Back    Home

Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 14.07. - 15.07.2018, Kranj, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0573

    ROŽIČ Ula (LL, 2007)

    50KZ

    0:28,49

2.     

0536

    ROŽIČ Ula (LL, 2007)

    50KZ

    0:29,13

3.     

0531

    ROŽIČ Ula (LL, 2007)

    50KZ

    0:29,22

4.     

0497

    ROŽIČ Ula (LL, 2007)

    200MZ

    2:39,22

5.     

0496

    ROŽIČ Ula (LL, 2007)

    100PZ

    1:20,97

6.     

0493

    ROŽIČ Ula (LL, 2007)

    50PZ

    0:37,21

7.     

0493

    RADIVOJEVIĆ Olja (RR, 2007)

    50KZ

    0:29,96

8.     

0490

    RADIVOJEVIĆ Olja (RR, 2007)

    200MZ

    2:39,88

9.     

0487

    ROŽIČ Ula (LL, 2007)

    200PZ

    2:56,79

10.     

0483

    RADIVOJEVIĆ Olja (RR, 2007)

    100KZ

    1:05,90

 

11.     

0479

    ROŽIČ Ula (LL, 2007)

    50HZ

    0:34,47

12.     

0472

    RADIVOJEVIĆ Olja (RR, 2007)

    400KZ

    5:03,67

13.     

0468

    RADIVOJEVIĆ Olja (RR, 2007)

    200KZ

    2:25,49

14.     

0466

    GOLOB Maja (FR, 2007)

    100PZ

    1:22,71

15.     

0461

    GOLOB Maja (FR, 2007)

    50PZ

    0:38,05

16.     

0461

    LIPOVEC Tinkara (RAD, 2007)

    200HZ

    2:39,66

17.     

0456

    RADIVOJEVIĆ Olja (RR, 2007)

    200HZ

    2:40,16

18.     

0452

    GERDEJ Nija (FR, 2007)

    50HZ

    0:35,15

19.     

0451

    RADIVOJEVIĆ Olja (RR, 2007)

    50KZ

    0:30,85

20.     

0449

    VIDEC Iza (KA, 2007)

    200PZ

    3:01,66


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m hrbtno ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

LIPOVEC Tinkara

2007

RAD

2:39,66

461

   os.rek. (2:46,67; 4.39%)

2.     

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

2:40,16

456

   os.rek. (2:44,49; 2.7%)

3.     

VIDEC Iza

2007

KA

2:48,04

395

   os.rek. (2:50,56; 1.49%)

4.     

GERDEJ Nija

2007

FR

2:50,43

379

   os.rek. (2:54,43; 2.34%)

5.     

LAJBAHER Maja

2007

FR

2:53,08

361

   os.rek. (3:00,71; 4.4%)

6.     

FORTUNA Lena

2007

LL

2:55,70

346

   os.rek. (2:56,30; 0.34%)

7.     

MELE Ula

2007

LL

2:56,71

340

   os.rek. (2:57,58; 0.49%)

8.     

RADELJ Pika

2007

LL

2:59,26

325

   os.rek. (3:29,05; 16.61%)

9.     

MOČNIK Klara

2007

CER

2:59,29

325

   os.rek. (3:20,61; 11.89%)

1.     

ARKO Kaja

2008

RA

3:05,55

293

   os.rek. (3:12,80; 3.9%)

         

11.     

ZORKO Zara

2007

OL

3:06,59

288

   os.rek. (3:19,19; 6.75%)

2.     

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

3:06,85

287

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

PULKO Ema Tereza

2008

TK

3:07,86

283

   os.rek. (3:14,18; 3.36%)

14.     

DOVŽAN Neli

2007

IL

3:08,52

280

   os.rek. (brez rezultata)

4.     

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

3:10,56

271

   os.rek. (3:15,51; 2.59%)

5.     

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

3:11,10

268

   os.rek. (3:23,90; 6.69%)

6.     

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

3:12,62

262

   os.rek. (3:25,25; 6.55%)

18.     

KOKALJ Tea

2007

TK

3:13,03

260

   os.rek. (brez rezultata)

19.     

PERC Tia

2007

NC

3:16,25

248

   os.rek. (3:20,49; 2.16%)

20.     

ROMIH Nastja

2007

VV

3:20,51

232

   os.rek. (brez rezultata)

         

21.     

DOLENEC Neja

2007

TK

3:20,71

232

   os.rek. (3:44,50; 11.85%)

7.     

ABUTOVIĆ Mia

2009

LL

3:22,19

227

   os.rek. (3:32,34; 5.02%)

23.     

ARH HUSANOVIĆ Sara

2007

TK

3:24,17

220

   os.rek. (3:37,91; 6.72%)

8.     

BEZLAJ Anja

2008

BM

3:25,97

214

   os.rek. (3:40,85; 7.22%)

9.     

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

3:27,93

208

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

VLAHOV Dorotea

2008

RR

3:29,59

203

   os.rek. (brez rezultata)

27.     

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

3:30,54

201

   os.rek. (3:46,59; 7.62%)

11.     

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:31,53

198

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

SEDEJ Tia

2009

OL

3:31,91

197

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

CAMLEK Maša

2009

TK

3:32,39

195

   os.rek. (3:57,41; 11.78%)

         

14.     

NAGLIČ Lara

2009

TK

3:32,81

194

   os.rek. (3:52,40; 9.2%)

15.     

PORI Naja

2008

FR

3:33,36

193

   os.rek. (3:50,99; 8.26%)

33.     

SKLEDAR Eva

2007

VV

3:34,09

191

   os.rek. (brez rezultata)

16.     

PERČIČ Neja

2009

TK

4:14,69

113

   os.rek. (4:39,19; 9.61%)


200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ajdovščina
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Torpedo Ljubljana
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci
KPD Zvezda Kranj

Back