Nastopi plavalcev/plavalk PK Triglav Kranj na tekmovanju Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 15.12. - 17.12.2023, Koper, 25m bazen, točke FINA
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2004
Uradni rezultati 1.
KREVS Emma, 2008
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
27.
0:28,78
505
100KZ
35.
1:04,03
483
50DZ
25.
0:31,16
478
50HZ
10.
0:30,74
554
50HZ
(finale) 11.
0:30,66
558
   os.rek. (0:30,67; 0.03%)
50HZ
(1. v štafeti) -
0:30,36
575
   os.rek. (0:30,67; 1.02%)
100HZ
4.
1:06,20
570
   os.rek. (1:07,63; 2.16%)
100HZ
(finale) 7.
1:06,06
573
   os.rek. (1:07,63; 2.37%)
100HZ
(1. v štafeti) -
1:05,86
578
   os.rek. (1:07,63; 2.68%)
100HZ
(1. v štafeti) -
1:06,57
560
   os.rek. (1:07,63; 1.59%)
2.
LOZAR Alina, 2007
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
24.
2:16,25
530
   os.rek. (2:18,41; 1.58%)
400KZ
16.
4:45,73
530
400KZ
(finale) 12.
4:40,32
561
   os.rek. (4:43,79; 1.23%)
800KZ
10.
9:31,72
582
   os.rek. (9:49,06; 3.03%)
800KZ
(vmesni čas) -
9:37,76
564
   os.rek. (9:49,06; 1.95%)
1500KZ
7.
18:03,44
589
   os.rek. (18:48,53; 4.16%)
200HZ
11.
2:31,10
487
200HZ
(finale) 10.
2:28,29
515
   os.rek. (2:29,80; 1.01%)
3.
NAGLIČ Lara, 2009
disc.
mesto
čas
točke
100KZ
31.
1:03,36
498
   os.rek. (1:04,13; 1.21%)
200KZ
21.
2:15,75
536
   os.rek. (2:21,08; 3.92%)
400KZ
19.
4:48,73
514
50HZ
23.
0:32,95
450
   os.rek. (0:33,40; 1.36%)
100HZ
17.
1:11,49
452
200HZ
12.
2:31,17
487
200HZ
(finale) 11.
2:28,71
511
4.
PAJNTAR Blaža, 2008
disc.
mesto
čas
točke
50DZ
17.
0:30,25
523
50DZ
(finale) 13.
0:29,82
546
100DZ
10.
1:07,69
509
100DZ
(finale) 9.
1:06,46
537
   os.rek. (1:07,38; 1.38%)
100HZ
10.
1:08,36
517
   os.rek. (1:09,48; 1.63%)
100HZ
(finale) 11.
1:07,76
531
   os.rek. (1:09,48; 2.53%)
200HZ
10.
2:29,76
500
200HZ
(finale) 9.
2:27,09
528
   os.rek. (2:29,07; 1.34%)
100MZ
10.
1:09,00
549
   os.rek. (1:09,87; 1.26%)
100MZ
(finale) 13.
1:08,52
560
   os.rek. (1:09,87; 1.97%)
200MZ
7.
2:28,75
549
200MZ
(finale) 7.
2:28,11
556
5.
POGAČAR Neža, 2001
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
5.
0:30,56
422
200KZ
2.
2:20,82
480
400KZ
2.
4:47,12
522
400KZ
(finale) 2.
4:43,34
544
   os.rek. (4:44,93; 0.56%)
800KZ
3.
9:56,42
512
800KZ
(vmesni čas) -
10:05,99
488
1500KZ
3.
18:45,77
525
6.
POGAČAR Zala, 2004
disc.
mesto
čas
točke
50KZ
2.
0:27,17
601
50KZ
(finale) 2.
0:27,25
595
50KZ
(1. v štafeti) -
0:26,60
640
100KZ
3.
0:59,44
604
100KZ
(finale) 3.
