Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo ljubljanske regije
09.02.1992, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
ČERNE Vesna, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:28,90 | 499 | |
|
|
200KZ | izven | 2:13,02 | 570 |    os.rek. (2:14,17; 0.86%)
| | | | | |
2. |
GABRIJELČIČ Ajda, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:33,24 | 328 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200KZ | izven | 2:29,12 | 404 |    os.rek. (2:36,74; 5.1%)
| | | | | |
3. |
KOVAČ Tina, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:36,23 | 352 |    os.rek. (2:39,85; 2.31%)
|
|
|
200DZ | izven | 3:10,40 | 247 |    os.rek. (3:22,07; 6.12%)
| | | | | |
4. |
LUKEŽIČ Tina, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:33,32 | 325 |    os.rek. (0:37,16; 11.52%)
|
|
|
200KZ | izven | 2:28,57 | 409 |    os.rek. (2:37,46; 5.98%)
| | | | | |
5. |
OVČAK Vesna, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:30,26 | 435 |    os.rek. (0:33,50; 10.7%)
|
|
|
200KZ | izven | 2:16,90 | 523 |    os.rek. (2:21,40; 3.28%)
| |
|
200MZ | izven | 2:37,52 | 462 |    os.rek. (2:43,01; 3.48%)
| | | | | |
6. |
RADOJEVIČ Milena, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | izven | 2:42,90 | 389 | |
|
|
200MZ | izven | 2:39,49 | 446 | | | | | | |
7. |
STOJČEVSKI Mojca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:30,92 | 407 |    os.rek. (0:32,35; 4.62%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:25,26 | 391 |    os.rek. (1:31,28; 7.06%)
| |
|
200MZ | izven | 2:40,53 | 437 |    os.rek. (2:41,39; 0.53%)
| | | | | |
8. |
ŠTRUS Urša, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 2:35,55 | 356 |    os.rek. (2:37,36; 1.16%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:31,12 | 320 | | | | | | |
9. |
TRKMAN Mojca, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:33,70 | 315 |    os.rek. (0:35,11; 4.18%)
|
|
|
100PZ | izven | 1:26,14 | 379 |    os.rek. (1:26,91; 0.89%)
| | | | | |
10. |
VORŠIČ Tea, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | izven | 0:28,51 | 520 |    os.rek. (0:29,71; 4.2%)
|
|
|
200HZ | izven | 2:30,08 | 497 |    os.rek. (2:30,59; 0.33%)
| | | | | |
11. |
ZUPANČIČ Lea, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DZ | izven | 2:50,82 | 343 |    os.rek. (3:04,02; 7.72%)
|
| | | | |
12. |
FEGUŠ Marko, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | izven | 2:38,54 | 295 |    os.rek. (2:42,41; 2.44%)
|
|
|
200MM | izven | 2:36,66 | 342 |    os.rek. (2:45,86; 5.87%)
| | | | | |
13. |
FEGUŠ Matej, 1974 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:25,43 | 498 |    os.rek. (0:26,20; 3.02%)
|
| | | | |
14. |
GLAVAŠ Lovro, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:24,49 | 325 |    os.rek. (2:28,94; 3.07%)
|
| | | | |
15. |
GOVŠE Gregor, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:12,18 | 449 |    os.rek. (1:12,70; 0.72%) rek. 13 let |
| | | | |
16. |
KAPUS Jernej, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:29,18 | 329 |    os.rek. (0:30,02; 2.87%)
|
|
|
200DM | izven | 2:20,23 | 442 |    os.rek. (2:21,23; 0.71%)
| |
|
200MM | izven | 2:31,12 | 381 | | | | | | |
17. |
KAPUS Matej, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:28,66 | 348 |    os.rek. (0:28,81; 0.52%)
|
|
|
200HM | izven | 2:20,56 | 424 |    os.rek. (2:23,86; 2.34%)
| | | | | |
18. |
KOSTEVC Črt, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:28,68 | 347 |    os.rek. (0:29,37; 2.4%)
|
|
|
200DM | izven | 2:37,73 | 310 | | |
|
200MM | izven | 2:38,69 | 329 |    os.rek. (2:42,74; 2.55%)
| | | | | |
19. |
LIPOVŽ Matic, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:28,42 | 356 | |
|
|
100PM | izven | 1:13,79 | 420 | | |
|
200MM | izven | 2:27,36 | 411 |    os.rek. (2:29,81; 1.66%)
| | | | | |
20. |
MADJARIČ Dejan, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:26,12 | 459 | |
|
|
200KM | izven | 2:06,25 | 487 | | |
|
200DM | izven | 2:14,72 | 498 |    os.rek. (2:15,42; 0.51%)
| | | | | |
21. |
MAJDIČ Tomaž, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:26,50 | 440 |    os.rek. (0:26,82; 1.2%)
|
|
|
200KM | izven | 2:02,86 | 529 |    os.rek. (2:05,45; 2.1%)
| | | | | |
22. |
MANKOČ Peter, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:28,26 | 363 |    os.rek. (0:28,69; 1.52%)
|
|
|
200HM | izven | 2:26,50 | 374 |    os.rek. (2:27,42; 0.62%)
| | | | | |
23. |
MASTEN Jure, 1972 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | izven | 2:10,52 | 548 | |
| | | | |
24. |
PEČAVER Valentin, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:26,84 | 423 |    os.rek. (0:27,90; 3.94%)
|
|
|
100PM | izven | 1:13,20 | 430 | | |
|
200MM | izven | 2:20,59 | 474 |    os.rek. (2:24,73; 2.94%)
| | | | | |
25. |
PLAHUTNIK Jure, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:04,33 | 510 |    os.rek. (2:05,24; 0.73%)
|
|
|
200DM | izven | 2:26,25 | 389 | | | | | | |
26. |
SEDEU Marko, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:31,87 | 253 |    os.rek. (0:32,58; 2.22%)
|
|
|
200DM | izven | 2:36,50 | 318 |    os.rek. (2:39,80; 2.1%)
| | | | | |
27. |
TURK Franci, 1971 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:01,82 | 542 |    os.rek. (2:03,66; 1.51%)
|
| | | | |
28. |
ZEBEC Tadej, 1969 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 2:00,99 | 554 | |
| | | | |
29. |
ZEMLJIČ Gregor, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | izven | 1:29,16 | 238 | |
|
|
200MM | izven | 2:42,82 | 305 | | | | | | |
30. |
ZUPANČIČ Aleš, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | izven | 0:26,75 | 428 |    os.rek. (0:27,11; 1.34%)
|
|
|
200KM | izven | 2:07,09 | 478 | | |
|
200HM | izven | 2:23,47 | 399 | |