Back    Home

Pokal mesta Ljubljana, 19.05. - 20.05.2018, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0767

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    200KZ

    2:03,39

2.     

0755

    PRIMOŽIČ Marcel (BP, 2000)

    400KM

    4:01,58

3.     

0725

    VOVK Tara (LL, 2000)

    200MZ

    2:20,33

4.     

0721

    PRIMOŽIČ Marcel (BP, 2000)

    200KM

    1:53,73

5.     

0713

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    400MM

    4:32,93

6.     

0705

    VOVK Tara (LL, 2000)

    400MZ

    4:59,21

7.     

0699

    RANT Erin (TK, 2002)

    400MZ

    5:00,05

8.     

0677

    DEMŠAR Blaž (OL, 1997)

    100KM

    0:53,41

9.     

0672

    RANT Erin (TK, 2002)

    200MZ

    2:23,92

10.     

0658

    PATERNOST Ida (LL, 2003)

    400KZ

    4:31,78

 

11.     

0650

    TODOROVIĆ Andrea (OL, 2001)

    200KZ

    2:10,38

12.     

0649

    TODOROVIĆ Andrea (OL, 2001)

    200HZ

    2:22,45

13.     

0648

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50PZ

    0:33,97

14.     

0648

    GLOBOKAR Sara (LL, 2002)

    200DZ

    2:20,71

15.     

0644

    PATERNOST Ida (LL, 2003)

    200KZ

    2:10,82

16.     

0643

    VOVK Tara (LL, 2000)

    50KZ

    0:27,42

17.     

0643

    JELESIJEVIČ Anja (OL, 2003)

    200KZ

    2:10,83

18.     

0641

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200KZ

    2:11,00

19.     

0640

    GLOBOKAR Sara (LL, 2002)

    200KZ

    2:11,04

20.     

0640

    HRIBAR Petja (TK, 2002)

    400MZ

    5:09,02


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

TODOROVIĆ Andrea

2001

OL

2:22,45

649

   os.rek. (2:22,58; 0.09%)

1.     

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

2:27,11

589

2.     

PATERNOST Ida

2003

LL

2:30,38

551

3.     

HRIBAR Petja

2002

TK

2:35,23

501

   os.rek. (2:39,12; 2.5%)

4.     

ŠPIK Eva

2003

TK

2:36,35

491

   os.rek. (2:39,96; 2.3%)

2.     

LEVSTEK Maja

2005

RR

2:36,88

486

3.     

BENDE Eva

2004

KA

2:37,29

482

6.     

KREVZEL PANIČ Špela

2003

LL

2:38,26

473

4.     

VALANT Gaja Lucija

2004

OL

2:38,86

468

7.     

SEKAVČNIK Taja

2003

FR

2:42,66

436

         

5.     

KLJUČANIN Sara

2004

TK

2:43,12

432

8.     

BRODER Mirna

2003

TK

2:44,98

417

   os.rek. (2:46,19; 0.73%)

9.     

BERLISK Maja

2002

KA

2:46,65

405

6.     

VEZENKOVA Maja

2004

KA

2:46,65

405

   os.rek. (2:48,28; 0.97%)

8.     

MAČEK SITAR Marja

2005

TK

2:48,64

391

   os.rek. (2:57,37; 5.17%)

9.     

SEDAR Manca

2004

FR

2:48,83

390

10.     

SIRNIK Stella

2004

RA

2:49,14

387

2.     

POGAČAR Neža

2001

TK

2:49,52

385

10.     

CELAR Eva

2003

TK

2:50,01

381

   os.rek. (2:54,12; 2.41%)

1.     

VIDEC Iza

2007

KA

2:50,56

378

   os.rek. (2:55,86; 3.1%)

         

2.     

VEJNOVIČ Taja

2006

KA

2:52,33

366

   os.rek. (2:55,68; 1.94%)

11.     

DUMENČIĆ Sanja

2004

NG

2:53,01

362

   os.rek. (2:57,22; 2.43%)

12.     

CAMLEK Neca

2004

TK

2:53,73

357

3.     

NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka

2006

LL

2:53,87

357

   os.rek. (2:59,63; 3.31%)

13.     

PETERLIN Žana

2004

KA

2:55,62

346

   os.rek. (3:02,59; 3.96%)

4.     

FORTUNA Lena

2007

LL

2:56,64

340

   os.rek. (3:01,47; 2.73%)

5.     

BOBIK Timea

2006

LL

3:05,45

294

   os.rek. (3:21,98; 8.91%)

6.     

KAC Petra

2007

LL

3:10,87

269

   os.rek. (3:38,20; 14.31%)

7.     

ŠPUNT Gaja

2006

LL

3:12,74

262

   os.rek. (3:40,20; 14.24%)

14.     

PUŠKARIČ Andreja

2004

LL

3:15,01

253

   os.rek. (3:15,06; 0.02%)

         

8.     

ROTAR Nika

2006

LL

3:15,95

249

   os.rek. (3:39,40; 11.96%)

9.     

ČERU KONDA Tinkara

2006

LL

3:33,30

193

   os.rek. (3:50,41; 8.02%)


200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

ŠD Aqua Ljubljana
PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PK Ajdovščina
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back