Back    Home

MM Pomlad, 14.04.2018, Maribor, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0690

    LOVŠIN Robert (RR, 1999)

    100KM

    0:53,08

2.     

0679

    LOVŠIN Robert (RR, 1999)

    100DM

    0:56,31

3.     

0656

    GUSEL Tadej (BM, 2000)

    200PM

    2:25,75

4.     

0653

    KASTIGAR Ana (RR, 2003)

    200KZ

    2:10,21

5.     

0648

    PRIMOŽIČ Marcel (BP, 2000)

    50DM

    0:25,73

6.     

0640

    LOVŠIN Robert (RR, 1999)

    50DM

    0:25,84

7.     

0630

    ŠINTLER Žiga (RT, 2001)

    200PM

    2:27,70

8.     

0626

    LOVŠIN Robert (RR, 1999)

    50KM

    0:24,44

9.     

0622

    KASTIGAR Ana (RR, 2003)

    400KZ

    4:36,98

10.     

0605

    KASTIGAR Ana (RR, 2003)

    100KZ

    1:01,13

 

11.     

0605

    ŠINTLER Žiga (RT, 2001)

    200MM

    2:14,78

12.     

0605

    PRIMOŽIČ Marcel (BP, 2000)

    50KM

    0:24,72

13.     

0597

    ŠINTLER Žiga (RT, 2001)

    50PM

    0:30,81

14.     

0594

    FAIN Nika (BM, 2003)

    50PZ

    0:34,97

15.     

0588

    GUSEL Tadej (BM, 2000)

    100PM

    1:07,89

16.     

0579

    ŠEGEL Nuša (FR, 2003)

    100KZ

    1:02,01

17.     

0577

    BALANT MARIN Kaja (BM, 1999)

    50DZ

    0:29,33

18.     

0575

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    400KZ

    4:44,21

19.     

0574

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    200KZ

    2:15,94

20.     

0573

    LOVŠIN Maša (RR, 2003)

    100HZ

    1:09,28


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

LOVŠIN Maša

2003

RR

2:28,64

571

1.     

ŠVONJA Mateja

1999

KK

2:35,88

495

1.     

LEVSTEK Maja

2005

RR

2:36,31

491

4.     

KAŠMAN Neja

2003

BM

2:38,07

475

3.     

BENKO Klara

2001

PAK

2:41,20

448

   os.rek. (2:43,06; 1.15%)

3.     

PAKIŽ RUMPF Izabela

2006

NC

2:41,74

443

   os.rek. (2:48,45; 4.14%)

7.     

SLAVIČ Gini

2003

FR

2:42,79

435

6.     

ARTIČ Rea Tia

2006

OL

2:46,26

408

   os.rek. (3:06,81; 12.36%)

2.     

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

2:46,67

405

   os.rek. (2:48,74; 1.24%)

10.     

MIHEVC Lara

2005

SDD

2:49,41

386

         

12.     

MERKAČ Julija

2006

FR

2:50,60

377

   os.rek. (2:52,46; 1.09%)

13.     

ĐUKIĆ Dora

2006

RR

2:54,27

354

14.     

MARJANOVIČ Ula

2006

RR

2:58,02

332

   os.rek. (3:04,57; 3.67%)

15.     

MEDVED Tinkara

2006

FR

2:58,53

329

   os.rek. (3:03,93; 3.02%)

5.     

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

3:01,34

314

   os.rek. (brez rezultata)

8.     

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

3:08,29

281

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

VRBINC Ema

2008

TOR

3:08,50

280

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

3:15,51

251

   os.rek. (brez rezultata)

17.     

STARC Niki

2006

RR

3:18,46

240

   os.rek. (3:36,92; 9.3%)

12.     

PERC Tia

2007

NC

3:20,49

232

   os.rek. (3:30,36; 4.92%)

         

13.     

BRATINA Elina

2009

NC

3:27,76

209

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

MENONI Ema

2009

CK

3:30,52

201

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

SEKUTI Nina

2008

FR

3:35,15

188

   os.rek. (3:45,41; 4.76%)

16.     

ALAGIČ Nika

2007

NC

3:47,73

158

   os.rek. (brez rezultata)

17.     

VALEK Zala

2009

NC

3:50,69

152

   os.rek. (brez rezultata)

18.     

NOVAK Tia

2008

RR

3:57,56

139

   os.rek. (brez rezultata)


200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Kamnik
PK Koper
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Torpedo Ljubljana
PK Terme Ptuj
PK Zdravilišče Radenci

Back