Back    Home

1. kolo gorenjske regije, 31.03.2018, Radovljica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0746

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    200KZ

    2:04,57

2.     

0733

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50PZ

    0:32,60

3.     

0661

    MARČUN Manca (RAD, 2002)

    400MZ

    5:05,74

4.     

0639

    RANT Erin (, 2002)

    200KZ

    2:11,12

5.     

0630

    POGAČAR Žan (RAD, 1996)

    200KM

    1:58,94

6.     

0619

    RANT Erin (, 2002)

    400MZ

    5:12,41

7.     

0598

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    50KZ

    0:28,09

8.     

0595

    POGAČAR Žan (RAD, 1996)

    400MM

    4:49,83

9.     

0590

    KRISTAN Katrin (RAD, 2001)

    400MZ

    5:17,43

10.     

0580

    MARČUN Manca (RAD, 2002)

    50KZ

    0:28,38

 

11.     

0574

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    200HZ

    2:28,37

12.     

0559

    KREK BAŠELJ Matjaž (TK, 2003)

    200KM

    2:03,80

13.     

0557

    DOBROVOLJC Živa (KA, 2000)

    200KZ

    2:17,28

14.     

0537

    MARČUN Manca (RAD, 2002)

    50PZ

    0:36,16

15.     

0531

    POGAČAR Žan (RAD, 1996)

    50KM

    0:25,81

16.     

0525

    RANT Erin (, 2002)

    200HZ

    2:32,87

17.     

0518

    DOBROVOLJC Živa (KA, 2000)

    50PZ

    0:36,59

18.     

0513

    KREK BAŠELJ Matjaž (TK, 2003)

    400MM

    5:04,45

19.     

0502

    GOMBOC Maša (RAD, 2001)

    200KZ

    2:22,15

20.     

0499

    JAKUPOVIČ Emil (RAD, 2001)

    50KM

    0:26,36


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

KLINAR Anja

1988

RAD

2:28,37

574

1.     

RANT Erin

2002

2:32,87

525

2.     

KRISTAN Gaja

1999

RAD

2:36,58

488

1.     

BENDE Eva

2004

KA

2:37,80

477

2.     

NOVAK Lana

2004

TK

2:41,53

445

2.     

GOMBOC Maša

2001

RAD

2:44,44

422

2.     

GOMBOC Vita

2001

RAD

2:44,44

422

   os.rek. (2:47,60; 1.92%)

3.     

BRODER Mirna

2003

TK

2:46,19

408

   os.rek. (2:49,82; 2.18%)

4.     

VEZENKOVA Maja

2004

KA

2:48,28

393

   os.rek. (3:20,30; 19.02%)

1.     

MARČUN Mojca

2006

RAD

2:49,93

382

         

3.     

SERETIN Lara

1999

KA

2:51,04

375

   os.rek. (2:52,35; 0.76%)

4.     

BERLISK Maja

2002

KA

2:51,85

369

5.     

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

2:52,57

365

5.     

CELAR Eva

2003

TK

2:54,12

355

   os.rek. (3:02,79; 4.97%)

1.     

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

2:55,64

346

2.     

VEJNOVIČ Taja

2006

KA

2:55,68

346

   os.rek. (3:23,24; 15.68%)

2.     

VIDEC Iza

2007

KA

2:55,86

345

   os.rek. (3:05,79; 5.64%)

3.     

MAČEK SITAR Marja

2005

TK

2:57,37

336

   os.rek. (3:14,34; 9.56%)

4.     

ŠILER KLEMENČIČ Zoja

2006

TK

2:57,67

334

   os.rek. (3:37,76; 22.56%)

5.     

WAGGER Ema

2005

TK

2:58,75

328

   os.rek. (3:08,88; 5.66%)

         

6.     

ŽAGAR Pia

2003

TK

3:00,23

320

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

HRIBAR Sergeja

2007

TK

3:01,69

312

   os.rek. (3:09,21; 4.13%)

6.     

BEDRAČ Ana

2006

TK

3:02,24

310

   os.rek. (3:09,54; 4%)

7.     

Di LENARDO Tara

2006

TK

3:02,77

307

7.     

Di LENARDO Ana

2004

TK

3:03,89

301

4.     

ARKO Kaja

2008

RA

3:12,80

261

   os.rek. (brez rezultata)

5.     

PAJNTAR Blaža

2008

TK

3:17,90

242

   os.rek. (3:36,46; 9.37%)

6.     

PULKO Ema Tereza

2008

TK

3:18,13

241

8.     

MAJCEN Urša

2006

TK

3:29,82

203

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

SUHADOLNIK Gaja

2002

TK

3:37,14

183

   os.rek. (3:47,97; 4.98%)

         

7.     

CAMLEK Maca

2007

TK

3:37,48

182

   os.rek. (4:09,27; 14.61%)

8.     

ARH HUSANOVIĆ Sara

2007

TK

3:37,91

181

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

DOLENEC Neja

2007

TK

3:44,50

165

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

NAGLIČ Lara

2009

TK

3:52,40

149

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

FRLEC Katarina

2008

TK

3:52,92

148

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

CAMLEK Maša

2009

TK

3:57,41

140

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

LEVEC Maša

2008

KA

4:05,75

126

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

LUKAN Ivana

2008

KA

4:11,20

118

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

PERIČ Lana

2006

TK

4:13,73

114

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

PERČIČ Neja

2009

TK

4:39,19

86

   os.rek. (brez rezultata)

         

400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back