Back    Home

1. kolo troboja BM-FR-VV, 03.03.2018, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0590

    MOŽE Matija (FR, 2000)

    100KM

    0:55,93

2.     

0590

    SUŠEC Miha (VV, 2000)

    100KM

    0:55,90

3.     

0581

    GRADIŠEK Jaša (VV, 2001)

    100KM

    0:56,21

4.     

0580

    KNEZ Lovro (FR, 2002)

    50PM

    0:31,10

5.     

0567

    KNEZ Lovro (FR, 2002)

    100KM

    0:56,67

6.     

0564

    MOŽE Matija (FR, 2000)

    50PM

    0:31,40

7.     

0549

    MOŽE Matija (FR, 2000)

    50DM

    0:27,19

8.     

0537

    KNEZ Lovro (FR, 2002)

    50DM

    0:27,39

9.     

0523

    PRAPROTNIK Tine (VV, 2000)

    100KM

    0:58,22

10.     

0502

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    800KZ

    10:09,59

 

11.     

0496

    KAJŽER Katja (FR, 2004)

    800KZ

    10:12,35

12.     

0490

    MERKAČ Žiga (FR, 2002)

    100KM

    0:59,50

13.     

0488

    LOGAR Tamara (VV, 2002)

    50PZ

    0:37,33

14.     

0486

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    100KZ

    1:05,75

15.     

0474

    PRAPROTNIK Tine (VV, 2000)

    50PM

    0:33,28

16.     

0474

    GRADIŠEK Jaša (VV, 2001)

    50DM

    0:28,55

17.     

0470

    PERC Anže (VV, 2003)

    100KM

    1:00,33

18.     

0470

    UDUČ Miha (BM, 2004)

    100KM

    1:00,32

19.     

0468

    MERKAČ Žiga (FR, 2002)

    200HM

    2:24,06

20.     

0467

    SEDAR Manca (FR, 2004)

    50PZ

    0:37,88


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


100m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
200m hrbtno moški Show results

100m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

REMIC Metka

2005

FR

2:41,88

442

2.     

ANGLEITNER SAGADIN Laura

2005

BM

2:42,67

436

izven     

KAJŽER Katja

2004

FR

2:43,49

429

   os.rek. (3:07,27; 14.54%)

3.     

KOKOŠINEK Taja

2005

FR

2:47,30

400

   os.rek. (3:02,31; 8.97%)

izven     

SEDAR Manca

2004

FR

2:52,09

368

4.     

PŠENIČNIK Neli

2006

FR

2:54,03

356

   os.rek. (3:00,89; 3.94%)

1.     

GERDEJ Nija

2007

FR

2:54,43

353

   os.rek. (3:02,34; 4.53%)

5.     

NAVODNIK Sara

2005

VV

2:55,05

349

6.     

MEDVED Tinkara

2006

FR

3:03,93

301

   os.rek. (3:03,94; 0%)

2.     

LAJBAHER Maja

2007

FR

3:04,33

299

         

3.     

KOKOT Lana

2007

FR

3:06,31

290

4.     

PERC Živa

2007

VV

3:06,51

289

   os.rek. (3:23,32; 9.01%)

7.     

PRINCL Nina

2006

VV

3:10,86

269

   os.rek. (4:11,28; 31.65%)

8.     

GLAVNIK Maruša

2006

VV

3:14,38

255

   os.rek. (3:24,11; 5%)

5.     

GOLOB Maja

2007

FR

3:15,36

251

   os.rek. (4:02,50; 24.12%)

9.     

DOBNIK Ana

2005

VV

3:21,08

230

   os.rek. (4:12,06; 25.35%)

6.     

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

3:25,25

217

   os.rek. (3:41,11; 7.72%)

7.     

ZIMIC Lara

2007

FR

3:36,75

184

8.     

BEZLAJ Anja

2008

BM

3:40,85

174

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

3:40,94

174

   os.rek. (brez rezultata)

         

10.     

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

3:43,66

167

11.     

SEKUTI Nina

2008

FR

3:45,41

163

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

PORI Naja

2008

FR

3:50,99

152

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

ŠVAGELJ REPOLUSK Julija

2006

BM

3:52,96

148

   os.rek. (4:30,70; 16.2%)

13.     

PETRIČ Klara

2009

FR

3:57,66

139

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

PROJE Nastja

2007

FR

3:59,75

136

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

KANDRIČ ŽILAVEC Alina

2005

BM

4:02,58

131

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

BOŽIČ Eva

2007

FR

4:05,20

127

   os.rek. (brez rezultata)




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Velenje

Back