Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo ljubljanske regije
22.11.1997, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BOLTA Neža, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 5. | 0:45,77 | 125 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
2. |
BREŽNIK Nika, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:30,34 | 431 | |
|
|
100DZ | 3. | 1:14,61 | 380 | | | | | | |
3. |
FIC Alenka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 1. | 0:30,78 | 413 | |
|
|
100DZ | 2. | 1:20,87 | 298 | | |
|
200HZ | 1. | 2:45,72 | 369 | | | | | | |
4. |
FIC Tanja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:31,77 | 375 | |
|
|
100DZ | 4. | 1:15,37 | 368 | | | | | | |
5. |
JAGER Lucija, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:32,29 | 358 | |
|
|
100DZ | 1. | 1:14,68 | 379 | | |
|
200HZ | 4. | 2:53,28 | 323 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
6. |
JANEŽIČ Katja, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 13. | 0:55,92 | 68 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | 7. | 4:27,06 | 88 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
7. |
KONTELJ Tamara, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 11. | 0:49,22 | 101 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
8. |
KRANJC Maja, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 8. | 0:46,93 | 116 |    os.rek. (0:54,30; 15.7%)
|
|
|
200HZ | 6. | 4:21,24 | 94 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
9. |
LAVRINŠEK Tita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:32,12 | 363 | |
|
|
100DZ | 4. | 1:26,94 | 240 | | |
|
200HZ | 3. | 2:52,90 | 325 |    os.rek. (3:10,64; 10.26%)
| | | | | |
10. |
MARN Brina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 2. | 1:11,25 | 436 | |
|
|
200HZ | 1. | 2:38,13 | 425 | | | | | | |
11. |
MARN Lara, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 1. | 0:29,20 | 484 | |
|
|
100DZ | 1. | 1:11,17 | 438 |    os.rek. (1:12,41; 1.74%)
| |
|
200HZ | 2. | 2:43,71 | 383 | | | | | | |
12. |
PEROVŠEK Urša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 5. | 0:40,82 | 177 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
13. |
PLUT Tjaša, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 15. | 1:02,90 | 48 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
14. |
PREGELJ Rina, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 6. | 0:46,59 | 119 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
15. |
SLOVENC Nika, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:41,14 | 173 |    os.rek. (0:44,27; 7.6%)
|
|
|
100DZ | 1. | 1:53,34 | 108 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HZ | 3. | 3:51,90 | 134 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
16. |
ŠKARJA Iza, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 1. | 0:39,60 | 194 |    os.rek. (0:41,69; 5.27%)
|
|
|
200HZ | 2. | 3:46,83 | 144 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
17. |
ŠKARJA Pia, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:44,03 | 141 |    os.rek. (0:46,11; 4.72%)
|
|
|
100DZ | 3. | 2:04,67 | 81 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HZ | 4. | 3:54,72 | 130 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
18. |
TURK Cita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:31,62 | 381 | |
|
|
100DZ | 3. | 1:21,37 | 293 |    os.rek. (1:29,16; 9.57%)
| |
|
200HZ | 2. | 2:52,48 | 327 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
19. |
ZAJC Anja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 1. | 0:41,42 | 169 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
20. |
DOLINAR Gregor, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 10. | 1:38,34 | 114 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
21. |
DOMINIČ Boštjan, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 29. | 0:40,96 | 119 |    os.rek. (0:46,26; 12.93%)
|
|
|
100DM | 18. | 2:12,77 | 46 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
HROVATIN David, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 12. | 0:36,54 | 167 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HM | 21. | 3:40,61 | 109 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
23. |
JOVANOVSKI Marko, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 7. | 0:34,89 | 192 |    os.rek. (0:35,69; 2.29%)
|
|
|
200HM | 15. | 3:26,79 | 133 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
24. |
KLARIČ Nik, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 15. | 0:37,36 | 157 |    os.rek. (0:41,55; 11.21%)
|
|
|
200HM | 18. | 3:34,42 | 119 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
25. |
KOLAČKOV Filip, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 55. | 0:51,73 | 59 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
26. |
KONTELJ Timotej, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 53. | 0:50,40 | 64 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
27. |
MIHELIČ Vid, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 46. | 0:46,62 | 80 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
28. |
NINČEVIČ Miha, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 5. | 0:33,40 | 219 | |
|
|
200HM | 10. | 3:17,73 | 152 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
29. |
OMAHEN Tin, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 11. | 1:39,09 | 112 | |
| | | | |
30. |
PLUT Jan, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 26. | 0:40,83 | 120 |    os.rek. (0:47,97; 17.48%)
|
|
|
100DM | 15. | 1:47,93 | 86 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HM | 20. | 3:40,52 | 109 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
31. |
POVIRK Peter, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 14. | 1:47,05 | 88 |    os.rek. (1:56,47; 8.79%)
|
| | | | |
32. |
PRŠIN Luka, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 44. | 0:45,64 | 86 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
33. |
RESNIK Žiga, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 62. | 0:57,83 | 42 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
34. |
ROŽNIK Klemen, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 9. | 0:35,07 | 189 |    os.rek. (0:35,90; 2.36%)
|
|
|
100DM | 8. | 1:32,78 | 136 |    os.rek. (1:40,97; 8.82%)
| | | | | |
35. |
ŠILJEG Željko, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 64. | 1:01,24 | 35 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
36. |
ŠUMLJAK Rudi, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 48. | 0:47,33 | 77 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
37. |
ŠUSTER Luka, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 45. | 0:45,67 | 86 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
38. |
TAVZES Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 2. | 1:15,15 | 257 |    os.rek. (1:18,18; 4.03%)
|
|
|
200HM | 2. | 2:52,22 | 230 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
39. |
TEŠIČ Sašo, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 4. | 3:06,64 | 181 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
40. |
UČAKAR Tevž, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 2. | 0:32,86 | 230 |    os.rek. (0:33,44; 1.76%)
|
|
|
200HM | 16. | 3:26,98 | 132 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
41. |
URBANIJA Tomaž, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 23. | 0:39,46 | 133 |    os.rek. (0:45,57; 15.48%)
|
| | | | |
42. |
ZAJC Franci, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 50. | 0:49,20 | 68 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
43. |
ZUPANČIČ Žan, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 39. | 0:44,47 | 93 |    os.rek. (0:48,02; 7.98%)
|