Nastopi plavalcev/plavalk PK Olimpija Ljubljana na tekmovanju Dodatno kolo predtekmovanja regija C
13.07.1995, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA
| | | | | 1. |
BREŽNIK Nika, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 2. | 4:46,91 | 559 |    os.rek. (4:49,22; 0.8%) |
| | | | |
2. |
FIC Tanja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 2. | 1:33,04 | 327 |               (1:30,06; -3.2%) |
| | | | |
3. |
HROVAT Tea, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 4. | 5:19,54 | 404 |               (5:13,95; -1.74%) |
| | | | |
4. |
KELČEC Mateja, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MZ | 2. | 2:58,44 | 353 |    os.rek. (3:01,25; 1.57%) |
| | | | |
5. |
MARN Brina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 3. | 1:15,09 | 403 |    os.rek. (1:15,79; 0.93%) |
| | | | |
6. |
MARN Lara, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 1. | 4:44,83 | 571 |    os.rek. (4:46,77; 0.68%) |
| | | | |
7. |
POGAČAR Asja, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 5. | 1:36,82 | 290 |               (1:34,13; -2.77%) |
| | | | |
8. |
SENJUR Nataša, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DZ | 2. | 1:14,05 | 420 |               (1:12,57; -1.99%) |
| | | | |
9. |
TURK Cita, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400MZ | 2. | 5:55,39 | 421 |    os.rek. (brez rezultata) |
| | | | |
10. |
TURŠIČ Romina, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 4. | 1:33,96 | 317 |    os.rek. (1:35,35; 1.47%) |
| | | | |
11. |
ULČNIK Maja, 1980 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
400KZ | 3. | 5:10,80 | 440 |               (5:08,02; -0.89%) |
| | | | |
12. |
ŽALAR Patricia, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 3. | 1:33,25 | 325 |    os.rek. (1:33,69; 0.47%) |
| | | | |
13. |
ŽUPANC Manca, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PZ | 1. | 1:23,93 | 446 |               (1:20,12; -4.53%) |
| | | | |
14. |
AHMAD Alain, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200KM | 1. | 2:14,69 | 434 |    os.rek. (2:20,79; 4.52%) |
|
|
400KM | 1. | 4:55,18 | 414 |               (4:49,76; -1.83%) | | | | | |
15. |
BITENC Aleš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | 4. | 2:45,92 | 324 |    os.rek. (2:57,99; 7.27%) |
| | | | |
16. |
JAMNIK Luka, 1982 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100DM | 5. | 1:26,04 | 189 |    os.rek. (1:26,70; 0.76%) |
| | | | |
17. |
KOCIJAN Dejan, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | 2. | 2:36,67 | 385 |    os.rek. (2:46,79; 6.45%) |
| | | | |
18. |
KRANJC Matija, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100HM | 2. | 1:14,49 | 332 |    os.rek. (1:15,40; 1.22%) |
| | | | |
19. |
NINČEVIČ Marko, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200MM | 3. | 2:44,18 | 334 |    os.rek. (2:45,91; 1.05%) |
| | | | |
20. |
POJE Borut, 1978 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
200DM | 1. | 2:14,69 | 549 |               (2:10,44; -3.15%) |
| | | | |
21. |
VEBER Uroš, 1981 |
disc. | mesto | čas | točke | | |
|
100PM | 3. | 1:30,30 | 249 |    os.rek. (1:30,40; 0.11%) |