Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 2. kolo predtekmovanja PZS
16.01.1999, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BARIČ Tjaša, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 10. | 0:51,67 | 87 | |
| | | | |
2. |
BITENC Petra, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | 7. | 3:14,95 | 244 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
3. |
BRATINA Maja, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 12. | 0:52,53 | 83 | |
| | | | |
4. |
BREŽNIK Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 1. | 1:09,24 | 475 | |
| | | | |
5. |
CELAR Anja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:31,86 | 372 | |
|
|
200MZ | 3. | 2:40,49 | 437 | | | | | | |
6. |
CERAR Petra, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 3. | 1:24,28 | 263 | |
|
|
200MZ | 2. | 2:52,91 | 350 | | | | | | |
7. |
DOLINAR Simona, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:30,78 | 413 |    os.rek. (0:31,23; 1.46%)
|
|
|
100DZ | 3. | 1:15,70 | 363 | | |
|
200MZ | 1. | 2:38,30 | 456 | | | | | | |
8. |
GROŠELJ Katra, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 16. | 1:02,70 | 48 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
9. |
GROŠELJ Urška, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 2. | 1:22,14 | 284 | |
|
|
200MZ | 3. | 2:56,34 | 330 | | | | | | |
10. |
JANČAR Iza, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 1. | 2:33,97 | 460 | |
| | | | |
11. |
JANEŽIČ Katja, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:41,76 | 165 |    os.rek. (0:42,34; 1.38%)
|
|
|
100DZ | 1. | 1:53,39 | 108 |    os.rek. (2:09,73; 14.41%)
| |
|
200HZ | 5. | 3:54,40 | 130 |    os.rek. (4:18,57; 10.31%)
| | | | | |
12. |
KADUNC Maja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:36,98 | 238 |    os.rek. (brez rezultata)
|
|
|
200HZ | 3. | 3:18,27 | 215 |    os.rek. (3:22,90; 2.33%)
| | | | | |
13. |
KERČ Urša, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:52,58 | 82 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
14. |
KONTELJ Tamara, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 4. | 0:42,04 | 162 |    os.rek. (0:42,78; 1.76%)
|
| | | | |
15. |
KOPAČ Teja, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 1. | 2:33,40 | 466 |    os.rek. (2:34,53; 0.73%)
|
|
|
200MZ | 2. | 2:38,34 | 455 |    os.rek. (2:38,85; 0.32%)
| | | | | |
16. |
LESJAK Eva, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 1. | 1:12,77 | 409 |    os.rek. (1:15,37; 3.57%)
|
|
|
200MZ | 1. | 2:45,37 | 400 |    os.rek. (2:54,29; 5.39%)
| | | | | |
17. |
MECHORA Špela, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 4. | 1:27,13 | 238 |    os.rek. (1:29,70; 2.94%)
|
|
|
200MZ | 5. | 3:00,38 | 308 | | | | | | |
18. |
PAVČIČ Simona, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | 2. | 3:02,63 | 297 | |
| | | | |
19. |
PRERADOVIČ Špela, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 13. | 0:54,05 | 76 | |
| | | | |
20. |
PRERADOVIČ Urška, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 1. | 0:30,24 | 435 | |
|
|
100DZ | 4. | 1:19,42 | 315 | | | | | | |
21. |
PROLIČ Daniela, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 1. | 0:32,17 | 362 | |
|
|
200HZ | 2. | 3:00,86 | 284 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
22. |
STERDJEVIČ Dragana, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 2. | 0:33,56 | 318 |    os.rek. (0:34,47; 2.71%)
|
|
|
200MZ | 4. | 2:56,90 | 326 |    os.rek. (3:10,20; 7.51%)
| | | | | |
23. |
SUŠNIK Tjaša, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 2. | 2:46,57 | 364 |    os.rek. (3:11,52; 14.97%)
|
|
|
200MZ | 4. | 2:45,88 | 396 |    os.rek. (2:57,56; 7.04%)
| | | | | |
24. |
ŠKARJA Iza, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | 8. | 3:23,21 | 215 |    os.rek. (3:26,57; 1.65%)
|
| | | | |
25. |
TIČAR Daša, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | 9. | 3:27,99 | 201 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
26. |
TURK Cita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 1. | 1:16,12 | 358 |    os.rek. (1:21,37; 6.89%)
|
|
|
200MZ | 1. | 2:41,14 | 432 | | | | | | |
27. |
ULČAR Mina, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 2. | 1:14,90 | 375 | |
| | | | |
28. |
VELEPIČ Darja, 1992 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 15. | 1:01,66 | 51 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
29. |
WITWICKY Vesna, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | 6. | 3:14,10 | 247 | |
| | | | |
30. |
ZAJC Anja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 3. | 0:35,60 | 267 |    os.rek. (0:41,42; 16.34%)
|
| | | | |
31. |
BITENC Aleš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HM | 1. | 2:22,55 | 406 |    os.rek. (2:24,93; 1.66%)
|
| | | | |
32. |
BOETU Dan, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 6. | 0:30,06 | 301 |    os.rek. (0:33,03; 9.88%)
|
|
|
100DM | 5. | 1:17,66 | 232 |    os.rek. (1:17,67; 0.01%)
| | | | | |
33. |
