Back    Home

Pokal Zdravilišča Radenci, 22.01.2017, Radenci, 25m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0528

    BENKO Klara (PDM, 2001)

    50KZ

    0:28,75

2.     

0514

    SVETEK Tajda (OL, 2002)

    50KZ

    0:29,00

3.     

0513

    BENKO Klara (PDM, 2001)

    100KZ

    1:03,59

4.     

0508

    SVETEK Tajda (OL, 2002)

    50KZ

    0:29,12

5.     

0500

    BENKO Klara (PDM, 2001)

    50HZ

    0:32,33

6.     

0497

    BENKO Klara (PDM, 2001)

    50KZ

    0:29,33

7.     

0482

    SVETEK Tajda (OL, 2002)

    50PZ

    0:36,51

8.     

0482

    SVETEK Tajda (OL, 2002)

    100KZ

    1:04,90

9.     

0478

    BRAČUN Anastazija (RL, 2003)

    100KZ

    1:05,09

10.     

0448

    BENKO Klara (PDM, 2001)

    50DZ

    0:31,85

 

11.     

0439

    ZUPANČIČ Tiatara (LCT, 2004)

    100KZ

    1:06,94

12.     

0439

    BENKO Klara (PDM, 2001)

    50PZ

    0:37,67

13.     

0423

    KAJŽER Katja (FR, 2004)

    50KZ

    0:30,94

14.     

0415

    TODOROVIČ Nika (LCT, 2002)

    100HZ

    1:13,73

15.     

0414

    TODOROVIČ Nika (LCT, 2002)

    50HZ

    0:34,44

16.     

0412

    ZUPANČIČ Tiatara (LCT, 2004)

    50KZ

    0:31,23

17.     

0410

    BRAČUN Anastazija (RL, 2003)

    50PZ

    0:38,54

18.     

0406

    BRAČUN Elizabeta (RL, 2004)

    100KZ

    1:08,74

19.     

0403

    KORPIČ Staša (ZR, 2004)

    50KZ

    0:31,45

20.     

0402

    SAGERNIK Teja (FR, 2004)

    100KZ

    1:08,95


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
100m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
100m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Radovljica
PK Lafarge Trbovlje
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
PD Maribor
ŠD Riba Ljubljana
PK Terme Ptuj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci

Back