Back    Home

MM Veronika, 30.06.2018, Kamnik, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0728

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50PZ

    0:32,68

2.     

0727

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    50HM

    0:26,68

3.     

0720

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50PZ

    0:32,80

4.     

0714

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    100DZ

    1:02,06

5.     

0704

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    50DZ

    0:27,45

6.     

0698

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    50DZ

    0:27,54

7.     

0697

    KOŠAK Anemari (NC, 1996)

    50KZ

    0:26,69

8.     

0689

    KOŠAK Anemari (NC, 1996)

    50KZ

    0:26,79

9.     

0661

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50KZ

    0:27,17

10.     

0658

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    100KZ

    0:59,44

 

11.     

0646

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    50KZ

    0:27,38

12.     

0644

    KOŠAK Anemari (NC, 1996)

    100KZ

    0:59,85

13.     

0638

    MASTEN Tim (SDD, 1998)

    50KM

    0:24,28

14.     

0638

    FERŠ ERŽEN Anže (IL, 1999)

    50KM

    0:24,28

15.     

0638

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50KZ

    0:27,49

16.     

0625

    PREBIL Jernej (KA, 2002)

    100KM

    0:54,85

17.     

0623

    GOVEJŠEK Nastja (VV, 1997)

    50KZ

    0:27,70

18.     

0620

    JELESIJEVIČ Anja (OL, 2003)

    50HZ

    0:31,63

19.     

0608

    FAIN Nika (BM, 2003)

    50KZ

    0:27,93

20.     

0608

    HORVAT Mitja (NC, 2001)

    100KM

    0:55,36


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results


50m prosto ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

KOŠAK Anemari

1996

NC

0:26,69

697

2.     

GOVEJŠEK Nastja

1997

VV

0:27,38

646

3.     

VOZEL Tjaša

1994

ZVK

0:27,49

638

4.     

FAIN Nika

2003

BM

0:28,26

587

5.     

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:28,77

556

6.     

ANŽUR Lara

2000

IL

0:28,85

552

7.     

GOVEJŠEK Tamara

1993

VV

0:28,87

551

9.     

PODPEČAN Saška

2002

NC

0:29,11

537

10.     

BENKO Klara

2001

PAK

0:29,33

525

12.     

KAŠMAN Neja

2003

BM

0:29,41

521

   os.rek. (0:29,53; 0.4%)

         

13.     

KRAMER Neja

2004

OL

0:29,78

502

   os.rek. (0:30,52; 2.48%)

14.     

GOMBOC Maša

2001

GBR

0:29,88

497

15.     

KONČAR Maja Helena

2003

KA

0:29,90

496

16.     

VEZENKOVA Maja

2004

KA

0:30,10

486

1.     

REMIC Metka

2005

FR

0:30,14

484

   os.rek. (0:30,17; 0.09%)

17.     

KORPIČ Staša

2004

ZR

0:30,19

481

18.     

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

0:30,29

477

19.     

GOMBOC Vita

2001

GBR

0:30,31

476

20.     

KRYŽANOWSKI Nina

2001

RL

0:30,45

469

21.     

BENDE Eva

2004

KA

0:30,49

467

         

2.     

LIČEN Sara

2005

PKA

0:30,67

459

22.     

SERETIN Lara

1999

KA

0:30,72

457

3.     

ZUPAN Neža

2005

TK

0:30,77

455

   os.rek. (0:30,95; 0.58%)

4.     

MAČEK SITAR Marja

2005

KA

0:30,81

453

23.     

HABICHT Titi

2002

RL

0:30,81

453

24.     

BRODER Mirna

2003

TK

0:30,89

449

25.     

PŠENIČNIK Ema

2002

GBR

0:30,91

449

   os.rek. (0:30,98; 0.22%)

26.     

LIPAVIC Sara

2002

PDM

0:30,95

447

   os.rek. (0:31,30; 1.13%)

27.     

KAŠMAN Kim

2001

PDM

0:31,02

444

28.     

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

0:31,08

441

         

29.     

BRODEJ Nuša

2001

NC

0:31,10

440

5.     

MERKAČ Julija

2006

FR

0:31,11

440

   os.rek. (0:31,41; 0.96%)

30.     

TOMAŽIČ Špela

2003

OL

0:31,19

437

   os.rek. (0:33,99; 8.97%)

31.     

BILLA Lea

2003

OL

0:31,23

435

   os.rek. (0:31,68; 1.44%)

32.     

DUMENČIĆ Sanja

2004

PKA

0:31,25

434

   os.rek. (0:31,33; 0.25%)

7.     

VEJNOVIČ Taja

2006

KA

0:31,62

419

33.     

