Back    Home

3. kolo ljubljanske regije, 26.05.2018, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0684

    VOVK Tara (LL, 2000)

    200KZ

    2:08,19

2.     

0656

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200KZ

    2:10,00

3.     

0655

    DEMŠAR Blaž (OL, 1997)

    200KM

    1:57,40

4.     

0627

    GLOBOKAR Sara (LL, 2002)

    200KZ

    2:11,98

5.     

0603

    KAVČIČ JOGAN Ira (LL, 2004)

    200KZ

    2:13,68

6.     

0579

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    800KZ

    9:41,35

7.     

0574

    PŠENIČNIK Tiara (LL, 2003)

    200KZ

    2:15,91

8.     

0562

    KLEMENC Peter (LL, 2001)

    200KM

    2:03,59

9.     

0561

    VALANT Gaja Lucija (OL, 2004)

    200KZ

    2:16,96

10.     

0548

    KREVZEL PANIČ Špela (LL, 2003)

    200KZ

    2:18,05

 

11.     

0536

    POVŠIČ VESEL Pia (LL, 2001)

    800KZ

    9:56,73

12.     

0527

    MIHALIČ Sara (OL, 2004)

    800KZ

    10:00,03

13.     

0521

    MIŠVELJ Lara (OL, 2004)

    200KZ

    2:20,39

14.     

0517

    DOVČ Lan (OL, 2003)

    400MM

    5:03,77

15.     

0509

    POVŠIČ VESEL Pia (LL, 2001)

    200KZ

    2:21,50

16.     

0505

    ILAR Ula (LL, 2003)

    200KZ

    2:21,84

17.     

0505

    OMAHEN Tina (LL, 2002)

    800KZ

    10:08,75

18.     

0503

    TOMAŽIČ Špela (OL, 2003)

    400MZ

    5:34,76

19.     

0497

    ZOGOVIČ Dejan (LL, 2004)

    1500KM

    18:19,40

20.     

0497

    OMAHEN Tina (LL, 2002)

    200KZ

    2:22,60


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


200m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
200m delfin moški Show results
200m hrbtno moški Show results
400m mešano moški Show results

200m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
200m delfin ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

PERENIČ Pika

2002

RL

2:36,50

489

1.     

VALANT Gaja Lucija

2004

OL

2:40,53

453

2.     

ŽERJAL Hana

2002

RL

2:41,51

445

2.     

MIŠVELJ Lara

2004

OL

2:44,50

421

   os.rek. (3:04,22; 11.98%)

3.     

KRAMER Neja

2004

OL

2:48,41

392

4.     

OMERČEVIĆ Juno

2004

OL

2:48,86

389

1.     

ROŽIČ Ula

2007

LL

2:52,46

365

   os.rek. (3:39,06; 27.02%)

1.     

GRUBAN POHAR Puja

2006

RL

2:52,57

365

   os.rek. (brez rezultata)

5.     

HABIČ Nika

2004

IL

2:53,27

360

   os.rek. (3:03,31; 5.79%)

2.     

KOVAČ Maša

2005

LL

2:55,07

349

   os.rek. (3:00,00; 2.81%)

         

2.     

FORTUNA Lena

2007

LL

2:56,30

342

   os.rek. (2:56,64; 0.19%)

6.     

OCEGUERA BATTELINO Isabel

2004

OL

2:56,35

342

   os.rek. (3:35,15; 22%)

3.     

MELE Ula

2007

LL

2:59,21

326

   os.rek. (3:23,43; 13.51%)

3.     

PIRJEVEC Reina

2005

SDD

3:02,14

310

   os.rek. (3:17,04; 8.18%)

4.     

ENIKO Lada

2005

RL

3:02,37

309

   os.rek. (3:04,21; 1%)

5.     

SHEVCHENKO Anastasiia

2005

IL

3:06,12

291

4.     

PREDALIČ Kaja

2007

LL

3:08,65

279

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

POSPIŠ Gaja

2002

RL

3:12,69

262

   os.rek. (brez rezultata)

5.     

BRICELJ Iza

2008

OL

3:14,95

253

   os.rek. (3:23,86; 4.57%)

6.     

KAC Petra

2007

LL

3:15,33

251

         

7.     

ZORKO Zara

2007

OL

3:19,19

237

   os.rek. (3:22,49; 1.65%)

8.     

ŽALAC Lana

2007

OL

3:22,73

225

   os.rek. (3:31,70; 4.42%)

6.     

KOVAČ Tara

2006

RL

3:25,00

217

   os.rek. (brez rezultata)

9.     

RODE Lia

2007

IL

3:26,70

212

10.     

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

3:31,18

199

7.     

OCEGUERA BATTELINO Yona

2006

OL

3:32,37

195

   os.rek. (brez rezultata)

11.     

PRIMC Lina

2007

LL

3:33,61

192

   os.rek. (4:01,97; 13.27%)

12.     

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

3:36,34

185

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

3:36,61

184

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

KOVAČ Kaja

2008

LL

3:41,14

173

   os.rek. (brez rezultata)

         

8.     

ČERU KONDA Tinkara

2006

LL

3:42,70

169

15.     

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

3:45,75

163

   os.rek. (brez rezultata)

16.     

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

3:46,59

161

   os.rek. (4:06,26; 8.68%)

17.     

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

3:56,69

141

   os.rek. (brez rezultata)

18.     

BELE Hana

2008

OL

4:07,23

124

   os.rek. (brez rezultata)

19.     

BERČAN Lucija

2007

LL

4:19,56

107

   os.rek. (brez rezultata)


400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Ilirija Ljubljana
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
ŠD Riba Ljubljana
ŠD Delfin Ljubljana
PK Torpedo Ljubljana

Back