Nastopi plavalcev/plavalk PK Ilirija Ljubljana na tekmovanju Pregledno tekmovanje C+D regije
02.07.1994, Kamnik, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
KANDŽIČ Tina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 20. | 0:32,80 | 375 |    os.rek. (0:33,41; 1.85%)
|
|
|
50DZ | 13. | 0:35,21 | 334 |    os.rek. (0:38,32; 8.83%)
| | | | | |
2. |
KRAŠEVEC Jasna, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 5. | 0:39,60 | 405 |    os.rek. (0:41,40; 4.54%)
|
|
|
50DZ | 10. | 0:34,58 | 352 | | | | | | |
3. |
ŠEME Tjaša, 1985 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HZ | (1. v štafeti) - | 0:50,49 | 152 | |
| | | | |
4. |
TRKMAN Mojca, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 6. | 0:39,84 | 397 |    os.rek. (0:40,52; 1.7%)
|
|
|
50DZ | 18. | 0:36,71 | 294 |    os.rek. (0:37,70; 2.69%)
| | | | | |
5. |
VIRANT Mojca, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KZ | 21. | 0:33,72 | 345 | |
|
|
50DZ | 16. | 0:36,07 | 310 |    os.rek. (0:36,38; 0.85%)
| | | | | |
6. |
ZUPANČIČ Lea, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | 11. | 0:40,73 | 372 |    os.rek. (0:41,38; 1.59%)
|
|
|
50DZ | 12. | 0:34,86 | 344 | | | | | | |
7. |
BOŽIČ Blaž, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:39,54 | 215 |    os.rek. (0:39,55; 0.02%)
|
| | | | |
8. |
GOVŠE Gregor, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 4. | 0:26,32 | 501 |    os.rek. (0:26,91; 2.24%)
|
|
|
50PM | 3. | 0:31,85 | 540 |    os.rek. (0:35,00; 9.89%)
| | | | | |
9. |
HAJDUKOVIČ Rok, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 10. | 0:41,90 | 237 |    os.rek. (0:44,96; 7.3%)
|
|
|
50DM | 4. | 0:33,78 | 286 |    os.rek. (0:34,40; 1.83%)
| | | | | |
10. |
JURAK Gregor, 1972 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 1. | 0:25,54 | 548 | |
| | | | |
11. |
KAPUS Jernej, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 17. | 0:28,58 | 391 | |
|
|
50DM | 3. | 0:28,42 | 481 |    os.rek. (0:29,17; 2.63%)
| | | | | |
12. |
KEBER Uroš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 26. | 0:30,70 | 315 |    os.rek. (0:32,25; 5.04%)
|
|
|
50DM | 28. | 0:37,47 | 209 |    os.rek. (0:37,67; 0.53%)
| | | | | |
13. |
KOSTEVC Črt, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 9. | 0:27,00 | 464 |    os.rek. (0:28,24; 4.59%)
|
|
|
50DM | 12. | 0:30,43 | 391 |    os.rek. (0:31,51; 3.54%)
| | | | | |
14. |
LIPOVŽ Matic, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 1. | 0:31,12 | 579 |    os.rek. (0:32,43; 4.2%) rek. mladinci rek. 17 let |
| | | | |
15. |
LOVREČIČ Martin, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 13. | 0:32,31 | 271 | |
|
|
50DM | 7. | 0:35,36 | 249 | | | | | | |
16. |
MANKOČ Peter, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 3. | 0:25,70 | 538 |    os.rek. (0:26,78; 4.2%)
|
|
|
50HM | 2. | 0:28,78 | 559 |    os.rek. (0:29,35; 1.98%) rek. kadeti rek. 16 let | | | | | |
17. |
MARINIČ Jaka, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 28. | 0:31,34 | 297 | |
|
|
50DM | 25. | 0:33,76 | 287 |    os.rek. (0:34,53; 2.28%)
| | | | | |
18. |
PEČAVER Valentin, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 5. | 0:26,42 | 495 |    os.rek. (0:26,51; 0.34%)
|
|
|
50DM | 6. | 0:29,19 | 444 |    os.rek. (0:30,10; 3.11%)
| | | | | |
19. |
PENKO Peter, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:41,52 | 186 | |
| | | | |
20. |
PIHLER Anže, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 2. | 0:30,12 | 334 |    os.rek. (0:32,39; 7.53%)
|
| | | | |
21. |
PIVK Anže, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50HM | (1. v štafeti) - | 0:46,90 | 129 |    os.rek. (0:49,26; 5.03%)
|
| | | | |
22. |
PIVK Klemen, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 16. | 0:41,25 | 248 |    os.rek. (0:44,18; 7.1%)
|
|
|
50HM | 15. | 0:36,12 | 282 |    os.rek. (brez rezultata)
| | | | | |
23. |
POLJANEC Uroš, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 13. | 0:28,12 | 411 | |
| | | | |
24. |
STARE Jurij, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PM | 17. | 0:45,89 | 180 |    os.rek. (0:45,93; 0.08%)
|
|
|
50DM | 29. | 0:40,03 | 172 |    os.rek. (0:40,07; 0.09%)
| | | | | |
25. |
TRKMAN Marko, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 5. | 0:30,86 | 311 | |
|
|
50HM | 3. | 0:36,01 | 285 |    os.rek. (0:38,33; 6.44%)
| | | | | |
26. |
UGRINA Dušan, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 22. | 0:29,93 | 340 |    os.rek. (0:30,36; 1.43%)
|
| | | | |
27. |
VELIKONJA Luka, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 1. | 0:30,07 | 336 | |
|
|
50PM | 3. | 0:36,52 | 358 |    os.rek. (0:41,52; 13.69%)
| | | | | |
28. |
ZEMLJIČ Andrej, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 25. | 0:30,59 | 319 |    os.rek. (0:31,55; 3.13%)
|
|
|
50HM | 13. | 0:35,97 | 286 |    os.rek. (0:38,96; 8.31%)
| | | | | |
29. |
ZEMLJIČ Gregor, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 16. | 0:28,36 | 400 |    os.rek. (0:29,48; 3.94%)
|
|
|
50HM | 10. | 0:33,65 | 349 | | | | | | |
30. |
ZORIČ Jože, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50KM | 25. | 0:34,42 | 224 |    os.rek. (0:38,30; 11.27%)
|
|
|
50HM | 12. | 0:42,33 | 175 |    os.rek. (0:44,17; 4.34%)
|