MIKAC KNAPIĆ Nia

2004

TK

0:31,67

417

   os.rek. (0:33,25; 4.98%)

34.     

CAMLEK Neca

2004

TK

0:31,73

415

8.     

MARČUN Mojca

2006

GBR

0:31,77

413

35.     

PETERLIN Žana

2004

KA

0:31,84

410

         

1.     

NOVAK Lena

2007

LL

0:31,89

408

   os.rek. (0:32,19; 0.94%)

9.     

KNEZ Laura

2006

NC

0:32,06

402

2.     

MELE Ula

2007

LL

0:32,25

395

   os.rek. (0:32,86; 1.89%)

10.     

ŽAUCER Kaja

2006

RL

0:32,32

392

   os.rek. (0:32,53; 0.64%)

11.     

SEKUTI Hana

2006

FR

0:32,63

381

3.     

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

0:32,63

381

   os.rek. (0:33,66; 3.15%)

4.     

PREDALIČ Kaja

2007

LL

0:32,75

377

   os.rek. (0:33,14; 1.19%)

36.     

Di LENARDO Ana

2004

TK

0:32,88

373

   os.rek. (0:33,37; 1.49%)

37.     

BERLISK Maja

2002

KA

0:32,95

370

12.     

MURAUS Elinn

2005

PDM

0:33,00

369

   os.rek. (0:34,42; 4.3%)

         

38.     

AUBELJ Tina

2004

BM

0:33,15

364

13.     

PETEK Danaja

2005

PDM

0:33,35

357

   os.rek. (0:36,11; 8.27%)

39.     

POSPIŠ Neja

2003

RL

0:33,35

357

5.     

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:33,40

355

6.     

FORTUNA Lena

2007

LL

0:33,75

344

   os.rek. (0:34,57; 2.42%)

40.     

OBRAN Lana

2004

PDM

0:34,15

332

41.     

BATAGELJ Nicole

2003

PKA

0:34,23

330

42.     

JOVANOVIĆ Sara

2004

PC

0:34,27

329

7.     

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:34,49

323

15.     

BURJAN Laura Bea

2005

ZR

0:34,49

323

         

8.     

KOKOT Lana

2007

FR

0:34,71

317

16.     

OCEGUERA BATTELINO Yona

2006

OL

0:34,81

314

   os.rek. (0:36,14; 3.82%)

9.     

HRIBAR Sergeja

2007

TK

0:35,29

301

1.     

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

0:35,62

293

   os.rek. (0:35,62; 0%)

43.     

TRTNIK Lana

2002

IL

0:35,73

290

   os.rek. (0:36,67; 2.63%)

17.     

GABRIČ BRONIČ Lunja

2006

RL

0:36,26

278

   os.rek. (0:37,18; 2.53%)

10.     

ZOREC Ema

2007

PAK

0:36,33

276

   os.rek. (0:36,85; 1.43%)

11.     

CAR Tinkara

2007

ZR

0:36,42

274

   os.rek. (0:36,90; 1.31%)

12.     

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:37,07

260

18.     

MAROLT Nika

2006

RL

0:37,33

254

         

13.     

ROZINA Brina

2007

RT

0:37,46

252

14.     

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:37,49

251

   os.rek. (0:39,13; 4.37%)

15.     

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:37,58

249

16.     

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

0:37,59

249

   os.rek. (0:38,86; 3.37%)

17.     

PRIMC Lina

2007

LL

0:37,90

243

18.     

MOČILER Lorena

2008

LL

0:37,94

242

   os.rek. (0:39,99; 5.4%)

19.     

SEDIČ Špela

2006

PAK

0:38,35

235

20.     

POSPIŠ Petra

2006

RL

0:38,64

229

2.     

MENONI Ema

2009

CK

0:38,79

227

   os.rek. (0:39,16; 0.95%)

3.     

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:40,24

203

   os.rek. (0:41,75; 3.75%)

         

4.     

BRATINA Elina

2009

NC

0:40,35

201

   os.rek. (0:41,00; 1.61%)

19.     

LUKAN Ivana

2008

KA

0:40,39

201

   os.rek. (0:41,70; 3.24%)

20.     

TOMŠE Nina

2008

CK

0:40,51

199

   os.rek. (0:41,06; 1.35%)

21.     

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

0:41,29

188

21.     

GABROVEC Nika

2006

PAK

0:42,72

170

   os.rek. (brez rezultata)

22.     

PORI Naja

2008

FR

0:42,95

167

23.     

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:43,27

163

   os.rek. (0:46,09; 6.51%)

5.     

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:43,66

159

5.     

CAMLEK Maša

2009

TK

0:43,66

159

24.     

BERČAN Lucija

2007

LL

0:43,76

158

   os.rek. (0:44,28; 1.18%)

         

7.     