0:59,35
606
100KZ
(1. v štafeti) -
0:57,99
650
200KZ
(1. v štafeti) -
2:07,60
646
50DZ
3.
0:28,74
610
50DZ
(finale) 3.
0:28,63
617
50HZ
1.
0:30,08
591
50HZ
(finale) 1.
0:30,11
589
100MZ
2.
1:06,28
619
100MZ
(finale) 2.
1:06,68
608
7.
ŠILER KLEMENČIČ Zoja, 2006
disc.
mesto
čas
točke
400KZ
9.
4:36,75
583
400KZ
(finale) 11.
4:37,25
580
800KZ
8.
9:24,14
606
   os.rek. (9:26,27; 0.37%)
800KZ
(vmesni čas) -
9:27,17
596
1500KZ
4.
17:53,30
605
   os.rek. (18:00,08; 0.63%)
200DZ
6.
2:38,93
426
200DZ
(finale) 5.
2:33,43
473
200MZ
9.
2:29,39
542
200MZ
(finale) 10.
2:30,55
530
400MZ
7.
5:16,28
548
8.
ZUPAN Neža, 2005
disc.
mesto
čas
točke
200KZ
34.
2:23,10
458
50PZ
11.
0:35,79
498
50PZ
(finale) 12.
0:35,54
508
9.
BOŠKAN Sašo, 2002
disc.
mesto
čas
točke
200KM
1.
1:52,84
682
200KM
(finale) 1.
1:46,83
804
200KM
(1. v štafeti) -
1:47,00
800
400KM
1.
3:54,89
737
400KM
(finale) 1.
3:50,21
783
50DM
3.
0:25,39
628
50HM
1.
0:25,94
619
50HM
(finale) 1.
0:25,50
651
50HM
(1. v štafeti) -
0:25,48
653
50HM
(1. v štafeti) -
0:25,44
656
100HM
1.
0:57,54
592
100HM
(finale) 1.
0:53,93
719
100HM
(1. v štafeti) -
0:54,37
702
200HM
2.
2:07,87
563
200HM
(finale) 1.
1:59,03
698
   os.rek. (2:00,55; 1.27%)
10.
ČARMAN DJURAN Bor, 2005
disc.
mesto
čas
točke
100DM
23.
1:02,55
445
11.
MAČEK Tilen, 2007
disc.
mesto
čas
točke
50PM
14.
0:30,85
528
50PM
(finale) 12.
0:30,58
543
   os.rek. (0:30,71; 0.42%)
100PM
15.
1:08,40
527
100PM
(finale) 14.
1:08,36
528
200PM
14.
2:30,07
513
200PM
(finale) 12.
2:28,71
527
100MM
18.
1:04,04
455
12.
MAZI JAMNIK Arne, 2009
disc.
mesto
čas
točke
200KM
42.
2:06,88
480
   os.rek. (2:08,13; 0.98%)
400KM
23.
4:23,04
525
   os.rek. (4:26,67; 1.38%)
800KM
15.
9:04,82
539
   os.rek. (9:29,66; 4.55%)
13.
SCHWIETERT Johan Bernard Reinier, 1997
disc.
mesto
čas
točke
50KM
1.
0:22,38
730
50KM
(finale) 1.
0:21,98
771
   os.rek. (0:22,17; 0.86%)
50KM
(1. v štafeti) -
0:21,95
774
   os.rek. (0:22,17; 1%)
50KM
(1. v štafeti) -
0:21,85
785
   os.rek. (0:22,17; 1.46%)
100KM
1.
0:49,57
740
100KM
(finale) 1.
0:48,54
788
100KM
(1. v štafeti) -
0:49,42
746
100KM
(1. v štafeti) -
0:49,13
760
50HM
1.
0:24,96
695
50HM
(finale) 1.
0:24,63
723
   os.rek. (0:24,77; 0.56%)
14.
SEČNIK Matic, 2009
disc.
mesto
čas
točke
50KM
37.
0:25,87
473
   os.rek. (0:26,02; 0.57%)