Back    Home

Pokal Goriška, 25.06.2018, Nova Gorica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0632

    MASTEN Tim (SDD, 1998)

    100KM

    0:54,66

2.     

0625

    KASTIGAR Ana (RR, 2003)

    200KZ

    2:12,13

3.     

0608

    MASTEN Tim (SDD, 1998)

    50KM

    0:24,67

4.     

0606

    MASTEN Tim (SDD, 1998)

    200KM

    2:00,48

5.     

0605

    MAJCEN GOVC Filip (SDD, 2000)

    200KM

    2:00,55

6.     

0602

    PERKO Matija (OL, 2002)

    400KM

    4:20,61

7.     

0601

    MAJCEN GOVC Filip (SDD, 2000)

    100KM

    0:55,56

8.     

0586

    MAJCEN GOVC Filip (SDD, 2000)

    50DM

    0:26,60

9.     

0586

    GORNIK Jure (SDD, 2002)

    100KM

    0:56,03

10.     

0582

    MASTEN Tim (SDD, 1998)

    50DM

    0:26,66

 

11.     

0571

    FORTUNA Liza (LL, 2003)

    100KZ

    1:02,31

12.     

0563

    FORTUNA Liza (LL, 2003)

    200KZ

    2:16,81

13.     

0563

    GLOBOKAR Sara (LL, 2002)

    100KZ

    1:02,60

14.     

0561

    KLEMENC Peter (LL, 2001)

    100KM

    0:56,85

15.     

0553

    MAJCEN GOVC Filip (SDD, 2000)

    50KM

    0:25,47

16.     

0552

    PATERNOST Ida (LL, 2003)

    100KZ

    1:03,02

17.     

0552

    PIŠEK Eva (LL, 2002)

    100KZ

    1:03,02

18.     

0548

    KAC Jan (SDD, 2001)

    100KM

    0:57,31

19.     

0546

    GORNIK Jure (SDD, 2002)

    200KM

    2:04,75

20.     

0546

    KASTIGAR Ana (RR, 2003)

    50KZ

    0:28,96


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

FORTUNA Liza

2003

LL

0:28,95

546

2.     

KASTIGAR Ana

2003

RR

0:28,96

546

1.     

PIŠEK Eva

2002

LL

0:29,11

537

2.     

RIHTER Veronika

2002

RL

0:30,09

486

3.     

BRAČUN Elizabeta

2004

RL

0:30,11

485

1.     

ROŽIČ Ula

2007

LL

0:30,50

467

   os.rek. (0:30,69; 0.62%)

1.     

LIČEN Sara

2005

PKA

0:30,50

467

2.     

RIHTER MEDOŠ Mija

2005

KK

0:30,52

466

4.     

HABIČ Nika

2004

IL

0:30,67

459

5.     

ŠKUFCA Ana Klarisa

2004

RR

0:30,72

457

   os.rek. (0:30,98; 0.84%)

         

3.     

KOVAČ Maša

2005

LL

0:30,93

448

6.     

PŠENIČNIK Tiara

2003

LL

0:30,94

447

4.     

BOBIK Timea

2006

LL

0:31,47

425

5.     

VRHOVAC Laura

2006

LL

0:31,53

423

3.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:31,54

422

7.     

MELE Ana

2003

LL

0:31,64

418

6.     

PIRJEVEC Reina

2005

SDD

0:31,76

413

8.     

DUMENČIĆ Sanja

2004

PKA

0:31,80

412

9.     

ILAR Lina

2004

LL

0:31,81

412

10.     

OMERČEVIĆ Juno

2004

OL

0:31,98

405

         

7.     

PREDALIČ Vanja

2006

LL

0:32,01

404

   os.rek. (0:32,73; 2.24%)

11.     

OKORN Ana

2003

SDD

0:32,07

402

2.     

NOVAK Lena

2007

LL

0:32,19

397

   os.rek. (0:32,97; 2.42%)

12.     

RIHTMAN Nika

2004

IL

0:32,22

396

   os.rek. (0:32,36; 0.43%)

8.     

ŽAUCER Kaja

2006

RL

0:32,53

385

   os.rek. (0:33,09; 1.72%)

9.     

HAJDINJAK Ana

2006

OL

0:32,56

384

   os.rek. (0:33,67; 3.4%)

10.     

KUNŠTIĆ Lara

2005

LL

0:32,62

382

13.     

RENKO Valerija

2004

KK

0:32,75

377

   os.rek. (0:32,78; 0.09%)

11.     

TAVZES CIRMAN Ajda

2006

OL

0:32,79

376

   os.rek. (0:34,55; 5.36%)

12.     

ČERIN Ema

2006

OL

0:33,00

369

   os.rek. (0:33,05; 0.15%)

         

14.     

ŠAVLE Špela

2003

NG

0:33,18

363

   os.rek. (0:33,21; 0.09%)

13.     

ARTIČ Rea Tia

2006

OL

0:33,21

362

3.     

MOČNIK Klara

2007

CER

0:33,22

361

   os.rek. (0:33,82; 1.8%)

4.     

PREDALIČ Kaja

2007

LL

0:34,16

332

14.     

ROTAR Nika

2006

LL

0:34,30

328

15.     

LEVAŠIČ Špela

2005

KK

0:34,41

325

16.     

PAJEK STARMAN Aurora

2006

KK

0:34,44

324

16.     

HAJDIN Ana

2003

IL

0:34,54

321

5.     

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:34,93

311

6.     

KAC Petra

2007

LL

0:34,94

310

         

7.     

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:35,31

301

4.     

PETRIČ Metka

2002

NG

0:35,59

294

   os.rek. (0:35,87; 0.78%)

17.     

NARDIN Mia

2003

KK

0:35,75

290

8.     

PURGAR Ema

2007

KK

0:35,87

287

   os.rek. (0:35,94; 0.19%)

9.     

BRICELJ Iza

2008

LL

0:36,17

280

19.     

PUŠKARIČ Andreja

2004

LL

0:36,41

274

   os.rek. (0:37,17; 2.08%)

17.     

MAŠERA Eva

2006

NG

0:37,28

255

   os.rek. (0:37,37; 0.24%)

10.     

SILA Neža

2007

KK

0:37,83

244

   os.rek. (0:39,38; 4.09%)

11.     

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:38,03

241

12.     

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:38,52

232

   os.rek. (0:39,31; 2.05%)

         

13.     

LAPANJE Janja

2008

CER

0:40,42

200

   os.rek. (0:41,66; 3.06%)

14.     

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

0:40,50

199

   os.rek. (0:48,86; 20.64%)

15.     

PRIMC Lina

2007

LL

0:40,52

199

20.     

NUSDORFER Neli

2003

PKA

0:40,82

194

16.     

MOČILER Lorena

2008

LL

0:41,28

188

17.     

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:43,36

162

18.     

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:52,52

91

19.     

KONEC Ula

2009

KK

0:53,77

85

   os.rek. (0:56,67; 5.39%)

20.     

KATARIČ Iva

2010

CER

1:10,13

38

   os.rek. (1:13,09; 4.22%)

21.     

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:16,12

30

         

100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Radovljica
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PK Ajdovščina
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Torpedo Ljubljana

Back