Back    Home

Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice
13.07. - 14.07.2019, Kranj, 50m bazen, točke FINA

Uradni rezultati
     

1.  

BABIĆ Ayla, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

 

50PZ

    42.   

0:51,01

    191

   os.rek. (0:53,79; 5.44%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    47.   

1:56,75

    165

              (1:55,75; -0.85%)

(ml.deklice)
     

2.  

BELE Hana, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PZ

    3.   

0:40,21

    390

   os.rek. (0:41,15; 2.33%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    1.   

1:28,75

    377

   os.rek. (1:29,07; 0.36%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    1.   

3:10,24

    390

   os.rek. (3:16,01; 3.03%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    20.   

1:33,01

    242

   os.rek. (1:33,69; 0.73%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    22.   

3:19,83

    239

   os.rek. (3:23,40; 1.78%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    12.   

3:11,98

    283

   os.rek. (3:14,56; 1.34%)

(ml.deklice)
     

3.  

KRŠLIN Karolina, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    67.   

0:40,53

    199

   os.rek. (0:42,86; 5.74%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    64.   

1:30,97

    183

   os.rek. (1:36,05; 5.58%)

(ml.deklice)

 

 

50PZ

    19.   

0:46,80

    247

              (0:45,78; -2.17%)

(ml.deklice)

 

 

100PZ

    15.   

1:41,33

    253

   os.rek. (1:41,49; 0.15%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    15.   

3:35,62

    268

   os.rek. (3:48,83; 6.12%)

(ml.deklice)
     

4.  

KRUŠEC Laura, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    49.   

0:39,09

    222

   os.rek. (0:39,97; 2.25%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    50.   

3:22,47

    173

   os.rek. (3:28,87; 3.16%)

(ml.deklice)

 

 

200PZ

    31.   

3:55,51

    206

              (3:52,66; -1.21%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    37.   

0:44,41

    224

   os.rek. (0:46,42; 4.52%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:43,72

    235

   os.rek. (0:46,42; 6.17%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    40.   

1:41,53

    186

   os.rek. (1:45,27; 3.68%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    33.   

3:34,00

    194

   os.rek. (3:47,94; 6.51%)

(ml.deklice)
     

5.  

PUREBER Klara, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    (1. v štafeti) -    

0:33,64

    348

   os.rek. (0:34,28; 1.9%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    9.   

1:13,31

    350

   os.rek. (1:16,12; 3.83%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    6.   

2:40,72

    347

   os.rek. (2:45,49; 2.96%)

(ml.deklice)

 

 

400KZ

    12.   

5:45,05

    321

   os.rek. (6:06,92; 6.33%)

(ml.deklice)

 

 

50DZ

    5.   

0:37,33

    280

              (0:37,25; -0.21%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    11.   

0:38,87

    334

              (0:38,50; -0.95%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:40,02

    306

              (0:38,50; -3.79%)

(ml.deklice)

 

 

200MZ

    5.   

3:00,10

    343

   os.rek. (3:04,57; 2.48%)

(ml.deklice)
     

6.  

SEDEJ Tia, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KZ

    18.   

0:37,90

    243

   os.rek. (0:38,73; 2.18%)

(ml.deklice)

 

 

100KZ

    16.   

1:25,68

    219

   os.rek. (1:27,09; 1.64%)

(ml.deklice)

 

 

200KZ

    15.   

3:04,15

    230

   os.rek. (3:12,45; 4.5%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    4.   

0:42,52

    255

   os.rek. (0:42,80; 0.65%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:42,48

    256

   os.rek. (0:42,80; 0.75%)

(ml.deklice)

 

 

50HZ

    (1. v štafeti) -    

0:42,40

    257

   os.rek. (0:42,80; 0.94%)

(ml.deklice)

 

 

100HZ

    4.   

1:32,80

    244

   os.rek. (1:33,11; 0.33%)

(ml.deklice)

 

 

200HZ

    7.   

3:18,81

    242

   os.rek. (3:19,48; 0.33%)

(ml.deklice)
     

7.  

ERKER DE LUCAT George, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:35,34

    207

              (0:34,56; -2.2%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    8.   

1:15,76

    237

   os.rek. (1:15,81; 0.06%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    8.   

