Back    Home

MM Pomlad, 08.04.2017, Maribor, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0678

    RANT Erin (KKR, 2002)

    200KZ

    2:08,58

2.     

0671

    LOVŠIN Robert (RR, 1999)

    200KM

    1:56,50

3.     

0664

    RANT Erin (KKR, 2002)

    200MZ

    2:24,54

4.     

0658

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50PZ

    0:33,89

5.     

0655

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    200PZ

    2:40,15

6.     

0646

    LOVŠIN Robert (RR, 1999)

    200DM

    2:08,96

7.     

0642

    ŠINTLER Žiga (LCT, 2001)

    200PM

    2:27,17

8.     

0624

    HORVAT Mitja (NC, 2001)

    400KM

    4:17,48

9.     

0618

    KASTIGAR Ana (RR, 2003)

    200KZ

    2:12,58

10.     

0610

    WESENSCHEGG Aja Emma (NC, 2002)

    100KZ

    1:01,36

 

11.     

0606

    RANT Erin (KKR, 2002)

    200PZ

    2:44,35

12.     

0606

    VODENIK Iza (NC, 2003)

    50KZ

    0:28,04

13.     

0605

    VODENIK Iza (NC, 2003)

    50DZ

    0:28,87

14.     

0590

    VODENIK Iza (NC, 2003)

    100KZ

    1:02,06

15.     

0590

    ŠINTLER Žiga (LCT, 2001)

    200MM

    2:15,86

16.     

0589

    KREK BAŠELJ Matjaž (KKR, 2003)

    400KM

    4:22,40

17.     

0587

    PODPEČAN Saška (NC, 2002)

    400KZ

    4:42,27

18.     

0587

    ŠEGEL Nuša (FR, 2003)

    50KZ

    0:28,33

19.     

0587

    PETEK Medea (PDM, 1999)

    50KZ

    0:28,33

20.     

0581

    KASTIGAR Ana (RR, 2003)

    100KZ

    1:02,38


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Koper
PK Kranj
PK Lafarge Trbovlje
PK Neptun Celje
PA Kurent Ptuj
PD Maribor
PK Ribnica
PK Torpedo Ljubljana
PK Terme Ptuj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci
KPD Zvezda Kranj

Back