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:44,01

155

8.     

SEVER Sara

2009

RL

0:44,13

154

25.     

KUMER Eli

2008

PAK

0:44,16

153

   os.rek. (0:49,13; 11.25%)

26.     

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:44,27

152

9.     

MAROLT Katja

2009

RL

0:45,30

142

22.     

PRAŠNIKAR Živa

2005

KA

0:45,54

140

   os.rek. (0:47,90; 5.18%)

10.     

SEDEJ Tia

2009

OL

0:45,61

139

27.     

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:45,63

139

   os.rek. (0:47,60; 4.31%)

11.     

PERČIČ Neja

2009

TK

0:46,52

131

   os.rek. (0:48,55; 4.36%)

12.     

DOLENC Manca

2009

IL

0:46,60

131

         

28.     

ŠMID Isabella

2007

TK

0:47,25

125

   os.rek. (brez rezultata)

29.     

TRTNIK Vita

2008

IL

0:47,55

123

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

MELE Zoja

2009

LL

0:47,69

122

   os.rek. (0:49,35; 3.48%)

14.     

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:48,47

116

15.     

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:49,06

112

23.     

PODGORŠEK Ema

2005

TK

0:49,59

108

   os.rek. (brez rezultata)

30.     

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

0:51,13

99

   os.rek. (0:55,02; 7.6%)

16.     

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:52,06

93

   os.rek. (brez rezultata)

17.     

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:53,10

88

31.     

HADŽIAHMETOVIČ Derja

2008

LL

0:55,93

75

         

18.     

SPRUK Tajda

2009

KA

0:56,39

73

   os.rek. (brez rezultata)

19.     

KLEMEN Taja

2011

KA

0:57,95

68

   os.rek. (brez rezultata)

20.     

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:59,27

63

21.     

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

1:01,68

56

   os.rek. (1:12,21; 17.07%)

22.     

HAMBERGER Emma

2009

IL

1:02,63

53



50m prosto ženske, finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem

1.     

KOŠAK Anemari

1996

NC

0:26,79

689

2.     

VOZEL Tjaša

1994

ZVK

0:27,17

661

3.     

GOVEJŠEK Nastja

1997

VV

0:27,70

623

4.     

FAIN Nika

2003

BM

0:27,93

608

   os.rek. (0:28,06; 0.46%)

5.     

ANŽUR Lara

2000

IL

0:28,77

556

6.     

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:29,21

532

8.     

GOVEJŠEK Tamara

1993

VV

0:29,45

519

1.     

MAČEK SITAR Marja

2005

KA

0:29,54

514

   os.rek. (0:29,99; 1.52%)

2.     

REMIC Metka

2005

FR

0:30,07

487

   os.rek. (0:30,17; 0.33%)

3.     

LIČEN Sara

2005

PKA

0:30,27

478

         

4.     

ZUPAN Neža

2005

TK

0:30,36

473

   os.rek. (0:30,95; 1.94%)

5.     

VEJNOVIČ Taja

2006

KA

0:31,31

432

6.     

MERKAČ Julija

2006

FR

0:31,55

422

1.     

NOVAK Lena

2007

LL

0:31,61

419

   os.rek. (0:32,19; 1.83%)

2.     

MELE Ula

2007

LL

0:32,12

400

   os.rek. (0:32,86; 2.3%)

3.     

PREDALIČ Kaja

2007

LL

0:32,27

394

   os.rek. (0:33,14; 2.69%)

8.     

KNEZ Laura

2006

NC

0:32,32

392

4.     

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:32,50

386

   os.rek. (0:32,65; 0.46%)

5.     

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

0:32,61

382

   os.rek. (0:33,66; 3.21%)

6.     

KOKOT Lana

2007

FR

0:33,77

344

   os.rek. (0:33,96; 0.56%)

         

7.     

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:34,28

329

8.     

FORTUNA Lena

2007

LL

0:34,95

310

1.     

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

0:36,05

283

2.     

MENONI Ema

2009

CK

0:38,28

236

   os.rek. (0:39,16; 2.29%)

3.     

BRATINA Elina

2009

NC

0:39,07

222

   os.rek. (0:41,00; 4.93%)

4.     

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:39,38

217

   os.rek. (0:41,75; 6.01%)

5.     

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:41,76

182

   os.rek. (0:43,02; 3.01%)

6.     

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:42,14

177

   os.rek. (0:42,59; 1.06%)

7.     

SEVER Sara

2009

RL

0:43,73

158

8.     

CAMLEK Maša

2009

TK

0:44,71

148

         

100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Radovljica
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ajdovščina
PK Ratitovec Železniki
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Torpedo Ljubljana
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci
KPD Zvezda Kranj

Back