Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo ljubljanske regije
09.01.2016, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
Uradni rezultati
| | | | | 1. |
ANŽUR Lara, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 4. | 2:42,83 | 389 | |
| | | | |
2. |
BREMEC Alina, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 18. | 3:47,69 | 113 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
BREMEC Beatrice, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 25. | 4:36,95 | 63 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
4. |
BREMEC Lucia, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 20. | 3:53,66 | 105 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
5. |
DERNULC Izabela Martina, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 22. | 4:01,60 | 95 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
6. |
GREGORČIČ Kaja, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 23. | 4:02,52 | 94 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
HABIČ Nika, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 20. | 3:05,73 | 209 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | 16. | 3:20,18 | 209 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
8. |
PETEK Tjaša, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 22. | 2:37,83 | 341 |    os.rek. (2:41,24; 2.16%)
|
|
|
200HZ | 8. | 2:49,78 | 343 |    os.rek. (2:57,54; 4.57%)
| | | | | |
9. |
PETROVA Kristina, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 2. | 3:05,73 | 209 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | 4. | 1:58,37 | 95 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
10. |
PRIMC Tia, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 9. | 2:44,12 | 303 |    os.rek. (2:58,91; 9.01%)
|
|
|
100DZ | 2. | 1:28,34 | 229 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
RIHTMAN Nika, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 4. | 2:37,15 | 345 |    os.rek. (2:40,14; 1.9%)
|
|
|
400MZ | 3. | 6:23,94 | 306 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
12. |
SNOJ Brina, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 24. | 4:08,09 | 87 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
13. |
SREDOJEVIĆ Mila, 2003 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 28. | 2:46,81 | 289 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | 16. | 3:07,03 | 257 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
14. |
TRTNIK Lana, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 30. | 3:22,60 | 161 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
15. |
ABDIĆ Benamin, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 17. | 2:51,55 | 194 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
ĆATIĆ Ismar, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 8. | 3:35,87 | 97 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
17. |
DOBNIKAR Rok, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 9. | 2:34,84 | 264 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DM | 4. | 1:21,24 | 203 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
JANČAR Blaž, 2007 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 12. | 4:02,80 | 68 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
19. |
KONJAJEV Petja, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 22. | 3:20,08 | 122 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
KRAJNC Martin, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 11. | 3:26,64 | 133 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
21. |
KUKEC Nejc, 2001 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 8. | 2:25,60 | 317 |    os.rek. (2:38,99; 9.19%)
|
|
|
200HM | 11. | 2:48,88 | 244 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
LAMPIČ Mark, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 21. | 3:16,42 | 129 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
23. |
MUNDA Alen, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 30. | 4:07,60 | 64 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
24. |
OMAHEN Andraž, 1998 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 3. | 2:00,96 | 554 | |
| | | | |
25. |
PIRTOVŠEK Svit, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 24. | 3:27,12 | 110 |    os.rek. (3:28,18; 0.51%)
|
| | | | |
26. |
RIHTMAN Aleks, 2002 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 2. | 2:29,46 | 353 |    os.rek. (2:35,59; 4.1%)
|
|
|
400MM | 10. | 6:17,49 | 240 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
27. |
ŠKRLEP Jan, 2005 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 10. | 2:47,69 | 208 |    os.rek. (3:13,87; 15.61%)
|
|
|
200HM | 7. | 3:17,96 | 151 |    os.rek. (3:29,24; 5.69%)
| | | | | |
28. |
TRATNIK Filip, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 20. | 3:12,63 | 137 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
29. |
VALENTINČIČ Jurij, 2006 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 13. | 4:19,11 | 56 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
30. |
VERČ Peter, 2004 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 4. | 2:37,97 | 248 |    os.rek. (3:25,29; 29.95%)
|
|
|
100DM | 5. | 1:25,57 | 174 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
31. |
ZUPANČIČ Tilen, 2000 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MM | 2. | 5:08,13 | 442 |    os.rek. (brez rezultata)
|