Back    Home

Pokal Terme Ptuj, 12.05. - 13.05.2018, Ptuj, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0568

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    200KZ

    2:16,41

2.     

0556

    PETEK Medea (PDM, 1999)

    50KZ

    0:28,77

3.     

0540

    ANGLEITNER SAGADIN Laura (BM, 2005)

    200MZ

    2:34,85

4.     

0537

    KAŠMAN Neja (BM, 2003)

    100KZ

    1:03,58

5.     

0534

    DOLINAR Jure (BM, 1999)

    400KM

    4:31,11

6.     

0521

    ČRČEK Laura (BM, 2004)

    50KZ

    0:29,40

7.     

0520

    BENKO Klara (PAK, 2001)

    50KZ

    0:29,42

8.     

0516

    JOSIPOVIČ KOLAR Nika (PC, 2001)

    400KZ

    4:54,63

9.     

0515

    ČRČEK Laura (BM, 2004)

    50KZ

    0:29,52

10.     

0504

    KAŠMAN Neja (BM, 2003)

    100KZ

    1:04,97

 

11.     

0502

    GROBELŠEK Lora (PAK, 1997)

    50KZ

    0:29,78

12.     

0500

    BENKO Klara (PAK, 2001)

    50KZ

    0:29,81

13.     

0499

    GUSEL Tadej (BM, 2000)

    200KM

    2:08,56

14.     

0497

    ČRČEK Laura (BM, 2004)

    200MZ

    2:39,16

15.     

0496

    ODER Nik (BM, 2001)

    50KM

    0:26,41

16.     

0495

    GROBELŠEK Lora (PAK, 1997)

    50KZ

    0:29,92

17.     

0494

    KORPIČ Staša (ZR, 2004)

    50KZ

    0:29,94

18.     

0492

    KORPIČ Staša (ZR, 2004)

    50KZ

    0:29,97

19.     

0492

    ŠERBEC Gregor (PAK, 1990)

    50KM

    0:26,48

20.     

0487

    BOREC Jaka (BM, 2004)

    200MM

    2:24,84


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

LIPAVIC Sara

2002

PDM

2:55,34

348

   os.rek. (2:55,92; 0.33%)

1.     

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

2:57,75

334

2.     

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

3:57,13

140

   os.rek. (brez rezultata)


200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Neptun Celje
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Radovljica
PK Terme Ptuj
PK Zdravilišče Radenci

Back