Nastopi plavalcev/plavalk PK Triglav Kranj na tekmovanju Absolutno državno prvenstvo
13.02. - 15.02.1998, Ljubljana, 25m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BERRA Eva, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | 9. | 1:10,99 | 462 | |
|
|
100HZ | (finale) 9. | 1:09,64 | 489 | | |
|
200HZ | 7. | 2:30,24 | 496 | | |
|
200HZ | (finale) 6. | 2:27,36 | 525 | | | | | | |
2. |
CILENŠEK Maja, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200HZ | 15. | 2:42,33 | 393 | |
|
|
200HZ | (finale) 16. | 2:40,67 | 405 | | | | | | |
3. |
ČARMAN CEKIČ Anja, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | 5. | 1:08,22 | 520 | |
|
|
100HZ | (finale) 5. | 1:06,99 | 550 | | |
|
100HZ | (v štafeti) - | 1:08,01 | 525 | | |
|
200HZ | 4. | 2:28,18 | 517 | | |
|
200HZ | (finale) 4. | 2:23,78 | 566 | | |
|
400MZ | 5. | 5:17,40 | 542 | | |
|
400MZ | (finale) 4. | 5:06,12 | 605 |    os.rek. (5:11,53; 1.76%)
| | | | | |
4. |
JAMNIK Maša, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | (v štafeti) - | 1:02,96 | 508 |    os.rek. (1:03,35; 0.61%)
|
|
|
200KZ | 6. | 2:13,04 | 570 | | |
|
200KZ | (finale) 5. | 2:10,54 | 603 |    os.rek. (2:11,59; 0.8%)
| |
|
400KZ | 4. | 4:39,18 | 568 | | |
|
400KZ | (finale) 3. | 4:28,91 | 636 | | |
|
800KZ | (finale) 3. | 9:18,44 | 624 | | |
|
200DZ | 4. | 2:33,09 | 476 | | |
|
200DZ | (finale) 4. | 2:24,69 | 564 |    rek. 22 let | |
|
400MZ | 6. | 5:22,37 | 518 | | |
|
400MZ | (finale) 5. | 5:10,06 | 582 |    rek. 22 let | | | | | |
5. |
KAVČIČ Vesna, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 7. | 1:18,44 | 502 |    os.rek. (1:19,69; 1.59%)
|
|
|
100PZ | (finale) 8. | 1:20,24 | 469 | | |
|
200PZ | 13. | 2:53,57 | 466 | | |
|
200PZ | (finale) 12. | 2:51,83 | 480 | | | | | | |
6. |
KOVAČ Neža, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 17. | 0:30,07 | 443 | |
|
|
100PZ | 9. | 1:18,91 | 493 | | |
|
100PZ | (finale) 9. | 1:15,75 | 557 | | |
|
200PZ | 12. | 2:51,85 | 480 | | |
|
200PZ | (finale) 9. | 2:46,08 | 531 | | | | | | |
7. |
OSELI Maruša, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HZ | (v štafeti) - | 1:17,28 | 358 | |
| | | | |
8. |
PROSEN Polona, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 35. | 1:07,84 | 406 | |
|
|
100DZ | 13. | 1:12,88 | 407 | | |
|
100DZ | (finale) 12. | 1:11,71 | 428 | | |
|
100HZ | 13. | 1:13,12 | 423 | | |
|
100HZ | (finale) 10. | 1:10,90 | 464 | | |
|
200HZ | 11. | 2:35,83 | 444 | | |
|
200HZ | (finale) 11. | 2:31,26 | 486 | | | | | | |
9. |
STARE Urška, 1986 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | 25. | 2:24,54 | 444 | |
| | | | |
10. |
SUŠNIK Alenka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 17. | 1:03,39 | 498 | |
|
|
100KZ | (finale) 14. | 1:03,10 | 505 | | |
|
200KZ | 12. | 2:13,71 | 561 | | |
|
200KZ | (finale) 9. | 2:11,53 | 589 | | |
|
400KZ | 6. | 4:40,06 | 563 | | |
|
400KZ | (finale) 5. | 4:35,85 | 589 | | |
|
800KZ | (finale) 4. | 9:19,59 | 621 | | | | | | |
11. |
TROHA Petra, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DZ | 10. | 2:51,91 | 336 | |
| | | | |
12. |
ŽAGAR Andreja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 5. | 1:09,57 | 468 | |
|
|
100DZ | (finale) 5. | 1:08,82 | 484 | | |
|
200DZ | 7. | 2:43,31 | 392 | | | | | | |
13. |
ŽEROVNIK Tina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | 16. | 1:03,13 | 504 | |
|
|
100KZ | (finale) 15. | 1:03,48 | 496 | | |
|
200KZ | 7. | 2:13,14 | 568 | | |
|
200KZ | (finale) 6. | 2:10,91 | 598 | | |
|
400KZ | 3. | 4:35,68 | 590 | | |
|
400KZ | (finale) 4. | 4:31,90 | 615 | | |
|
800KZ | (finale) 6. | 9:28,39 | 592 | | | | | | |
14. |
ABERŠEK Aleš, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 6. | 0:25,14 | 515 | |
|
|
50KM | (finale) 6. | 0:25,02 | 523 | | |
|
100KM | 8. | 0:54,86 | 546 | | |
|
200KM | (v štafeti) - | 2:01,08 | 552 | | |
|
100DM | 1. | 0:57,50 | 573 | | |
|
100DM | (finale) 1. | 0:54,29 | 681 |    os.rek. (0:55,87; 2.91%) rek. absolutno rek. U23 rek. 21 let | |
