Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo I. del zimski slovenski pokal – predteki 12.12.1992, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
1.
BREŽNIK Nika, 1980
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
izven
2:21,70
471
100HZ
izven
1:13,89
409
   os.rek. (1:15,78; 2.55%)
2.
FIC Tanja, 1980
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
izven
2:47,59
285
   os.rek. (2:48,47; 0.52%)
100PZ
izven
1:39,03
249
   os.rek. (1:39,70; 0.67%)
3.
SENJUR Nataša, 1978
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
izven
2:16,95
522
   os.rek. (2:18,95; 1.46%)
100DZ
izven
1:14,03
389
4.
ULČNIK Maja, 1980
disc.
mesto
čas
točke
100DZ
izven
1:27,58
235
   os.rek. (brez rezultata)
100HZ
izven
1:21,90
301
   os.rek. (1:22,69; 0.96%)
5.
ZAKONJŠEK Tina, 1980
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
izven
2:32,26
380
100PZ
izven
1:24,25
405
   os.rek. (1:26,80; 3.02%)
6.
ZUPANČIČ Ana, 1980
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
izven
2:30,06
397
100DZ
izven
1:27,27
237
   os.rek. (1:27,72; 0.51%)
7.
ŽUPANC Manca, 1978
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
izven
2:24,46
445
   os.rek. (2:26,47; 1.39%)
100PZ
izven
1:19,33
485
   os.rek. (1:20,07; 0.93%)
8.
BELINA Tomaž, 1979
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
2:24,89
322
   os.rek. (2:25,59; 0.48%)
100PM
izven
1:24,74
277
   os.rek. (1:31,04; 7.43%)
9.
FAJON Matevž, 1978
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
2:21,46
346
   os.rek. (2:24,72; 2.3%)
100DM
izven
1:12,57
285
   os.rek. (1:12,73; 0.22%)
10.
GOVŠE Ivan, 1976
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
1:59,06
581
11.
JANIČIJEVIČ Iztok, 1979
disc.
mesto
čas
točke
100HM
izven
1:31,15
149
12.
KOZJEK David, 1979
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
2:19,45
361
13.
MELON Jure, 1978
disc.
mesto
čas
točke
400MM
izven
5:24,20
379
   os.rek. (brez rezultata)
14.
NEMANIČ Matej, 1979
disc.
mesto
čas
točke
100HM
izven
1:26,56
174
   os.rek. (1:28,33; 2.04%)
15.
PETROVIČ Davor, 1977
disc.
mesto
čas
točke
100DM
izven
1:10,30
313
   os.rek. (brez rezultata)
100HM
izven
1:05,77
396
16.
POJE Borut, 1978
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
2:04,71
505
   os.rek. (2:06,30; 1.27%)
100DM
izven
1:03,46
426
17.
POLJAK Aleš, 1976
disc.
mesto
čas
točke
100HM
izven
1:06,88
377
18.
SKRBIN Igor, 1977
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
2:11,81
428
   os.rek. (2:13,72; 1.44%)
100DM
izven
1:10,63
309
   os.rek. (1:12,57; 2.74%)
19.
SLABANJA Matej, 1978
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
2:22,97
335
20.
SMOLINSKY Jure, 1977
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
2:17,35
378
   os.rek. (2:23,16; 4.23%)
100HM
izven
1:15,30
264
   os.rek. (1:16,16; 1.14%)
21.
TORKAR Tomaž, 1973
disc.
mesto
čas
točke
100HM
izven
1:02,94
452
22.
TURK Timon, 1979
disc.
mesto
čas
točke
200KM
izven
2:24,35
326
   os.rek. (2:26,08; 1.19%)