Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
04.04.2015, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
Uradni rezultati
| | | | | 1. |
BABIĆ Tineja, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:39,85 | 209 |    os.rek. (0:44,49; 11.64%)
|
|
|
200PZ | 1. | 3:24,91 | 311 |    os.rek. (3:35,81; 5.31%)
| | | | | |
2. |
BILLA Lea, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 12. | 0:35,48 | 296 |    os.rek. (0:43,98; 23.95%)
|
|
|
200PZ | 6. | 3:38,74 | 256 |    os.rek. (3:59,28; 9.39%)
| | | | | |
3. |
ČERIN Ema, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 12. | 0:47,73 | 121 |    os.rek. (0:50,65; 6.11%)
|
|
|
200PZ | 9. | 4:26,18 | 142 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
4. |
FINK LUBEJ Alina, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 25. | 0:49,20 | 111 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
5. |
HAJDINJAK Ana, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 1. | 0:39,46 | 215 |    os.rek. (0:54,33; 37.68%)
|
|
|
200PZ | 3. | 3:54,55 | 207 |    os.rek. (4:05,41; 4.63%)
| | | | | |
6. |
ILIČ Leja, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 20. | 0:41,25 | 188 |    os.rek. (0:50,98; 23.58%)
|
|
|
200PZ | 11. | 3:54,43 | 208 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
7. |
JELESIJEVIČ Špela, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | (vmesni čas) - | 10:04,41 | 516 | |
|
|
1500KZ | 3. | 18:54,08 | 534 | | | | | | |
8. |
MARTINČIČ Naja, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 8. | 0:34,53 | 322 |    os.rek. (0:36,34; 5.24%)
|
| | | | |
9. |
MIHALIČ Sara, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:32,88 | 373 | |
|
|
200PZ | 1. | 3:10,24 | 389 |    os.rek. (3:11,03; 0.41%)
| | | | | |
10. |
MIŠVELJ Lara, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 9. | 0:35,19 | 304 |    os.rek. (0:42,55; 20.91%)
|
|
|
200PZ | 7. | 3:39,53 | 253 |    os.rek. (4:27,27; 21.74%)
| | | | | |
11. |
NOVAK Tinkara, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 17. | 0:50,48 | 103 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
12. |
REMIC Sara, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 23. | 0:55,27 | 78 |    os.rek. (1:00,58; 9.6%)
|
|
|
200PZ | 11. | 5:03,76 | 95 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
13. |
ROŽNIK Kaja, 1997 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | (vmesni čas) - | 9:49,65 | 555 | |
|
|
1500KZ | 2. | 18:27,21 | 574 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
STOJKOVIĆ Katja, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 19. | 0:39,23 | 219 | |
|
|
200PZ | 13. | 3:56,89 | 201 |    os.rek. (4:21,50; 10.38%)
| | | | | |
15. |
SUVAJAC Dona, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 14. | 0:37,79 | 245 |    os.rek. (0:37,96; 0.44%)
|
|
|
200PZ | 9. | 4:07,85 | 176 |    os.rek. (4:16,77; 3.59%)
| | | | | |
16. |
SVETEK Tajda, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | 3. | 3:24,60 | 313 | |
|
|
100DZ | 12. | 1:32,18 | 218 | | | | | | |
17. |
ŠILAR Maša, 1999 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
800KZ | (vmesni čas) - | 10:05,01 | 514 | |
|
|
1500KZ | 1. | 18:55,32 | 532 |    os.rek. (19:21,76; 2.32%)
| | | | | |
18. |
TAVZES CIRMAN Ajda, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 9. | 0:44,70 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
TOMAŽEVIČ Maruša, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 15. | 0:50,06 | 105 |    os.rek. (1:00,20; 20.25%)
|
|
|
200PZ | 7. | 4:18,18 | 155 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
20. |
TOMAŽIČ Špela, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 15. | 0:37,44 | 252 |    os.rek. (0:38,87; 3.81%)
|
|
|
200PZ | 5. | 3:36,55 | 264 | | | | | | |
21. |
VALANT Gaja Lucija, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 21. | 0:42,25 | 175 | |
|
|
200PZ | 16. | 4:14,70 | 162 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
ŽALAC Lana, 2007 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 7. | 1:10,12 | 38 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
23. |
ŽNIDARŠIČ Uma, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 10. | 0:46,70 | 130 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
24. |
BABIČ Maks, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 7. | 0:36,21 | 192 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 8. | 3:58,90 | 146 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
25. |
DAKIĆ Nikola, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 33. | 0:58,70 | 45 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
26. |
DJUKIĆ Robert, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 6. | 0:35,84 | 198 |    os.rek. (0:36,03; 0.53%)
|
|
|
100DM | 3. | 1:41,23 | 116 | | | | | | |
27. |
DOVČ Lan, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 3. | 0:34,56 | 221 |    os.rek. (0:35,71; 3.32%)
|
|
|
200PM | 3. | 3:24,73 | 232 |    os.rek. (3:29,44; 2.3%)
| | | | | |
28. |
HAJDINJAK Anin, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 9. | 0:36,44 | 188 |    os.rek. (0:37,95; 4.14%)
|
| | | | |
29. |
KOŠUTA Ruben, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 20. | 0:49,35 | 76 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 15. | 4:45,63 | 85 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
30. |
MIKUŽ Bor, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 10. | 4:05,54 | 134 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
31. |
PAVEŠIĆ Luka, 1996 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 3. | 0:26,82 | 473 | |
| | | | |
32. |
PERŠE Žiga, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 18. | 0:47,53 | 85 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | 21. | 4:37,71 | 93 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
33. |
PODOBNIK Filip, 2008 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 7. | 0:39,92 | 143 |    os.rek. (0:46,01; 15.25%)
|
|
|
200PM | 15. | 4:19,23 | 114 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
34. |
PUŠNIK Jaka, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 1. | 0:32,13 | 275 |    os.rek. (0:33,77; 5.1%)
|
|
|
100DM | 1. | 1:31,70 | 156 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
35. |
RAJIĆ Timon, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 2. | 0:35,51 | 204 |    os.rek. (0:38,03; 7.09%)
|
|
|
200PM | 2. | 3:35,74 | 198 |    os.rek. (3:51,90; 7.49%)
| | | | | |
36. |
SNOJ Jaka, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 8. | 0:36,26 | 191 |    os.rek. (0:42,07; 16.02%)
|
|
|
200PM | 5. | 3:39,18 | 189 |    os.rek. (3:44,68; 2.5%)
| | | | | |
37. |
ŠIMENKO Nejc, 1993 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 1. | 2:37,91 | 507 | |
| | | | |
38. |
ŠTIH Matevž, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 1. | 0:34,65 | 219 |    os.rek. (0:37,10; 7.07%)
|
|
|
200PM | 1. | 3:26,46 | 227 |    os.rek. (3:40,85; 6.96%)
| | | | | |
39. |
TURK Timon, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 4. | 1:09,75 | 356 |    os.rek. (1:10,18; 0.61%)
|
| | | | |
40. |
ULAGA STERLE Cene, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 2. | 0:33,67 | 239 |    os.rek. (0:34,29; 1.84%)
|
|
|
200PM | 4. | 3:36,15 | 197 | | | | | | |
41. |
VAUPOTIČ Jan, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 18. | 0:47,21 | 86 |    os.rek. (0:53,11; 12.49%)
|
|
|
200PM | 13. | 4:14,88 | 120 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
42. |
ZALAR Maj, 2007 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 17. | 0:46,25 | 92 |    os.rek. (brez rezultata)
|