Nastopi plavalcev/plavalk PK Radovljica na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana 18.05. - 19.05.2019, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
ARNEŽ Maša, 2005
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
6.
0:30,49
467
   os.rek. (0:30,65; 0.52%)
50KZ
(finale) 7.
0:31,01
444
400KZ
5.
4:54,58
516
100PZ
8.
1:27,85
389
   os.rek. (1:29,04; 1.35%)
50DZ
4.
0:32,95
407
   os.rek. (0:33,49; 1.63%)
50DZ
(finale) 6.
0:33,24
396
   os.rek. (0:33,49; 0.75%)
100DZ
3.
1:14,97
405
   os.rek. (1:21,44; 8.63%)
2.
BIČEK Zala Pia, 2005
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
3.
2:18,93
537
   os.rek. (2:19,68; 0.53%)
400KZ
2.
4:50,55
538
50DZ
6.
0:33,23
397
   os.rek. (0:34,52; 3.88%)
50DZ
(finale) 8.
0:33,51
387
   os.rek. (0:34,52; 3.01%)
200HZ
4.
2:40,03
457
   os.rek. (2:40,75; 0.44%)
3.
KLINAR Anja, 1988
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
1.
2:02,83
778
50DZ
1.
0:28,96
600
50DZ
(finale) 2.
0:29,04
595
4.
MARČUN Mojca, 2006
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:28,87
551
50KZ
(finale) 1.
0:28,20
591
   os.rek. (0:28,26; 0.21%)
200KZ
1.
2:15,88
574
400KZ
1.
4:44,78
572
50DZ
7.
0:33,25
396
   os.rek. (0:36,82; 10.73%)
50DZ
(finale) 3.
0:32,46
426
   os.rek. (0:36,82; 13.43%)
5.
PŠENIČNIK Ema, 2002
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
10.
0:32,31
432
100DZ
3.
1:12,84
441
100HZ
2.
1:15,59
439
200HZ
2.
2:49,59
384
6.
RABIČ Rafaela, 2001
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
9.
0:30,79
454
50KZ
(finale) 7.
0:30,81
453
200KZ
10.
2:28,28
442
50DZ
12.
0:34,69
349
   os.rek. (0:34,88; 0.54%)
7.
KREK BAŠELJ Matjaž, 2003
disc.
mesto
čas
točke
200KM
3.
2:01,88
586
400KM
2.
4:11,39
670
400MM
2.
4:58,29
546
   os.rek. (5:01,97; 1.23%)
8.
MRAK Mitja, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50KM
25.
0:28,82
381
200KM
36.
2:24,41
352
50PM
18.
0:41,02
253
50DM
35.
0:32,35
326
9.
PEČAR Rok, 2001
disc.
mesto
čas
točke
50KM
10.
0:27,02
463
200KM
3.
2:02,34
579
400KM
2.
4:17,89
621
400MM
2.
4:57,96
548
10.
PERME MODRIJANČIČ Črt, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50DM
6.
0:27,79
514
   os.rek. (0:28,14; 1.25%)
50DM
(finale) 3.
0:27,43
535
   os.rek. (0:28,14; 2.58%)
100HM
1.
1:02,49
563
   os.rek. (1:04,20; 2.73%)
11.
PETERNEL Primož, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KM
13.
0:27,32
448
200KM
10.
2:08,54
499
400KM
7.
4:33,60
520
50DM
20.
0:30,00
409
12.
PŠENIČNIK Nejc, 2003
disc.
mesto
čas
točke
50KM
9.
0:27,07
460
200KM
4.
2:06,12
528
50DM
9.
0:28,64
470
100DM
5.
1:06,29
415