Back    Home

Lučkin memorial, 23.06.2018, Trbovlje, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0641

    RANT Erin (TK, 2002)

    200MZ

    2:26,24

2.     

0625

    RANT Erin (TK, 2002)

    100KZ

    1:00,47

3.     

0618

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100KZ

    1:00,68

4.     

0616

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200KZ

    2:12,75

5.     

0613

    RANT Erin (TK, 2002)

    100KZ

    1:00,84

6.     

0601

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    200KM

    2:00,85

7.     

0599

    SVETEK Jaka (OL, 2000)

    100DM

    0:58,71

8.     

0595

    KREK BAŠELJ Matjaž (TK, 2003)

    200KM

    2:01,22

9.     

0589

    ŠINTLER Žiga (RT, 2001)

    100KM

    0:55,95

10.     

0588

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100KZ

    1:01,70

 

11.     

0585

    TOBIAS David (BM, 2000)

    100DM

    0:59,18

12.     

0585

    ŠINTLER Žiga (RT, 2001)

    100KM

    0:56,06

13.     

0579

    MIHALIČ Sara (OL, 2004)

    100KZ

    1:02,02

14.     

0576

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100DZ

    1:06,68

15.     

0574

    PERKO Matija (OL, 2002)

    100KM

    0:56,44

16.     

0572

    MIHALIČ Sara (OL, 2004)

    200KZ

    2:16,10

17.     

0571

    TOBIAS David (BM, 2000)

    200DM

    2:13,44

18.     

0565

    RANT Erin (TK, 2002)

    50KZ

    0:28,63

19.     

0563

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    100KM

    0:56,81

20.     

0558

    PERKO Matija (OL, 2002)

    100KM

    0:56,97


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

VALANT Gaja Lucija

2004

OL

2:38,62

470

2.     

BILLA Lea

2003

OL

2:41,84

442

   os.rek. (2:45,69; 2.37%)

1.     

MAČEK SITAR Marja

2005

TK

2:45,40

414

   os.rek. (2:48,64; 1.95%)

1.     

VIDEC Iza

2007

KA

2:55,53

347

3.     

PRATNEKAR Zarja

2004

VV

2:59,57

324

   os.rek. (3:14,28; 8.19%)

2.     

MENONI Ema

2009

CK

3:26,80

212

   os.rek. (3:30,52; 1.79%)

3.     

RUDOLF Kaja

2007

RL

3:37,07

183

   os.rek. (3:39,69; 1.2%)


200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci

Back