Back    Home

Memorial Jožeta Rebca, 26.05.2018, Radovljica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0686

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    100DZ

    1:02,88

2.     

0619

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    50KZ

    0:27,76

3.     

0560

    GOMBOC Vita (RAD, 2001)

    200KZ

    2:17,00

4.     

0524

    KRISTAN Gaja (RAD, 1999)

    100HZ

    1:11,37

5.     

0514

    MARČUN Mojca (RAD, 2006)

    200KZ

    2:20,97

6.     

0493

    RABIČ Rafaela (RAD, 2001)

    800KZ

    10:13,53

7.     

0491

    MARČUN Mojca (RAD, 2006)

    50KZ

    0:29,99

8.     

0491

    URBANČIČ Tinkara (RAD, 2002)

    400KZ

    4:59,69

9.     

0490

    RABIČ Rafaela (RAD, 2001)

    400KZ

    4:59,89

10.     

0489

    PŠENIČNIK Nejc (RAD, 2003)

    100KM

    0:59,51

 

11.     

0489

    PETERNEL Primož (RAD, 2004)

    400KM

    4:39,32

12.     

0486

    URBANČIČ Tinkara (RAD, 2002)

    200KZ

    2:23,68

13.     

0482

    GOMBOC Vita (RAD, 2001)

    50KZ

    0:30,17

14.     

0481

    LIČEN Sara (PKA, 2005)

    50KZ

    0:30,19

15.     

0477

    URBANČIČ Tinkara (RAD, 2002)

    800KZ

    10:20,07

16.     

0475

    PETERNEL Primož (RAD, 2004)

    800KM

    9:39,14

17.     

0469

    JUG Sebastjan (NC, 2005)

    100KM

    1:00,36

18.     

0469

    GOMBOC Maša (RAD, 2001)

    50KZ

    0:30,45

19.     

0462

    NAUMOVSKA Lana (RAD, 2003)

    200MZ

    2:43,08

20.     

0459

    URBANČIČ Tinkara (RAD, 2002)

    200MZ

    2:43,44


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

BIČEK Zala Pia

2005

RAD

2:41,19

448

   os.rek. (2:42,92; 1.07%)

2.     

PAKIŽ RUMPF Izabela

2006

NC

2:44,31

423

1.     

URBANČIČ Tinkara

2002

RAD

2:50,18

380

3.     

ŠILER KLEMENČIČ Zoja

2006

TK

2:52,74

364

   os.rek. (2:57,67; 2.85%)

4.     

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

2:54,34

354

5.     

VRBINC Ema

2008

TOR

3:00,73

317

   os.rek. (3:08,50; 4.29%)

2.     

NAUMOVSKA Lana

2003

RAD

3:01,53

313

   os.rek. (3:04,44; 1.6%)

6.     

LAMPRET Sara

2005

BM

3:01,86

312

3.     

RABIČ Rafaela

2001

RAD

3:02,86

306

   os.rek. (3:02,87; 0%)

7.     

ARNEŽ Maša

2005

RAD

3:04,50

298

   os.rek. (3:13,81; 5.04%)

         

8.     

PULKO Ema Tereza

2008

TK

3:14,18

256

   os.rek. (3:16,02; 0.94%)

9.     

PERC Tia

2007

NC

3:23,20

223

10.     

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

3:23,52

222

11.     

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

3:33,31

193

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

BRATINA Elina

2009

NC

3:41,39

172

13.     

VALEK Zala

2009

NC

3:58,04

139


200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Cerkno
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Neptun Celje
DVŠ Posejdon Celje
PK Ajdovščina
PK Radovljica
PK Triglav Kranj
PK Torpedo Ljubljana
KPD Zvezda Kranj

Back