

188

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

49.  

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:50,04

187

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

STARC Taja

2009

RR

0:50,04

187

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:50,06

187

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

52.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:50,24

185

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

53.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:50,46

182

16.11.2019

Velenje

(ml.deklice)

54.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:50,47

182

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

55.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:50,80

179

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

56.  

MALI Nika

2009

TK

0:51,01

176

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

57.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:51,03

176

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

58.  

SEIFERT Metka

2009

RL

0:51,05

176

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

59.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:51,18

175

16.11.2019

Velenje

(ml.deklice)

60.  

ILC Manja

2009

RR

0:51,19

175

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

0:51,22

174

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

62.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:51,25

174

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

63.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:51,30

174

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

64.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:51,38

173

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

65.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:51,55

171

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

66.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:51,63

170

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

67.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:51,65

170

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

68.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:51,69

170

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

69.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:51,80

169

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

70.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:51,82

168

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KONEC Ula

2009

KK

0:52,08

166

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

72.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:52,09

166

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

73.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:52,35

163

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

74.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:52,47

162

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

75.  

HELBL Lija

2010

FR

0:52,55

161

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

76.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:52,97

158

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

77.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:52,99

157

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

78.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:53,05

157

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

79.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:53,08

157

08.02.2020

Kranj

(ml.deklice)

80.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:53,23

155

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:53,46

153

19.10.2019

Ribnica

(ml.deklice)

82.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:53,94

149

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

83.  

LAVRENČIČ Inja

2009

AQ

0:54,18

147

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

84.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:54,62

144

21.12.2019

Čakovec

(ml.deklice)

85.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:54,98

141

18.01.2020

Kranj

(ml.deklice)

86.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

0:55,01

141

21.12.2019

Čakovec

(ml.deklice)

87.  

HAMULIĆ Elina

2011

RAD

0:55,08

140

13.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

88.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:55,35

138

16.11.2019

Kranj

(ml.deklice)

89.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:55,78

135

16.11.2019

Kranj

90.  

POLANC Nina

2009

PKA

0:55,84

134

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:55,89

134

16.11.2019

Kranj

92.  

GRM Marija

2009

LL

0:55,96

134

07.12.2019

Ljubljana

93.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:56,22

132

16.11.2019

Kranj

94.  

AVBELJ Ana

2009

KA

0:56,27

131

08.01.2020

Kranj

95.  

MENONI Ana

2012

CK

0:56,28

131

18.01.2020

Kranj

96.  

RIBNIKAR Ela

2010

TK

0:56,35

131

16.10.2019

Kranj

97.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:56,40

130

11.12.2019

Kranj

98.  

VIDMAR Pia

2009

BM

0:56,46

130

16.11.2019

Velenje

99.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

0:56,73

128

16.11.2019

Kranj

100.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:56,82

128

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:57,28

125

19.10.2019

Ribnica

102.  

KUZMAN Pina

2009

PC

0:57,30

124

16.11.2019

Kranj

103.  

ŠUŠTERŠIČ Eva

2010

TK

0:57,91

120

11.12.2019

Kranj

104.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:58,07

119

16.11.2019

Velenje

105.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

0:58,29

118

19.10.2019

Ribnica

106.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:58,52

117

18.01.2020

Kranj

107.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:58,57

116

07.12.2019

Ljubljana

108.  

NEMEC Amelie

2011

KK

0:58,70

116

16.11.2019

Kranj

109.  

GRILC Ava

2012

TK

0:58,76

115

08.01.2020

Kranj

110.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:59,09

113

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

0:59,16

113

21.12.2019

Čakovec

112.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

0:59,38

112

19.10.2019

Ribnica

 

ZUPANČIČ Inja

2011

RT

0:59,38

112

18.01.2020

Kranj

114.  

JURETIČ Eva

2010

NG

0:59,44

111

20.10.2019

Cerkno

115.  

KRALJ Ana

2010

TK

0:59,47

111

18.01.2020

Kranj

116.  