FRANETOVIČ Luka, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 30. | 0:38,27 | 146 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
34. |
GOLOBIČ Martin, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 74. | 1:00,50 | 37 | |
| | | | |
35. |
IBRULJ Sandro, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 23. | 0:36,89 | 163 | |
|
|
100DM | 17. | 1:53,24 | 75 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HM | 17. | 3:17,23 | 153 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
36. |
JOVANOVSKI Marko, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:32,38 | 241 | |
|
|
100DM | 7. | 1:33,43 | 133 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HM | 16. | 3:13,23 | 163 |    os.rek. (3:26,79; 7.01%)
| | | | | |
37. |
KASTELIC Luka, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 75. | 1:02,37 | 33 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
38. |
KERČ Aljaž, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 58. | 0:49,45 | 67 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
39. |
KLARIČ Nik, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 7. | 0:33,01 | 227 |    os.rek. (0:35,24; 6.75%)
|
| | | | |
40. |
KOLAČKOV Filip, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 32. | 0:40,17 | 126 | |
| | | | |
41. |
KONTELJ Timotej, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 37. | 0:41,55 | 114 |    os.rek. (0:42,59; 2.5%)
|
|
|
100DM | 18. | 1:55,34 | 71 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
42. |
KOVAČ Andrej, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 48. | 0:46,03 | 84 |    os.rek. (0:46,98; 2.06%)
|
| | | | |
43. |
LIPOVEC Nejko, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 73. | 0:58,93 | 40 | |
| | | | |
44. |
MANOJLOVIĆ Rok, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 43. | 0:42,93 | 103 | |
| | | | |
45. |
MEVŽELJ Matic, 1989 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 53. | 0:48,13 | 73 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
46. |
MIHELIČ Vid, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 24. | 0:36,93 | 162 |    os.rek. (0:39,54; 7.06%)
|
| | | | |
47. |
NINČEVIČ Miha, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 5. | 0:32,44 | 240 |    os.rek. (0:32,50; 0.18%)
|
|
|
100DM | 8. | 1:33,74 | 132 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HM | 18. | 3:17,38 | 153 | | | | | | |
48. |
ODAR Vlado, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 4. | 1:13,62 | 273 |    os.rek. (1:13,87; 0.33%)
|
|
|
200HM | 5. | 2:33,31 | 327 |    os.rek. (2:40,12; 4.44%)
| | | | | |
49. |
PLESTENJAK Matic, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 45. | 0:44,18 | 95 |    os.rek. (0:45,69; 3.41%)
|
| | | | |
50. |
PLUT Jan, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 31. | 0:39,85 | 129 | |
|
|
100DM | 6. | 1:32,12 | 139 |    os.rek. (1:47,93; 17.16%)
| |
|
200HM | 22. | 3:27,59 | 131 |    os.rek. (3:40,52; 6.22%)
| | | | | |
51. |
PONIKVAR Klemen, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:28,62 | 349 | |
| | | | |
52. |
PRIMOŽIČ Jan, 1990 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 69. | 0:55,37 | 48 | |
| | | | |
53. |
PROLIČ Dani, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 28. | 0:37,65 | 153 |    os.rek. (0:38,28; 1.67%)
|
| | | | |
54. |
PRŠIN Luka, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 20. | 0:35,94 | 176 |    os.rek. (0:36,34; 1.11%)
|
|
|
200HM | 19. | 3:19,62 | 148 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
55. |
RESNIK Žiga, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 62. | 0:51,77 | 59 | |
| | | | |
56. |
RISTANOVIČ Uroš, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 1. | 0:26,64 | 433 | |
|
|
200HM | 2. | 2:33,11 | 328 | | | | | | |
57. |
ROŽNIK Klemen, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 6. | 0:32,54 | 237 | |
|
|
100DM | 3. | 1:25,47 | 174 |    os.rek. (1:27,56; 2.44%)
| |
|
200HM | 9. | 3:05,21 | 185 |    os.rek. (3:06,78; 0.84%)
| | | | | |
58. |
ŠILJEG Uroš, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 19. | 0:35,92 | 176 |    os.rek. (0:36,90; 2.72%)
|
|
|
200HM | 25. | 3:36,52 | 116 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
59. |
ŠKERL Dejan, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 55. | 0:48,39 | 72 | |
| | | | |
60. |
ŠULIGOJ Jure, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 7. | 0:30,74 | 282 | |
| | | | |
61. |
TAVZES Igor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 1. | 1:15,51 | 253 | |
|
|
200HM | 3. | 2:50,61 | 237 | | | | | | |
62. |
UČAKAR Tevž, 1987 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 9. | 1:33,78 | 132 |    os.rek. (brez rezultata)
|
| | | | |
63. |
URBANIJA Tomaž, 1988 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 10. | 0:33,69 | 214 |    os.rek. (0:39,46; 17.12%)
|
|
|
100DM | 13. | 1:38,07 | 115 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200HM | 12. | 3:11,96 | 166 |    os.rek. (brez rezultata)
|