Back    Home

MM Pingvinček, 24.03. - 25.03.2018, Kranj, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0744

    VOVK Tara (LL, 2000)

    200MZ

    2:19,18

2.     

0727

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:32,69

3.     

0723

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:32,75

4.     

0721

    BAU Martin (BM, 1994)

    200KM

    1:53,74

5.     

0720

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    200MM

    2:07,15

6.     

0708

    LOVŠIN Robert (RR, 1999)

    100DM

    0:55,52

7.     

0703

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    100HM

    0:58,29

8.     

0702

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    100HM

    0:58,32

9.     

0679

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    200MM

    2:09,67

10.     

0671

    KREK BAŠELJ Matjaž (TK, 2003)

    400KM

    4:11,31

 

11.     

0668

    LOVŠIN Robert (RR, 1999)

    100DM

    0:56,62

12.     

0667

    VOVK Tara (LL, 2000)

    200MZ

    2:24,33

13.     

0664

    BAU Martin (BM, 1994)

    200MM

    2:10,64

14.     

0662

    KOUS Lucija (RR, 1995)

    100HZ

    1:06,03

15.     

0657

    BAU Martin (BM, 1994)

    200KM

    1:57,33

16.     

0657

    RANT Erin (, 2002)

    400MZ

    5:06,33

17.     

0654

    KREK BAŠELJ Matjaž (TK, 2003)

    400KM

    4:13,42

18.     

0650

    RANT Erin (, 2002)

    200MZ

    2:25,53

19.     

0649

    ŠKULJ Ana (TK, 2001)

    50HZ

    0:31,15

20.     

0645

    ČENČIČ Nejc (RA, 2000)

    400KM

    4:14,60


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

2.     

ŠKULJ Ana

2001

TK

2:26,36

598

5.     

ANŽUR Lara

2000

IL

2:38,72

469

3.     

TOMAŽIČ Špela

2003

OL

2:39,90

459

   os.rek. (2:43,43; 2.2%)

4.     

KAŠMAN Neja

2003

BM

2:40,33

455

   os.rek. (2:59,03; 11.66%)

6.     

KRAMER Neja

2004

OL

2:40,88

450

   os.rek. (2:42,54; 1.03%)

7.     

VALANT Gaja Lucija

2004

OL

2:41,47

445

8.     

KLJUČANIN Sara

2004

TK

2:41,49

445

   os.rek. (2:46,53; 3.12%)

1.     

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

2:48,74

390

   os.rek. (2:57,04; 4.91%)

9.     

SIRNIK Stella

2004

RA

2:51,16

374

   os.rek. (2:51,75; 0.34%)

3.     

KAVČIČ Aja

2006

TK

2:53,02

362

   os.rek. (2:54,99; 1.13%)

         

5.     

Di LENARDO Tara

2006

TK

2:57,64

334

   os.rek. (3:07,63; 5.62%)

4.     

PULKO Ema Tereza

2008

TK

3:16,02

249

   os.rek. (3:49,43; 17.04%)

5.     

HIRŠENFELDER Maja

2008

KKR

3:19,48

236

   os.rek. (4:00,13; 20.37%)

11.     

SEDIČ Špela

2006

PAK

3:25,73

215

   os.rek. (brez rezultata)



200m hrbtno ženske, finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem

3.     

ŠKULJ Ana

2001

TK

2:25,58

608

9.     

KAŠMAN Neja

2003

BM

2:37,65

479

   os.rek. (2:59,03; 13.56%)

10.     

VALANT Gaja Lucija

2004

OL

2:38,32

472

   os.rek. (2:40,41; 1.32%)

6.     

TOMAŽIČ Špela

2003

OL

2:38,83

468

   os.rek. (2:43,43; 2.89%)

7.     

ANŽUR Lara

2000

IL

2:39,32

464

11.     

KRAMER Neja

2004

OL

2:41,33

446

   os.rek. (2:42,54; 0.75%)

13.     

KLJUČANIN Sara

2004

TK

2:44,96

418

   os.rek. (2:46,53; 0.95%)

14.     

SIRNIK Stella

2004

RA

2:50,19

380

   os.rek. (2:51,75; 0.91%)

15.     

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

2:52,38

366

   os.rek. (2:57,04; 2.7%)


200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Cerkno
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ajdovščina
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Torpedo Ljubljana

Back