Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju LOPZ
04.11.1990, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BAŠ Barbara, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:55,38 | 275 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100HZ | izven | 1:29,83 | 228 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
2. |
GABRIJELČIČ Ajda, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:38,03 | 235 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
KOVŠE Katja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 6:46,95 | 183 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:29,99 | 195 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
4. |
KOVŠE Vida, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 7:10,02 | 155 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
100DZ | izven | 1:46,56 | 130 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
5. |
LENARČIČ Andreja, 1972 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 5:11,84 | 408 | |
|
|
200PZ | izven | 3:05,57 | 381 | | | | | | |
6. |
LUKEŽIČ Tina, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:40,04 | 228 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
7. |
NASTESKA Katarina, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:29,24 | 222 | |
| | | | |
8. |
ŠTRUS Urša, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 7:04,33 | 161 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
9. |
TRKMAN Mojca, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 6:07,22 | 249 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
10. |
ZAJEC Nika, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | izven | 6:42,60 | 189 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MZ | izven | 3:24,75 | 210 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
11. |
BRAJNIK Luka, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:54,93 | 213 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
12. |
FEGUŠ Marko, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:26,96 | 273 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
13. |
GRADIŠEK Gašper, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:34,10 | 256 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | izven | 3:17,50 | 225 |    os.rek. (3:21,56; 2.05%)
| | | | | |
14. |
KOŽELJ Žiga, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 7:04,39 | 125 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200PM | izven | 3:27,10 | 195 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
15. |
PIVK Klemen, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 3:27,80 | 193 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
16. |
ZEMLJIČ Andrej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | izven | 3:08,24 | 197 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
17. |
ŽNIDARŠIČ Primož, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | izven | 5:42,02 | 238 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200MM | izven | 3:09,78 | 192 |    os.rek. (brez rezultata)
|