|
200MM | 11. | 2:19,90 | 481 | | |
|
200MM | (finale) 9. | 2:10,72 | 589 | | |
|
400MM | 5. | 5:03,75 | 461 | | |
|
400MM | (finale) 2. | 4:33,43 | 633 |    os.rek. (4:37,28; 1.4%)
| | | | | |
15. |
ANTOLIN Žiga, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 29. | 2:17,31 | 379 | |
|
|
200HM | 18. | 2:32,13 | 334 | | |
|
200MM | 24. | 2:31,18 | 381 |    os.rek. (2:33,98; 1.85%)
| | | | | |
16. |
BERDAJS Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 17. | 1:04,18 | 412 | |
|
|
100DM | (finale) 15. | 1:03,56 | 424 | | |
|
200DM | 10. | 2:25,81 | 393 | | |
|
200DM | (finale) 7. | 2:19,19 | 452 | | |
|
200MM | 25. | 2:31,25 | 380 | | | | | | |
17. |
GAŠPERLIN Blaž, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KM | 11. | 4:25,86 | 508 | |
|
|
400KM | (finale) 10. | 4:21,26 | 536 | | | | | | |
18. |
HRIBAR Grega, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | 5. | 1:02,28 | 467 | |
|
|
100HM | (finale) 4. | 1:00,69 | 505 | | |
|
100HM | (v štafeti) - | 1:00,41 | 512 | | |
|
200HM | 5. | 2:16,12 | 467 | | |
|
200HM | (finale) 5. | 2:13,68 | 493 | | | | | | |
19. |
KOREN Miha, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | 7. | 2:34,70 | 468 |    os.rek. (2:34,75; 0.03%)
|
|
|
200PM | (finale) 7. | 2:34,27 | 472 |    os.rek. (2:34,75; 0.31%)
| | | | | |
20. |
KOVAČ Jaka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 8. | 1:10,22 | 487 | |
|
|
100PM | (finale) 8. | 1:10,80 | 475 | | |
|
200PM | 8. | 2:34,95 | 466 | | |
|
200PM | (finale) 6. | 2:32,89 | 485 | | | | | | |
21. |
OBLAK Denis, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | 21. | 2:29,41 | 395 | |
|
|
400MM | 14. | 5:24,34 | 379 | | |
|
400MM | (finale) 15. | 5:17,59 | 404 | | | | | | |
22. |
PESTAR Jure, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | 19. | 2:25,57 | 427 | |
|
|
400MM | 11. | 5:10,15 | 433 | | |
|
400MM | (finale) 9. | 5:01,70 | 471 | | | | | | |
23. |
PIRC Andrej, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | (v štafeti) - | 2:01,01 | 553 | |
|
|
1500KM | (finale) 4. | 16:22,42 | 640 |    os.rek. (16:32,96; 1.07%)
| |
|
200DM | 4. | 2:13,44 | 513 | | |
|
200HM | 7. | 2:16,45 | 463 | | |
|
200HM | (finale) 4. | 2:10,68 | 528 |    os.rek. (2:12,53; 1.41%)
| |
|
200MM | 8. | 2:19,02 | 490 |    os.rek. (2:21,35; 1.67%)
| |
|
200MM | (finale) 7. | 2:17,45 | 507 |    os.rek. (2:21,35; 2.83%)
| | | | | |
24. |
STARE Gašper, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | 26. | 0:58,79 | 443 | |
|
|
200KM | 22. | 2:08,46 | 462 | | |
|
200HM | 16. | 2:30,22 | 347 |    os.rek. (2:35,90; 3.78%)
| |
|
200HM | (finale) 15. | 2:28,28 | 361 |    os.rek. (2:35,90; 5.13%)
| | | | | |
25. |
ŠTER Gorazd, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | 16. | 1:07,32 | 370 | |
|
|
100HM | (finale) 11. | 1:06,24 | 388 | | |
|
200HM | 13. | 2:22,84 | 404 | | |
|
200HM | (finale) 12. | 2:20,86 | 421 | | | | | | |
26. |
TAHIROVIĆ Emil, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | (v štafeti) - | 0:51,44 | 662 |    os.rek. (0:51,91; 0.91%)
|
|
|
100PM | 2. | 1:07,30 | 554 | | |
|
100PM | (finale) 1. | 1:02,37 | 696 |    os.rek. (1:03,99; 2.59%) rek. absolutno rek. U23 rek. 19 let | |
|
100DM | 4. | 0:59,11 | 528 | | |
|
100DM | (finale) 2. | 0:54,80 | 662 |    os.rek. (0:55,34; 0.98%) rek. 19 let | |
|
200DM | 2. | 2:11,52 | 536 | | |
|
200DM | (finale) 1. | 2:01,45 | 680 |    os.rek. (2:07,88; 5.29%) rek. 19 let | |
|
200MM | 2. | 2:16,02 | 523 | | |
|
200MM | (finale) 2. | 2:09,67 | 604 | | | | | | |
27. |
TRILLER Tomo, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | 12. | 2:34,72 | 329 | |
|
|
200MM | 28. | 2:39,13 | 326 |    os.rek. (2:41,58; 1.53%)
| | | | | |
28. |
VOLAVŠEK Rožle, 1984 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | (v štafeti) - | 2:06,90 | 480 |    os.rek. (2:08,23; 1.04%)
|
|
|
1500KM | (finale) 8. | 18:01,58 | 480 |    os.rek. (brez rezultata)
| |
|
200MM | 22. | 2:30,25 | 388 |    os.rek. (2:32,09; 1.22%)
|