2:43,63

    242

   os.rek. (2:48,36; 2.89%)

(ml.dečki)

 

 

400KM

    6.   

5:40,75

    269

   os.rek. (6:08,52; 8.14%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    5.   

1:36,46

    207

   os.rek. (1:37,27; 0.83%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    11.   

3:04,01

    225

   os.rek. (3:05,57; 0.84%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    6.   

3:02,00

    245

   os.rek. (3:16,26; 7.83%)

(ml.dečki)
     

8.  

MEŠIĆ Enej, 2009

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    9.   

0:34,10

    230

   os.rek. (0:34,70; 1.75%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    18.   

1:18,74

    211

   os.rek. (1:18,81; 0.08%)

(ml.dečki)

 

 

400KM

    18.   

6:10,48

    209

   os.rek. (6:14,76; 1.15%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    20.   

0:40,09

    171

              (0:39,88; -0.52%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    (1. v štafeti) -    

0:39,79

    219

   os.rek. (0:39,98; 0.47%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    6.   

1:24,86

    228

   os.rek. (1:30,30; 6.41%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    6.   

3:01,41

    234

   os.rek. (3:07,62; 3.42%)

(ml.dečki)
     

9.  

OŠLAJ Tine, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    43.   

0:52,78

    118

   os.rek. (0:52,79; 0.01%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    37.   

1:53,94

    125

              (1:53,73; -0.18%)

(ml.dečki)
     

10.  

PEČEK DANIELI David, 2008

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    12.   

0:34,51

    222

   os.rek. (0:35,52; 2.92%)

(ml.dečki)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:34,88

    215

   os.rek. (0:35,52; 1.83%)

(ml.dečki)

 

 

50PM

    2.   

0:40,93

    254

   os.rek. (0:44,53; 8.79%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    3.   

3:15,64

    271

   os.rek. (3:43,66; 14.32%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    23.   

0:42,23

    183

   os.rek. (0:43,15; 2.17%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    20.   

1:30,59

    187

   os.rek. (1:34,39; 4.19%)

(ml.dečki)

 

 

200HM

    19.   

3:10,03

    204

   os.rek. (3:15,93; 3.1%)

(ml.dečki)
     

11.  

SEDEJ Anžej, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    28.   

0:32,92

    256

   os.rek. (0:33,04; 0.36%)

(ml.dečki)

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:32,87

    257

   os.rek. (0:33,04; 0.51%)

(ml.dečki)

 

 

100KM

    40.   

1:16,05

    234

   os.rek. (1:17,46; 1.85%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    60.   

2:59,04

    184

              (2:57,98; -0.59%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    43.   

0:40,04

    172

              (0:39,64; -0.99%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    20.   

0:39,14

    230

              (0:38,89; -0.63%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    35.   

3:14,72

    200

   os.rek. (3:19,63; 2.52%)

(ml.dečki)
     

12.  

SMOLIČ BATTELINO Juš, 2010

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50PM

    22.   

0:48,85

    149

   os.rek. (0:49,01; 0.32%)

(ml.dečki)

 

 

100PM

    31.   

1:50,09

    139

   os.rek. (1:53,65; 3.23%)

(ml.dečki)
     

13.  

ZALAR Maj, 2007

disc.

          mesto

čas

točke

 

 

50KM

    (1. v štafeti) -    

0:32,48

    266

   os.rek. (0:32,67; 0.58%)

(ml.dečki)

 

 

200KM

    26.   

2:42,55

    247

   os.rek. (2:53,86; 6.95%)

(ml.dečki)

 

 

200PM

    26.   

3:34,95

    204

              (3:30,17; -2.22%)

(ml.dečki)

 

 

50DM

    29.   

0:38,18

    198

              (0:35,58; -6.8%)

(ml.dečki)

 

 

50HM

    15.   

0:38,30

    246

   os.rek. (0:40,25; 5.09%)

(ml.dečki)

 

 

100HM

    29.   

1:28,11

    203

              (1:27,28; -0.94%)

(ml.dečki)

 

 

200MM

    29.   

3:09,02

    219

   os.rek. (3:12,36; 1.76%)

(ml.dečki)

Back