Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju 3. kolo predtekmovanja PZS
08.06.1991, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BREŽNIK Nika, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:08,85 | 423 |    os.rek. (1:18,83; 14.49%) |
| | | | |
2. |
BREŽNIK Tjaša, 1983 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KZ | izven | 3:23,00 | 172 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50HZ | izven | 0:51,31 | 145 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
3. |
FIC Tanja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:28,33 | 200 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200PZ | izven | 3:52,35 | 213 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
4. |
HROVAT Tea, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
50PZ | izven | 1:05,22 | 90 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
5. |
KOŽAR Maja, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:18,18 | 289 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
6. |
MARN Brina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:41,11 | 165 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
7. |
MARN Lara, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | izven | 1:47,71 | 136 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
8. |
SENJUR Nataša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:11,03 | 385 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
9. |
ULČNIK Maja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PZ | izven | 3:39,44 | 253 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
10. |
ZAKONJŠEK Tina, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:13,00 | 355 |    os.rek. (1:18,32; 7.28%) |
|
|
200PZ | izven | 3:28,70 | 295 |    os.rek. (3:35,36; 3.19%) | | | | | |
11. |
ŽUPANC Manca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KZ | izven | 1:15,23 | 324 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
12. |
BELINA Tomaž, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:28,33 | 149 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200PM | izven | 3:30,62 | 213 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
13. |
DORNIK Rok, 1974 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | izven | 2:22,90 | 460 |               (2:21,05; -1.29%) |
| | | | |
14. |
FAJON Matevž, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:09,33 | 308 |    os.rek. (1:13,37; 5.82%) |
|
|
200PM | izven | 3:23,69 | 236 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
15. |
JANIČIJEVIČ Iztok, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:21,35 | 191 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200PM | izven | 3:55,40 | 153 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
16. |
KALINIČ Marjan, 1974 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 0:56,65 | 565 |    os.rek. (0:56,96; 0.54%) |
| | | | |
17. |
KORDIŠ Primož, 1975 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 3:10,85 | 287 |               (3:01,83; -4.72%) |
| | | | |
18. |
KOZJEK David, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:07,28 | 337 |    os.rek. (1:09,86; 3.83%) |
|
|
200PM | izven | 3:08,85 | 296 |    os.rek. (3:28,60; 10.45%) | | | | | |
19. |
MELON Jure, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | izven | 2:56,78 | 243 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
20. |
MIKLIČ Gregor, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | izven | 3:04,67 | 168 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
50HM | izven | 0:47,80 | 122 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
21. |
OMAHEN Jernej, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:04,88 | 376 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200PM | izven | 3:02,91 | 326 |    os.rek. (3:21,85; 10.35%) | | | | | |
22. |
PETROVIČ Davor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:05,42 | 367 |    os.rek. (1:10,70; 8.07%) |
|
|
200PM | izven | 3:07,67 | 302 |    os.rek. (3:22,67; 7.99%) | | | | | |
23. |
POJE Borut, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200PM | izven | 2:58,51 | 351 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
24. |
POLJAK Aleš, 1976 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | izven | 2:47,81 | 284 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
25. |
SKRBIN Igor, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:10,72 | 290 |    os.rek. (1:11,44; 1.01%) |
|
|
200DM | izven | 3:12,41 | 188 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
26. |
SLABANJA Matej, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:08,19 | 324 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200PM | izven | 3:25,25 | 231 |    os.rek. (3:33,28; 3.91%) | | | | | |
27. |
SMOLINSKY Jure, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:08,96 | 313 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200DM | izven | 3:03,03 | 219 |    os.rek. (brez rezultata) | | | | | |
28. |
TAVZES Črt, 1973 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:04,51 | 383 |    os.rek. (1:04,53; 0.03%) |
| | | | |
29. |
TURK Timon, 1979 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:18,22 | 215 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200PM | izven | 3:44,43 | 176 |               (3:37,27; -3.19%) | | | | | |
30. |
ZUPANČIČ Miha, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:08,89 | 314 |    os.rek. (1:11,75; 4.15%) |
| | | | |
31. |
ŽGUR Luka, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:07,37 | 336 |    os.rek. (1:12,59; 7.74%) |
| | | | |
32. |
ŽUGIČ Gorazd, 1977 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100KM | izven | 1:08,72 | 317 |    os.rek. (brez rezultata) |
|
|
200PM | izven | 3:22,36 | 241 |    os.rek. (3:26,03; 1.81%) |