Nastopi plavalcev/plavalk PK Triglav Kranj na tekmovanju Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Ljubljana 19.09.2020, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
BEDRAČ Ana, 2006
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
23.
2:35,49
383
   os.rek. (2:36,66; 0.75%)
100HZ
18.
1:22,90
332
2.
DI LENARDO Ana, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
16.
1:11,92
371
100DZ
10.
1:26,63
262
100HZ
15.
1:22,80
334
200MZ
11.
2:52,81
388
3.
DI LENARDO Tara, 2006
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
20.
2:29,80
429
   os.rek. (2:33,72; 2.61%)
100HZ
5.
1:15,66
437
4.
KAVČIČ Aja, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
8.
1:06,16
477
200KZ
6.
2:19,05
536
100DZ
7.
1:18,27
356
100HZ
2.
1:12,15
504
5.
KLJUČANIN Sara, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100PZ
2.
1:25,67
419
200PZ
1.
2:59,92
460
200MZ
6.
2:36,92
519
400MZ
2.
5:36,27
496
6.
MAČEK SITAR Marja, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
3.
1:02,85
556
200KZ
5.
2:18,03
548
400KZ
7.
4:56,17
508
100PZ
10.
1:31,30
346
   os.rek. (1:33,75; 2.68%)
7.
MIKAC KNAPIĆ Nia, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
17.
1:12,66
360
100PZ
4.
1:29,07
373
100DZ
9.
1:14,56
411
200MZ
10.
2:52,29
392
8.
PERKO Neja, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
24.
1:11,76
374
100DZ
9.
1:24,19
286
   os.rek. (1:37,14; 15.38%)
100HZ
20.
1:24,47
314
200MZ
10.
2:52,19
392
9.
POGAČAR Zala, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
10.
1:03,72
534
100DZ
5.
1:09,21
515
200DZ
1.
2:29,57
540
200MZ
4.
2:34,60
542
10.
ROMIH Ana, 2006
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
21.
2:32,38
407
100HZ
19.
1:22,99
331
   os.rek. (brez rezultata)
11.
STANEK Katjuša, 1998
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
4.
1:03,29
545
100PZ
2.
1:19,59
523
200PZ
2.
2:52,14
525
12.
ŠILER KLEMENČIČ Zoja, 2006
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
13.
2:24,68
476
200PZ
2.
3:01,61
447
200MZ
2.
2:37,82
510
400MZ
1.
5:30,88
521
13.
ŠPIK Eva, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
8.
1:02,88
556
100HZ
4.
1:10,60
538
200HZ
4.
2:36,97
485
200MZ
3.
2:32,88
561
14.
ZUPAN Neža, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
10.
1:06,52
469
100PZ
5.
1:24,58
435
100HZ
13.
1:19,65
375
200MZ
3.
2:41,08
479
15.
ALJAŽ Andraž, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KM
15.
1:00,20
471
   os.rek. (1:00,55; 0.58%)
200KM
20.
2:12,95
451
100DM
12.
1:07,58
391
   os.rek. (1:11,10; 5.2%)
200MM
13.
2:32,19
420
16.
BOŠKAN Sašo, 2002
disc.
mesto
čas
točke
100KM
2.
0:53,46
673
200KM
2.
1:55,25
693
   os.rek. (1:55,63; 0.32%)
100DM
2.
0:57,68
630
   os.rek. (0:58,16; 0.83%)
200MM
1.
2:10,08
673
   os.rek. (2:10,45; 0.28%)
17.
KOSMAČ Nik, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100KM
22.
1:02,21
427
100PM
8.
1:17,78
391
   os.rek. (1:20,48; 3.47%)
200PM
8.
2:51,53
395
200MM
14.
2:35,12
396
   os.rek. (2:37,27; 1.38%)
18.
KUSTEC Filip, 2006
disc.
mesto
čas
točke
100KM
18.
1:05,11
372
100PM
8.
1:21,21
343
   os.rek. (1:21,33; 0.14%)
100DM
9.
1:10,45
345
19.
MAČEK Tilen, 2007
disc.
mesto
čas
točke
100PM
10.
1:22,38
329
100HM
22.
1:21,26
256
   os.rek. (1:22,58; 1.62%)
20.
ROTER Matic, 2004
disc.
mesto
čas
točke
100KM
28.
1:04,22
388
200KM
26.
2:18,40
400
   os.rek. (3:01,03; 30.8%)
100PM
9.
1:17,96
388
200PM
7.
2:45,67
439
   os.rek. (2:46,87; 0.72%)
21.
SCHWIETERT Johan Bernard Reinier, 1997
disc.
mesto
čas
točke
100DM
3.
0:59,76
566
22.
VINTAR Miha, 2003
disc.
mesto
čas
točke
100KM
8.
0:56,18
580
200KM
4.
2:01,26
595
200PM
2.
2:30,19
589
200MM
2.
2:16,24
585
   os.rek. (2:20,71; 3.28%)
23.
VOVK Nace, 2002
disc.
mesto
čas
točke
100KM
5.
0:54,93
620