Back    Home

MM Ilirija, 05.05.2018, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0705

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    200MZ

    2:21,67

2.     

0696

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    100DZ

    1:02,59

3.     

0683

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100DZ

    1:02,98

4.     

0671

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    400KM

    4:11,26

5.     

0662

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    100KM

    0:53,81

6.     

0650

    KREK BAŠELJ Matjaž (TK, 2003)

    400KM

    4:14,02

7.     

0647

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    200KM

    1:57,91

8.     

0641

    GLOBOKAR Sara (LL, 2002)

    200MZ

    2:26,25

9.     

0638

    VOVK Tara (LL, 2000)

    200DZ

    2:21,48

10.     

0619

    PATERNOST Ida (LL, 2003)

    200KZ

    2:12,54

 

11.     

0613

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100HZ

    1:07,74

12.     

0609

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    200DM

    2:10,62

13.     

0608

    PATERNOST Ida (LL, 2003)

    400MZ

    5:14,25

14.     

0606

    JELESIJEVIČ Anja (OL, 2003)

    100KZ

    1:01,08

15.     

0606

    HRIBAR Petja (TK, 2002)

    200KZ

    2:13,48

16.     

0601

    KLEMENC Peter (LL, 2001)

    100KM

    0:55,57

17.     

0596

    GLOBOKAR Sara (LL, 2002)

    200DZ

    2:24,69

18.     

0592

    VALANT Gaja Lucija (OL, 2004)

    400KZ

    4:41,48

19.     

0588

    HRIBAR Petja (TK, 2002)

    100KZ

    1:01,71

20.     

0586

    ŠPIK Eva (TK, 2003)

    100KZ

    1:01,76


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

VOVK Tara

2000

LL

2:28,32

575

   os.rek. (2:55,93; 18.61%)

1.     

FORTUNA Liza

2003

LL

2:32,58

528

2.     

POGAČAR Zala

2004

TK

2:37,94

476

3.     

TOMAŽIČ Špela

2003

OL

2:38,29

473

   os.rek. (2:38,83; 0.34%)

4.     

MIHALIČ Sara

2004

OL

2:38,32

472

   os.rek. (2:40,76; 1.54%)

1.     

HRIBAR Petja

2002

TK

2:39,12

465

   os.rek. (2:46,58; 4.68%)

5.     

KRAMER Neja

2004

OL

2:39,28

464

   os.rek. (2:40,88; 1%)

6.     

VALANT Gaja Lucija

2004

OL

2:39,54

462

7.     

KLJUČANIN Sara

2004

TK

2:42,57

436

8.     

NOVAK Lana

2004

TK

2:43,67

428

         

1.     

HAJDINJAK Ana

2006

OL

2:48,46

392

   os.rek. (3:11,74; 13.81%)

2.     

PIŠEK Eva

2002

LL

2:48,63

391

9.     

FERBEŽAR Tara

2003

OL

2:50,24

380

   os.rek. (brez rezultata)

2.     

KUNŠTIĆ Lara

2005

LL

2:52,55

365

   os.rek. (3:01,04; 4.92%)

3.     

AVRAMOVIČ Lana

2006

IL

2:58,65

329

   os.rek. (3:06,79; 4.55%)

4.     

KOVAČ Maša

2005

LL

3:00,00

321

   os.rek. (3:37,28; 20.71%)

10.     

PUŠKARIČ Andreja

2004

LL

3:15,06

252

   os.rek. (3:17,46; 1.23%)

5.     

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

3:23,90

221

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

RODE Lia

2007

IL

3:25,44

216

   os.rek. (brez rezultata)

7.     

SNOJ Brina

2006

IL

3:30,46

201

   os.rek. (3:47,25; 7.97%)

         

200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Celulozar Krško
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PK Ajdovščina
PK Radovljica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj

Back