Back    Home

Pokal Ruš, 02.12.2016, Ruše, 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0479

    MARKAČ Zoja (FR, 2004)

    100KZ

    1:04,20

2.     

0472

    MARKAČ Zoja (FR, 2004)

    100HZ

    1:10,67

3.     

0435

    ČRČEK Laura (BM, 2004)

    100KZ

    1:06,27

4.     

0427

    ČRČEK Laura (BM, 2004)

    100PZ

    1:22,79

5.     

0408

    MARKAČ Zoja (FR, 2004)

    100DZ

    1:13,57

6.     

0395

    KAJŽER Katja (FR, 2004)

    100KZ

    1:08,46

7.     

0386

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    100KZ

    1:08,96

8.     

0386

    SAGERNIK Teja (FR, 2004)

    100PZ

    1:25,64

9.     

0379

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    100PZ

    1:26,16

10.     

0378

    KAJŽER Katja (FR, 2004)

    100DZ

    1:15,48

 

11.     

0378

    KUŠEJ Špela (FR, 2004)

    100KZ

    1:09,45

12.     

0378

    GOROPEVŠEK Rok (BM, 2002)

    100PM

    1:16,91

13.     

0367

    LEPOŠA Klemen (BM, 2003)

    50KM

    0:28,29

14.     

0367

    KAJŽER Katja (FR, 2004)

    100PZ

    1:27,08

15.     

0366

    LEPOŠA Klemen (BM, 2003)

    100KM

    1:02,82

16.     

0364

    SAGERNIK Teja (FR, 2004)

    100KZ

    1:10,37

17.     

0363

    FELTRIN KOSEC Eva (BM, 2004)

    100KZ

    1:10,44

18.     

0356

    ČRČEK Laura (BM, 2004)

    100DZ

    1:17,01

19.     

0356

    FELTRIN KOSEC Eva (BM, 2004)

    100PZ

    1:27,93

20.     

0355

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    100HZ

    1:17,65


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PA Kurent Ptuj
PD Maribor
PK Terme Ptuj
PK Zdravilišče Radenci

Back