VOGA Liu

2011

RAD

0:59,49

111

19.10.2019

Ribnica

117.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:59,76

110

16.11.2019

Velenje

118.  

ELSNER Carolina

2011

RL

1:00,04

108

18.01.2020

Kranj

119.  

BROLIH Lara

2011

TK

1:00,15

107

18.01.2020

Kranj

120.  

MLAKAR Hana

2011

OL

1:00,26

107

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PONIŽ Maja

2010

RL

1:00,38

106

18.01.2020

Kranj

122.  

GARTNER Tricija

2011

RL

1:00,43

106

13.12.2019

Ljubljana

123.  

ŽNIDARIČ Viva

2010

AQ

1:00,70

105

18.01.2020

Kranj

124.  

URŠIČ Neva

2009

CER

1:00,74

104

20.10.2019

Cerkno

125.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

1:00,88

104

13.12.2019

Ljubljana

126.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

1:00,92

103

11.12.2019

Kranj

127.  

SAJOVIC KARUN Junija

2010

TK

1:01,37

101

18.01.2020

Kranj

128.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

1:01,38

101

18.01.2020

Kranj

129.  

BREŠAN SEMIČ Šeli

2009

NG

1:01,39

101

20.10.2019

Cerkno

130.  

BERIĆ Mineja

2009

TK

1:01,44

101

11.12.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

1:01,56

100

18.01.2020

Kranj

132.  

PREGRAD Frida

2009

KA

1:01,66

100

18.01.2020

Kranj

133.  

MOŽINA Maša

2011

KKR

1:02,05

98

16.11.2019

Kranj

134.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

1:02,63

95

18.01.2020

Kranj

135.  

SUŠEC JAMBROVIĆ Ana

2010

VV

1:03,09

93

16.11.2019

Velenje

136.  

VRHOVNIK Maša

2010

TK

1:03,22

92

11.12.2019

Kranj

137.  

GERBEC Živa

2011

OL

1:03,40

92

07.12.2019

Ljubljana

138.  

VUJANOVIC Ana

2010

TK

1:03,69

90

18.01.2020

Kranj

139.  

TUŠEK Sara

2011

TK

1:04,14

89

16.10.2019

Kranj

140.  

PIRC RAVNIČ Pia

2011

TK

1:04,41

87

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

MUHAREMOVIČ Tamara

2011

TK

1:04,58

87

08.01.2020

Kranj

142.  

SELAN Augustina

2010

LL

1:05,15

84

19.10.2019

Ribnica

143.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

1:05,27

84

21.12.2019

Čakovec

144.  

ĐURIĆ Ana

2009

TK

1:05,50

83

16.10.2019

Kranj

145.  

AMBROŽ Živa

2010

LL

1:06,71

79

13.12.2019

Ljubljana

146.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

1:07,02

78

07.12.2019

Ljubljana

147.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

1:09,34

70

18.01.2020

Kranj

148.  

ŠENK Tita

2011

KA

1:09,68

69

18.01.2020

Kranj

149.  

POREDOŠ KUSTERLE Tosha

2012

TK

1:09,79

69

08.01.2020

Kranj

150.  

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

1:10,78

66

08.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

LENARDIČ Lea

2012

TK

1:14,25

57

18.01.2020

Kranj

152.  

GOSTIŠA Maša

2013

TK

1:15,05

55

08.01.2020

Kranj

153.  

MIHELIČ Ema

2011

TK

1:15,28

55

08.01.2020

Kranj

154.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

1:15,73

54

16.10.2019

Kranj

155.  

BORIĆ Zoja

2010

RL

1:18,09

49

07.12.2019

Ljubljana

156.  

ZUPAN Laura

2013

TK

1:19,76

46

16.10.2019

Kranj

157.  

PERŠOLJA Eva

2011

TK

1:25,65

37

08.01.2020

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

157

2009.89

0:54,89

142



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.